Wyborcze incydenty

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows XP Firefox

Wyborcze incydenty

Postprzez logos » 22 lis 2010, 18:59

W Brzeziej Łące w gminie Długołęka nieznany sprawca włamał się w nocy z soboty na niedzielę do lokalu wyborczego, zniszczył toaletę i uszkodził drzwi wejściowe. Jednak nie opóźniło to momentu rozpoczęcia głosowania. Obecnie trwają poszukiwania włamywacza" - mówił Zaporowski.

O tym zdarzeniu słyszeliśmy, a czy ktoś z mieszkańców Brzeziej Łąki ma więcej obszerniejszych informacji na ten temat? Może zdjęcia?

Druga sprawa to łamanie ciszy wyborczej. Pytanie do mieszkańców Długołęki, Kamienia i Mirkowa. W sobotę znalazłem w swojej skrzynce pocztowej ulotkę wyborczą pani Anny Matyji. Zawartość skrzynki opróżniałem w piątek późnym wieczorem, ale oczywiście ktoś mógł jeszcze roznosić ulotki na trzy godziny przed rozpoczęciem ciszy wyborczej. Czy jest jakaś osoba, która jest pewna, że ww ulotkę dostała już w sobotę?
Avatar użytkownika
logos
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 wrz 2010, 13:02

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Wyborcze incydenty

Postprzez Bray » 22 lis 2010, 19:14

Wiem, że w sobotę były wywieszane czyjeś plakaty w Długołęce, niestety nie wiem jakich kandydatów ale miało to miejsce.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Wyborcze incydenty

Postprzez m » 22 lis 2010, 21:31

Dajcie sobie spokoj z ta cisza. Naprawde uwazacie ze wywieszenie jednego plakatu wiecej, albo dostanie jednej ulotki wiecej cokolwik zmienia? I co za roznica ze mniej niz 24h przed wyborami. I tak milion plakatow juz wisi a drugie tyle ulotek zalega wam w mieszkaniu. Osobiscie zaczalem sie interesowac kandydatami i podjalem decyzje w sobote. Caly dzien siedzialem i czytalem programy i fora. Nie rozumiem po co sie tak podniecac. Przeciez to bzdura. Nie wydaje sie wam?
m
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wyborcze incydenty

Postprzez Lewy » 22 lis 2010, 21:35

Nie. Cisza wyborcza powinna być szanowana przez każdego kandydata. Jeśli ktoś łamie zasady gry fairplay już na początku to nie oczekujmy ich od Niego w dalszym czasie. Moim zdaniem takie zachowanie powinno być ukarane grzywną. Szkoda Bray, że nie wiesz kogo to plakaty i kto je rozwieszał.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Firefox

Odp.: Wyborcze incydenty

Postprzez m » 22 lis 2010, 21:50

I tak wydaje mi sie to bzdura. Jest pelno glupiego prawa w Polsce i to jeden z przykladow. Nic nikomu nie daje i moim zdaniem nie ma sensu. Wiem ze prawo to prawo, nawet jak jest do niczego.
I nie wydaje mi sie, zeby to kandydaci osobiscie wieszali plakaty i wkladali ulotki do skrzynki.
m
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wyborcze incydenty

Postprzez aga78 » 26 lis 2010, 22:19

ja wiem , że w nocy z piątku na sobotę pojawiły się plakaty p. Łebek na tablicy informacyjnej Kiełczowie, w piątek wieczorem jeszcze wisiały plakaty P. Piotra Dytko , a w sobotę rano zobaczyłam już naklejony na plakatach P.DYTKO plakat p. Łebek.

Bulwersujące jest to , ze został on naklejony na plakatach Pana Piotra Dytko.
Jakie to poszanowanie swojego kontrkandydata, bojówki Łepkowej mogły powiesić plakat gdzieś obok!
aga78
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wyborcze incydenty

Postprzez kotow7 » 26 lis 2010, 23:56

aga78 treba było zobaczyć co działo się w Mirkowie i Długołęce, daj spokój, jakie bojówki, to klasyczna wojna plakatowa, sam taką w 1989 robiłem przed 4 czerwca :-) Z komuchami się ścigałem na Kazimierza Wielkiego... Heh, to były czasy :-D
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wyborcze incydenty

Postprzez logos » 30 lis 2010, 20:41

Szkoda, że nie zdążyłem kupić nowego dysku, do monitoringu, bo stary uległ spaleniu, wtedy moje wątpliwości zostały by rozwiane, a ewentualny sprawca ukarany.


m napisał(a):I nie wydaje mi sie, zeby to kandydaci osobiscie wieszali plakaty i wkladali ulotki do skrzynki.

Skąd te przypuszczenia może to byłeś ty?
Widziałem pana Tomasza Dziubdzińskiego, który sam roznosił swoje ulotki, nie widzę w tym nic dziwnego.
Avatar użytkownika
logos
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 wrz 2010, 13:02


Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników