Kandydaci na radnych

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows XP Internet Explorer 8

Kandydaci na radnych

Postprzez lteam » 15 lis 2010, 21:09

Czy będzie dobrym pomysłem na łamach tego forum przedstawić się jako kandydat do Rady Gminy? Pozdrawiam
lteam
 
Posty: 18
Dołączył(a): 25 maja 2008, 15:18
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez Lewy » 15 lis 2010, 21:19

Poznaliśmy już Panią Annę Chmielewską, a także Pana Pawła Pachurę, więc czemu nie. ;-) Są plusy i minusy. Decyzja należy do Ciebie. ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Opera

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez Booty » 15 lis 2010, 21:35

Jest również Tomasz Dziubdziński. Wszyscy, którzy się nie ukrywają są według mnie zyskują.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez lteam Rafał » 15 lis 2010, 21:58

Zaryzykuję :)
Nazywam się Rafał Barański z wykształcenie jestem nauczycielem wychowania fizycznego oraz informatyki, z zamiłowania miłośnikiem sportu. Mam 35 lat, od 1986 roku jestem mieszkańcem Długołęki. Jestem żonaty i mam dwójkę sympatycznych dzieci. Moja żona jest nauczycielką w przedszkolu w Długołęce. Dlaczego kandyduję ? Ponieważ jestem człowiekiem czynu. Od pięciu lat wraz z przyjaciółmi organizuję Piknik Lekkoatletyczny dla dzieci, jestem inicjatorem biegu w Długołęce oraz prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kultury fizycznej w Długołęce "Start". Zależy mi na rozwoju gminy, oświaty i sportu. Jako wuefista i miłośnik sportu uważam, że w obrąbie naszych miejscowość powinien się znaleźć pełnowymiarowy stadion piłkarski z zapleczem i bieżnią. Powinna być rozbudowana szkoła w Długołęce bez zabierania jej powierzchni zielonych. Jako radny chciałbym reprezentować interesy naszych mieszkańców i wspierać dalszy rozwój gminy.
Pozdrawiam lteam Rafał Barański.
lteam Rafał
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez kotow7 » 15 lis 2010, 22:57

Panie Rafale ma Pan u mnie plusa :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez mm » 16 lis 2010, 10:10

lteam Rafał napisał(a): że w obrąbie naszych miejscowość powinien się znaleźć pełnowymiarowy stadion piłkarski z zapleczem i bieżnią.


Stadion ? Orliki czy boiska rozumiem, ale zaraz stadion ?

Na ile tys. kibicow mialby byc ten stadion ?

Co mialoby sie na tym stadionie dziac ?
Ile kosztuje utrzymanie takiego stadionu rocznie ?
Kto mialby finansowac jego utrzymanie ?
Ile kosztuje wybudowanie takiego stadionu ?
Kto mialby finansowacjego budowe ?


Czy uwaza Pan ze taki stadion jest bardziej potrzebny niz :
- chodniki przy drogach
- kanalizacja
- drogi
- oswietlenie
?

Z ktorego z powyzszych zrezygnowalby Pan na rzecz stadionu (mozna zaznaczyc kilka opcji) ?

pozdrawiam
mm
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez Gość » 16 lis 2010, 18:37

:)
Szanowny internauto masz rację, stadion na kilka tysięcy tu jest niepotrzebny. Pisząc stadion miałem na myśli pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej otoczone bieżnią ( marzenie tartanową ) żużlową. Takie boisko jest np na stadionie olimpijskim obok stadionu LA . Mając na myśli zaplecze mówię o szatni z natryskami dla zawodników, magazynkiem na sprzęt sportowy i krzesełkami dla widzów. Przy takim boisku można również wybudować np. ścieżkę zdrowia z paroma prostymi przyrządami do ćwiczeń. Myślę, że wyjaśniłem kwestię stadionu. Nie pisałem boisko czy orlik bo to zupełnie inne sprawy. Orlik nie jest pełnowymiarowym polem gry a boisko w Długołęce już mamy.
Czy uwaza Pan ze taki stadion jest bardziej potrzebny niz :
- chodniki przy drogach
- kanalizacja
- drogi
- oswietlenie
?

Z ktorego z powyzszych zrezygnowalby Pan na rzecz stadionu (mozna zaznaczyc kilka opcji) ?
Uważam ,że wszystko jest równie ważne i z niczego nie należy rezygnować. Można ew priorytetować cele, w zależności od budżetu. Proszę nie zapominać, że gmina się rozrasta i ciągle powstają nowe ulice, domy, które należy kanalizować oświetlać, ale życie mieszkańców na tym się nie kończy. Chcemy również, stadionu, placu zabaw, miejsc rekreacji ruchowej i o tym też należny pamiętać.
Pozdrawiam Rafał Barański
Gość
 

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez mm » 16 lis 2010, 19:22

Witam,

Troche mnie Pan uspokoil, dziekuje. Mysle ze obiekt o jakim Pan pisze powinienen istniec jako rozszerzenie boiska szkolnego. Istnienie takiego obiektu jako samodzielnego bytu jest dla mnie watpliwe z uwagi na koszty administracyjne oraz niewielkie oblozenie. Natomiast jako dobrze wyposarzony obiekt szkolny, jak najbardziej. Administracja/konserwacja jest szkolna, a obiekt sluzy zarowno do zajec wf jak i popoludniami moze byc wykorzystywany w pozaszkolnych celach.

Gość napisał(a): ...
Można ew priorytetować cele, w zależności od budżetu. Proszę nie zapominać, że gmina się rozrasta i ciągle powstają nowe ulice, domy, które należy kanalizować oświetlać, ale życie mieszkańców na tym się nie kończy. Chcemy również, stadionu, placu zabaw, miejsc rekreacji ruchowej i o tym też należny pamiętać.
Pozdrawiam Rafał Barański


Rozumiem, nie mozna czekac az wybuduje sie ostatni dom, bo to nigdy nie nastapi. To moze tak wygladac z perspektywy Dlugoleki. W Kielczowie perspektywa jest jednak nieco inna. Ludzie w pierwszej kolejnosci chcieliby aby ich dzieci nie zostaly zabite na drodze (chodnik), zeby nie polamac sobie nog na dziurach po ciemku (oswietlenie) i zeby nie babrac sie pol roku w blocie a pol roku w kurzu (drogi a wczesniej kanalizacja). I taki stan rzeczy dotyczy ogromnej wiekszosci wsi. I to sa podstawowe potrzeby.

Tez lubie sport i wiem jakie zbawienny jest jego wplyw na nasze zycie i samopoczucie. Uprawiam jogging. Z dziurami w drodze i blotem jakos sobie radze. Problem sie robi w zimie, gdy wczesnie robi sie ciemno mozna sobie polamac nogi :-( .

dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
mm
mm
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez lteam Rafał » 16 lis 2010, 20:08

"Rozumiem, nie mozna czekac az wybuduje sie ostatni dom, bo to nigdy nie nastapi. To moze tak wygladac z perspektywy Dlugoleki. W Kielczowie perspektywa jest jednak nieco inna. Ludzie w pierwszej kolejnosci chcieliby aby ich dzieci nie zostaly zabite na drodze (chodnik), zeby nie polamac sobie nog na dziurach po ciemku (oswietlenie) i zeby nie babrac sie pol roku w blocie a pol roku w kurzu (drogi a wczesniej kanalizacja). I taki stan rzeczy dotyczy ogromnej wiekszosci wsi. I to sa podstawowe potrzeby."
To co Pan napisał jest całą kwintesencją bycia radnym. Wybieramy radnych z wielu okręgów, gdzie są również różne problemy i potrzeby mieszkańców. Dlatego praca w Radzie Gminy powinna opierać się na współpracy radnych i wybieraniu tych celów, które są najważniejsze. O tym trzeba pamiętać bo moja miejscowość to nie cała gmina a radny zasiada w Radzie Gminy. Wracając do boiska to powinno ono jak najbardziej służyć dzieciom i młodzieży. Bieżnia w koło boiska mogła by stać się areną wielu szkolnych zawodów sportowych dla młodzieży z naszej gminy.
Pozdrawiam
lteam Rafał
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez Lewy » 16 lis 2010, 23:24

mm napisał(a):Witam,

Troche mnie Pan uspokoil, dziekuje. Mysle ze obiekt o jakim Pan pisze powinienen istniec jako rozszerzenie boiska szkolnego. Istnienie takiego obiektu jako samodzielnego bytu jest dla mnie watpliwe z uwagi na koszty administracyjne oraz niewielkie oblozenie. Natomiast jako dobrze wyposarzony obiekt szkolny, jak najbardziej. Administracja/konserwacja jest szkolna, a obiekt sluzy zarowno do zajec wf jak i popoludniami moze byc wykorzystywany w pozaszkolnych celach.

Oj mm pisząc, że boisko w Długołęce nie jest potrzebne udowadniasz, że albo jesteś nowy, albo nie zorientowany w temacie. Ludzie domagają się takiego boiska już przeszło kilka lat. ;-) Sam przy wyborze radnego będę zwracał dużą wagę na to czy dany kandydat będzie w stanie przeforsować i zapewnić w budżecie środki na zbudowanie takiego boiska (bo teren już jest).

@edit
mm dopiero doczytałem, że jesteś z Kiełczowa. Wybacz, mój błąd. ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Firefox

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez kotow7 » 17 lis 2010, 00:34

Lewy, boisko będzie, niezależnie kto wygra wybory, bo to jest niejako zapisane w tą kampanię. To tak jak z boiskiem w Szczodrym. Jedni mówią, że nie będzie inni, że będzie. A wiadomo, że będzie w parku, bo już jest zgoda konserwatora przyrody. Środki? Znajdą się. Nikt z nowych/starych władz nie odważy się ich nie znaleźć (Wójtowa na forum publiczny obiecała, a Pan Dytko też chyba nie odmówi). A jak nie to pikieta pod Urzędem. :-D
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez wojt166 » 17 lis 2010, 13:54

Boisko w Szczodrym będzie,pytanie komu będzie służyć, bo wymiary tego boiska to 30x60 ,dla uzupełnienia trawa ma być położona w rolkach ,naprawdę profesja naszych urzędnikow
wojt166
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lis 2010, 21:35

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez wojt166 » 17 lis 2010, 14:03

Co do boiska w Długołece JESTEM ZA PO TRZY KROTNIE,lokalizacja pozwala na powstanie pięknego kompleksu sportowo -rekreacyjnego ,z prawdziwego zdarzenia,jestem kandydatem na radnego z okręgu nr3 ,jestem na bieżąco ,z problemami związanymi ze sportem ,
wojt166
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lis 2010, 21:35

    Windows XP Firefox

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez podatnik » 17 lis 2010, 17:54

wojt166 napisał(a):Co do boiska w Długołece JESTEM ZA PO TRZY KROTNIE,lokalizacja pozwala na powstanie pięknego kompleksu sportowo -rekreacyjnego ,z prawdziwego zdarzenia,jestem kandydatem na radnego z okręgu nr3 ,jestem na bieżąco ,z problemami związanymi ze sportem ,


Witam

Proponuje się przedstawić

ściskam prawice
podatnik
Ostatnio edytowano 4 lut 2011, 21:21 przez podatnik, łącznie edytowano 1 raz
Pamiętajmy, że aby zło zwyciężyło, wystarczy aby dobrze ludzie nic nie robili.
podatnik
 
Posty: 260
Dołączył(a): 2 wrz 2010, 14:14

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Kandydaci na radnych

Postprzez wojt166 » 17 lis 2010, 23:45

Teraz pragne sie przedstawic nazywam sie KOZAK WOJCIECH lat 44 mieszkam od urodzenia w Kamienu ,jestem kandydatem do RADY GMINY w okręgu nr3 startujezlisty nr2 pozycja 1,spolecznikiem jestem z krwi i kości,w wieku18 lat zostalem wybrany soltysem KAMIENIA I NAJMŁODSZYM RADNYM w dawnym woj wroclawskim, od 10 lat prowadzę drużyne piłkarska w KAMIENIU ,czynnie dzialam przy organizowaniu słynnego pikniku w KAMIENIU ,nie interesuje mnie polityka ,pragne dzialac na rzecz wszystkich mieszkancow naszej gminy.Zależy mi aby wszyscy mieszkancy zduzych miejscowosc i małych czuli sie bezpiecznie ,tak samo byli doceniani Ostatnio powstalo duzo nowych boisk wielofukcyjnych ,trzeba stworzyc teraz program aby spełniły swoje zadanie .Uwazm ,że wDługolęce powinno powstac boisko pilkarskie wraz z zapleczem ,tak ,zeby spelniac warunki licencyjne do gry w wyższych klasach rozgrywek (życzę kolegom z KS 2000Długołęka utrzymania się wAklasie i zakończenia tulaczki ),,Bedę sie staral o poprawienie warunkow nauczania w naszej szkole w Dlugolece ,rozbudowa budynku jest konieczna ,dzieci sie uczą w przepelnionych dusznych salach , na sali gimnastycznej na raz ćwiczy kilka klas ,trzeba przywrocic jedozmianowy system nauki (przynajmniej dla dzieci dojeżdzajacych).Opisałem tylko kilka problemo,spraw ktorymi pragnę sie zając ,wiem problemów i potrzeb
jest znacznie wiecej ,Szanowni mieszkancy prosze o poprcie ioddanie na mnie glosu pozdrawiam W Kozakwojt166
wojt166
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lis 2010, 21:35

Następna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

https://partycamp.pl/oferty/obozy-mlodziezowe/