Wywiad z p. Iwoną Łebek

Dyskusje związane z polityką. Prosimy o merytoryczną dyskusję i przestrzeganie regulaminu forum.
    Windows 7 Chrome

Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez Łukasz Surowiec » 30 lis 2010, 19:52

Zaczerpniete stąd

Samorządowiec musi być blisko ludzi IWONA AGNIESZKA ŁEBEK,Wójt Gminy Długołęka– Kilka zasad pomaga mi w pracy samorządowej i sprawia, że moja gmina osiąga sukcesy. Przede wszystkim – kochać i szanować ludzi. Zapomnieć o sobie, o realizacji własnych ambicji i aspiracji, a skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla lokalnej społeczności. Stworzyć sprawny, oddany sztab współpracowników, którzy polubią szefa i będą się utożsamiać z gminą. Uczyć się, doskonalić i szukać nowości. Moi pracownicy muszą być pewni, że wiem, o czym ze mną rozmawiają, a ja lubię wiedzieć więcej.Nauczyć się rozmawiać i słuchać, nie bagatelizując żadnego głosu. Wykorzystywać swój urok osobisty i „broń kobiecą”, ale w sposób naturalny. Być sobą, a nie udawać kogoś, kim się nie jest. Dać się poznać ludziom z każdej strony, nie tylko podczas publicznych oficjalnych wystąpień, ale także prywatnie. Stawiać wysokie wymagania przede wszystkim sobie, wierzyć w siebie i nie bać się mężczyzn. Bardzo ważną kwestią w pracy samorządowca jest odwaga przyznania się do błędów.Nie zapominać o odpoczynku, mieć odskocznię od pracy, która pozwala się zdystansować i odstresować – dla mnie to kino i tańce.
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca, zwłaszcza 30 ostatnich dni...
Łukasz Surowiec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 22 lis 2010, 10:54
Lokalizacja: Brzezia Łąka

Reklama

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez Gość » 30 lis 2010, 21:50

Łukasz Surowiec napisał(a):Zaczerpniete stąd

Przede wszystkim – kochać i szanować ludzi.


Zwłaszcza to szanowanie ludzi Pani Iwonce wychodzi najbardziej :rotfl:
Gość
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez polak » 2 gru 2010, 00:44

ironia lustereczko powiedz przecie ? jakie metody ! lista poparcia jawna pracownicy
polak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 lis 2010, 00:41

    Windows XP Firefox

Odp.: Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez logos » 2 gru 2010, 09:42

Wywiad udzielony przez panią wójt w telewizji tede.

Część I
http://www.tede.pl/online/index_172.html
Część II
http://www.tede.pl/online/index_175.html
Avatar użytkownika
logos
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 wrz 2010, 13:02

    Windows XP Firefox

Odp.: Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez sasiad » 3 gru 2010, 01:16

...ten wywiad z Panią Łebek to chyba jakiś nieudany żart.

Treść tej wypowiedzi nie jest nawet bliska prawdy! Cała gmina doskonale wie,że ani jedno słowo zamieszczone w tym wywiadzie
nie jest prawdziwe ( oj przepraszam..może jedynie te wzmianki o tańcach i relaksie). Natomiast treścią tego wywiadu są jedynie spisane najskrytsze marzenia mieszkańców naszej gminy o tym jakiego pragniemy mieć na stanowisku Wójta CZŁOWIEKA..

...przez całe lata myślałem, że to co Najważniejsza gospodyni w gminie (Pani Wójt) wyprawia to tylko tragikomedia ale to co pokazała swymi decyzjami i postępowaniem w latach 2006- 2010
uzmysłowiło mi bardzo dobitnie fakt, iż nie jest to nawet tragifarsa.... TO JEST TRAGEDIA!!

..całkowita centralizacja władzy w gminie (pełnia władzy w rękach Wójta).. brak kreatywności i poddaństwo w urzędzie gminy...zastraszanie utratą pracy w razie nieposłuszeństwa i wiele wiele innych...można tak godzinami mnożyć przykłady..
co nam to przypomina? słynny okres STALINIZMU !

...a co możemy zaobserwować spoglądając dziś przez okno lub idąc do pracy..? jakieś zmiany..? cokolwiek..? po tylu latach PANOWANIA.. gdzie ta słynna na cały kraj GOSPODARNOŚĆ? ...gdzie ta wychwalana pod niebiosa więź z mieszkańcami gminy..?
dziurawe drogi, brak chodników..zero piaskarek..ojojoj...jest tego tyle, że sami pewnie dopiszecie Państwo setki przykładów..

...dopóki siedzimy we własnych ciepłych domach i tylko gdybamy o polepszeniu naszego społecznego życia w granicach osiedla,wsi czy gminy..nic się nie dzieje..jak z resztą pokazały ostatnie lata .

...popatrzcie dalej nie tylko "za miedze" zapytajcie znajomych ..sąsiadów z innej wsi w naszej gminie co się u nich zmieniło przez te lata..SZUKAJCIE PRAWDY! >>NIE WIERZCIE PLOTKOM! wszyscy tworzymy naszą gminną społeczność.. nie jesteście sami.

wasz sąsiad
sasiad
 

    Windows XP Opera

Odp.: Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez marysienka » 16 gru 2010, 13:38

Witajcie! Powiem tak wywiad jest ciekawy. Ja nie znam Pani wójt ale jest pytanie jeśli tyle osób w gminie jest nie zadowolonych to dlaczego ona wygrała? To jest coś nie tak.
marysienka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 kwi 2010, 09:02

    Nieznany Opera

Odp.: Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez Łukasz Surowiec » 16 gru 2010, 19:08

Gdyz wiecej (niestety) jest zadowolonych ? :)
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca, zwłaszcza 30 ostatnich dni...
Łukasz Surowiec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 22 lis 2010, 10:54
Lokalizacja: Brzezia Łąka

    Windows XP Firefox

Odp.: Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez Lewy » 16 gru 2010, 19:57

Więcej po prostu głosowało jak sąsiadka kazała. Nie mówiąc już o skrajnych przypadkach, gdzie ludzie byli namawiani przez obecnych radnych wójtowej do głosowania na nią pod pretekstem, że jak wygra Dytko to przestanie się inwestować w danej miejscowości bo tam inwestowała już Łebkowa. Przykre, ale prawdziwe.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Firefox

Odp.: Wywiad z p. Iwoną Łebek

Postprzez kotow7 » 16 gru 2010, 23:52

Ta Lewy, nie spodziewałem się, że będę aż tyle z Tobą polemizował :-D
O kampanii lepiej już nie wspominajmy, bo wiesz, że druga strona (Pana Dytki) tez była "oryginalna" w swoich działaniach.
Każdy z 11 tys wyborców miał swoja opinię, niekoniecznie sąsiadki. Wybrał. Suma znana. Wyszło, że większość docenia co jest. I tyle.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18


Powrót do Polityka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników