Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Olo » 18 gru 2010, 22:43

http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?pl ... &page=text
Limit wydatków 38860309,50
http://wybory2010.pkw.gov.pl/kom/pl/pkw ... d1543.html
Liczba kandydatów ogółem 29158
To chyba trochę więcej jak 700/kandydata?
Olo
 

Reklama

    Windows Vista Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Żurek » 18 gru 2010, 23:01

kotow7 napisał(a):Żurek przypominasz mi kogoś, pod innym nickiem. Czas wyborów czas po... Wstydzisz się tamtego nicka?

Może to był Barszczyk, ja jestem tylko czytelnikiem forum, ale w końcu nie wytrzymałem i musiałem to z siebie wyrzucić. ;-)

Wiesz z tymi telefonami to przestań, proszę, był telefony do Miasta, były inne i wszystkie o kant d... rozbić. A PO powie, że finansowała kandydatów, jasne, wiarygodne to aż miło.

Rozumiem, że tak samo mam traktować Twoje posty, w których powoływałeś się na informację z UG. No, ale Tobie można wierzyć.

Prokuratura Żurku to nie straszenie ale Twój obywatelski obowiązek! Musisz, wiedząc takie rzeczy, tam zgłosić te swoje rewelacje! Urzędnik... Tak jak nauczyciel i pani z ZUS... Coś jeszcze? Sam wiesz ile to było warte.

To podobnie jak w reklamie piwa Bosman (bezalkoholowego) z oczkiem, prawo nie było złamane, ale nagięte. Do oceny innych zostawiam zawartość gazetek gminnych, nie jestem widocznie taki prawy i nie mam takiej znajomości prawa, żeby to zgłaszać prokuraturze. Nie mam takich zapędów, jaka nasza wójt, myślę że Oni tam mają więcej poważnej roboty.

Ty, Kartuszka piszecie chyba, pewnie... Nie macie dowodu ale dodajecie, insynuujecie, spekulujecie. Żenada. PO nie dawało działek na księżycu tylko kasę za głosy. Pewnie słyszałeś, jesteś tak dobrze zorientowany, o komentarzach, że oferowano 50 zł za głos?

No odezwał się Mistrz Moralista, tylko Ty jeden piszesz tu obiektywnie, bez spekulacji. Podaj przykład "Pewnie słyszałeś, jesteś tak dobrze zorientowany, o komentarzach, że oferowano 50 zł za głos". Tutaj masz rację PO wpadło po uszy w szambo i z to szambo powinno posprzątać. Ale gdzie Rzym, a gdzie Krym - to odnośnie Wałbrzycha.
Chyba, że się boisz, że PO przyśle kogoś z Wałbrzycha na to stanowisko, na które tak obstaje. :eek:

Tylko na tyle Cię stać? Jak brak argumentów to atak? Ja jednak wolę żurek z jajkiem, bo ten tu na forum, to ani to żurek ani jaj nie zobaczysz...

kotow7 - jak tak możesz do damy :oops: Oj lubimy podrzeć koty z innymi. No, ale już się nie gniewam.

I Wasza naiwność że nie ma zobowiązań za kampanie jest śmieszna. Chociaż nie, Wy o niej wiecie, dlatego tak zaciekle bronicie tego, by pomniejszyć rolę PO, by był mniejszy niesmak. Bo wiecie, że to słaba strona radnych ze strony Pana Dytki.


Ta PO ma niezłą agenturę, są wszędzie. Dobrze, że podążasz ich śladem, mój tajemniczy DonPedro.
Żurek
 

    Windows Vista Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Żurek » 18 gru 2010, 23:04

Olo - faktycznie jest to około 1400 na głowę, na myślę,że taka Hanka wydała trochę więcej niż te 1400
Żurek
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez gin&tonic » 18 gru 2010, 23:26

kotow, emigrant i podobni wam psujecie poziom tego forum, sprowadzając dyskusje do pyskówki!!!
jako zaprzysiężeni Łebkowcy (niewykluczone że na etatach gminnych) nie potraficie zrozumieć że ludzie chcą podyskutować merytorycznie, wymienić poglądy, a nie szczuć się nawzajem!!!!
musicie nauczyć się że ktoś kto ma odmienne poglądy polityczne, czy nawet odmienną wizje gminy i jej zarządzania to nie wróg, faszysta, komunista itp. tylko po prostu oponent polityczny.
dla mnie zwycięzcą wyborów i tak jest Pan Dytko, bo zbliżyć się w głosach tak blisko do urzędującego wójta, za którym stoii cały aparat gminy to niewątpliwy sukces.
Natomiast nikt nie kusi się o wizje co będzie dalej? czy Pani IA "wyciągnie kogoś" z klubu PO, czy może będzie w stanie współpracować dla dobra mieszkańców naszej gminy.
Nie zapominajmy wszakże że mamy demokrację i większość w radzie nie jest wynikiem spisku, ale wolą wyborców.
Pamiętajmy również że to Rada Gminy jest organem ustawodawczym gminy, a Pani Przewodnicząca Ragy Gminy podpisuje umowę o pracę Wójtowi.
gin&tonic
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 gru 2010, 19:46

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Zwolennik » 18 gru 2010, 23:56

Jestem pełen podziwu dla ludzi którzy na tym forum napisali 155 stron widać że internet będzie krztałtować świadomość bo jest za darmo i co raz częściej manipulacja wami będzie skuteczna w imię wolności słowa i demokracji każdy będzie mógł wyrazić swoją opinię wybory są najleprzym tego przykładem.Fachowcy, myślę że 2 może 3 osoby (3 zmiany) bardzo zręcznie tym sterują aby odwrócić uwagę od istotnych spraw. Pani Agnieszka jest tylko figurą w grze i stała się ofiarą swoich decyzji, był czs kiedy mogła zrezygnować ale przyjęła zasadę że będzie Wójtem tyle czasu ile będzie chciała i tak też to czyni. Od czego zatem to zależy czy będzie chciała? I tu jest sedno sprawy, proces jest bardzo skomplikowany i tylko wnikliwa ocena działań gminy może dać odpowiedź. 11 osobowy skład rady z przewodniczącą na czele zrobił malutkie zamieszanie. Da się to jeszcze "wyprostować " Atak na PO ze strony "fachowców" jest uzasadniony bo tylko przy pomocy ekipy sprawującej władzę możliwe jest dotarcie do sedna sprawy. Trudno powiedzieć czy sprawa gminy Długołęka przebije się przez barierę zwolenników tzw. świętego spokoju i dotrze do najwyższych władz - Pana Schetyny i premiera Tuska, bo tam muszą zapaść decyzje. Pani Chmielewskiej i pozostałej 10 życzę uutrzymania się w formie. Myślę że robicie coś wielkiego na skalę nie tylko Wojewóztwa Dolnośląskiego.
Zwolennik
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 19 gru 2010, 00:03

Żurku wiesz, że nie o Barszczyku pisałem.... I Ty i ja znamy Twój wcześniejszy nick, bo może inaczej się nazywasz teraz na forum, ale styl pozostał ten sam, niepowtarzalny....
Raz dzwoniłem do Gminy fakt, ale po to by umówić się po materiały:P Zatem - pudło :P
A tych 50 zł do Wałbrzycha nie odnosiłem, ale Ty sprytnie tak to zrobiłeś. I wiemy dlaczego.
Ale ja prawdę o żurku napisałem, tego co lubię na forum nie ma, bo przecież nie jesteś zupą :P No i nie chciałem byś się obrażał, to akurat pewne.
Don Pedro mówisz... Hym lepiej niż J23, nieprawdaż ?

gin&tonic to Twoje zdanie... Twoje posty są merytoryczne, życzliwe wszystkim, nie krytykujące ogólnikowo innych... Sama kwintesencja genialnych rad i pomysłów dla dobra Gminy...
Jeżeli przegrani dla Ciebie to zwycięzcy, to rozumiem Twoje rozgoryczenie. Ciężko tak ciągle "wygrywać". Aparat gminy a partii, dobre porównanie. Dostęp do mediów, wynajęte firmy, miliony... Tez mi sukces... To czemu w tak wielu miejscowościach w Polsce niezależni kandydaci wygrali? Popytaj w PO czy oni te wybory traktują jak wygrana. o chyba, ze już dzwoniliście i dlatego przegrana jest wygrana :P Dobre...
Pisałem o wizjach, prawie nikt nie podjął tematu. Poczytaj moje posty, nie tylko te polemiczne.

Zwolennik kto robi coś wyjątkowego na skalę województwa, państwa? Radni? Hehe, nie no rewelacja! Może za 2-3 lata tak będzie można powiedzieć, teraz nie zrobili nic! O przepraszam, jedno tak, nie przyszli, jako jedyni w kraju, na ślubowanie Wójta. "Wyjątkowość" tego już opisaliśmy.
Zanim coś takiego napiszesz daj radnym czas. Jeżeli im się uda, sam Tobie przyklasnę, teraz to jednak przesadziłeś.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez eliot.ness » 19 gru 2010, 00:22

Przeczytałem kolejnych kilka postów, aby się dowiedzieć, jak to wielka polityka w naszej gminie jest uprawiana. Jaki budżet PO wyłożyło na wybory, czy Schetyna lub Tusk interweniowali w przedmiotowej sprawie. :mrgreen: Puknijcie się w czaszki panowie politykierzy. Pani wójtowo prawie wyleciała w kosmos, bo nic nie robi dla mieszkańców gminy. Jej działania to wyłącznie środki pozoracji. Najpierw podczas zebrań wiejskich planuje się przeprowadzenie różnych inicjatyw lokalnych. Mieszkańcy się angażują, wzbudza się zainteresowanie, wyłącznie po to aby po roku stwierdzić, że nie wykonano założonych planów - dróg, chodników, przystanków, oświetlenia. Interwencje w gminie nic nie dają, bo okazuje się, że plany inwestycyjne nie mają nic wspólnego z tym, co lokalna społeczność uchwalała. Radni, którzy są odpowiedzialni za "pilotowanie" projektów robią oczy ze zdziwienia. Sołtysi boją się własnego cienia i z zarządem gminy nie zamierzają wojować. W ten sposób najbardziej niezbędne inwestycje, które są przez mieszkańców wskazywane, zostają uwalone. Wykonuje się te, które przynoszą korzyści dla inwestora. Pytanie tylko, czy są one akceptowane przez mieszkańców. Wynik wyborów krzyczy! Pani Agnieszko, może teraz coś dla mieszkańców gminy. Nie dla zarządu, nie dla wójtowej, tylko dla mieszkańców - wystarczy przejrzeć wnioski z jesiennych zebrań. Tam jest klucz do dobrego rządzenia.
eliot.ness
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez gin&tonic » 19 gru 2010, 01:01

Kotow - test na rzetelność - czy twoja kariera zależy od widzimisie Pani IA?
pytanie retoryczne.
wiec twoja ocena sytuacji jest dalece zdominowana przez zalezność od IA
gin&tonic
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 gru 2010, 19:46

    Windows XP Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Walter Kurtz » 19 gru 2010, 01:13

No widzę że gorąco. Kotow7 jak zwykle omiata ze swojego CeKaeMu szturmowane wzgórze. Ja tylko małe wtrącenie a propos finansowania przez PO. To mit. Praca przy tej kampanii polegała na brodzeniu po zaspach z ulotkami. Nie widziałem tam PO, lecz mężów, rodzeństwo, znajomych, czy sąsiadów, którzy w bardzo fajny, obywatelski sposób agitowali za swoimi kandydatami. Moim skromnym zdaniem (pomimo że jestem zwolennikiem PO) startowanie z ich listy było pewnego rodzaju koniecznością w tej ordynacji, której podległa w tym roku DŁugołęka. Poza tym straszenie PO jest smieszne, takie zabawne, takie radiomaryjne. Problem w naszej gminie (pomimo aspiracji, czy też błędu oprogramowania niektórych tu piszących) nie rozgrywa się płaszczyźnie walki partyjnej. Tu walczą konkretni ludzie. Doklejanie do tego dużej polityki jest takim tam biciem piany, dla samego bicia. W naszych Taplarach problem jest bardzo prosty. Jedni nie zgadzają się z dotychczasową działalnością p. Wójt, drugim zaś ta działalność pasuje. To wszystko. I jak powiedział Zeniuk: "..zimo jest zimno, woda je mokra, a w lesie so drzewa..." tak i u nas, jednym podoba się córka, a innym teściowa.... Ani PO, ani jakieś tam inne KW nie ma tu znaczenia.
Gdy rozum śpi, budzą się demony
Avatar użytkownika
Walter Kurtz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 3 lis 2010, 13:57

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez m.w. » 19 gru 2010, 09:28

Żurek napisał(a): Nie no druga strona czysta jest jak łza, co najwyżej samochód na granicę austriacką wysłała, żeby urobić kandydata i stanowisko wice-wójta. Ale to pestka z tym co robiło PO.

Kierowca tego samochodu już więcej nie dostanie głosu o de mnie. Radny powiatu od siedmiu boleści
m.w.
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Bray » 19 gru 2010, 11:48

Znalezione na forum Onetu:

Kat zajrzyj na ( forum gminy długołęka) klakierzy PO ...
... wychwalają tam kandydata PO,,,,właśnie gonią z forum (antka) trzeba pomóc
~olo 7 gru, 19:06


http://wiadomosci.onet.pl/waszym_zdaniem/forum/forum.html?forumhash=MSwxNSwxMSw3ODU3NzgzMSwyMDE0NDg4MjUsMTAyNDk0NTYsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

Następnym razem prosimy o reklamę i szukanie wsparcia w ciekawszych miejscach. :thumbdown:
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 19 gru 2010, 11:59

Cześć KO.........!Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy! Będę musiał wrócić do mojego przywitania , bo zorientowałem się,że na tym forum przeważają umiarkowani zwolennicy generała, który nie nosi już ciemnych okularów. Zauważyłem,że każdy który krytykuje partyjniactwo, POwiązania polityczne Kandydata PO i radnych PO musi mieć słabość do bezpartyjnego Wójta, ewentualnie jest pracownikiem , przy jednoczesnej awersji do ludzi PO. Nie traktujcie tego tak osobiście, nie znam głównych bohaterów tego sporu, w życiu z żadną z tych osób nie zamieniłem nawet słowa. I to mnie różni od klakierów na tym forum, którzy zebrali się tu by POdlizywać sie konkretnym ludziom.Dzięki Bogu umiem odróżnić ludzi dla których jedynym hasłem jest :Zmienmy ją razem z PO",(choć lepszym hasłem powinno być:TERAZ MY), od bezpartyjnego Wójta, który został wybrany bez pomocy i pieniędzy partii.1) mrrrr22 ja wole komitet w którym ktoś się przyznał ,że współpracował, od Komitetu POpieranego przez partie która zaprasza, ściska się, gloryfikuje zbrodniarza. Daje w ten sposób zły przykład innym, szczególnie młodym ludziom 2)Kataruszka : Radni nie podpisują lojalek, nie odprowadzają forsy dla partii, ale mają wpływ na wiele decyzji za którymi idą duże pieniądze, a jak są duże pieniądze, przekształcenia gruntów, to i pojawiają się pewni ludzie. Dzieje się to często "legalnie". Może słyszałaś o Poprzednikach p Wójt na tym stanowisku....Jak skończyli, czy nie byli uwikłani w politykę ??? Może słyszałaś o Mirku i Zbychu. Bierzesz POparcie partii, to znaczy ,że się z nią identyfikujesz, także z tymi z którymi nie chcesz POwiązań!Na kogo głosowałem, oczywiście byłem przeciw KOmaroMuszką. Byłem też w Warszawie , gdy PO pchała się do władzy . Antek_emigrat działa na każdym forum , gdzie można zaatakować PO...ale to najłatwiej możesz sprawdzić Walter: problem w naszej Gminie będzie rozgrywał się politycznie. Celem partii jest wciąż stanowisko dla człowieka PO. Mogę się mylić, ale uważam ,że doradcy partyjni nie będą czekać cała kadencje na możliwość zdobycia tego stanowiska. Paraliż Gminy ma być dla nich uzasadnieniem dla referendum( za 9 miesięcy lub później). Wtedy będę mógł powiedzieć: a nie mówiłem?....Gin i tonik.....Za dużo w twoich postach gin-u, a za mało toniku. musisz bardziej rozcieńczać, bo wpadniesz w nałóg lizusostwa
antek_emigrant
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 19 gru 2010, 12:37

Moja kariera nie zależy od Wójta, pisałem już o tym i niech to wystarczy... Bo niby czemu mam się ciągle tłumaczyć? Mam takie a nie inne poglądy i już. Nie zgadzacie się z nimi? Ok. I tyle...
Walterze nie okopałem się, występuję pod tym samum nickiem, zalogowany jestem w przeciwieństwie do większości swoich adwersarzy, nie zmieniłem poglądu. Nie "ostrzeliwuję" z CKM-u, bo nie mam do kogo. Jak próbuję merytorycznie, to rozmydlanie, jak próbuję polemicznie to dowalanie... Przecież nic się nie zmieniło.
Nigdy też nie mówiłem, że kampania była przeprowadzana przez sztabowców PO. Wiem, że nie oni po śniegu od domu do domu pukali. Jak czytałeś, broniłem ich nawet, gdy zarzucano im np. "pompowanie" wyborców. Z tą fajna agitacją też bym uważał, bo niektórzy z tych, którzy pukali do domów niekoniecznie miłe rzeczy mówili o ludziach. Ale to powiem Ci na PW lub jak się spotkamy. Dyskusja dotyczy pomocy finansowania przez PO i doradztwa w prowadzeniu Kampanii przez Pana Dytkę i Jego Klub Radnych. I tworzących się zależności, bo wiesz, ze takie się rodzą. Nie ma nic za darmo, dla idei. Fajnie było to widać, jak ktoś już poruszył wątek "węzła łozińskiego". Ktoś już "przygotowuje" nas do konkretnych kroków Rady. A popytaj się w Łozinie, dowiedz się, kto ta ziemię do przekształcenia posiada, kto ja kupił za czasów "wójta z Łoziny". Powiesz zbieg okoliczności, może i tak. Ale ja już pisałem, że w takie zbiegi okoliczności nie wierzę. Zobaczysz za kilka miesięcy, jeżeli nie zmieni się układ w radzie. Może się mylę, oby, ale coś mi mówi, że nie... Tam gdzie inwestuje się pieniądz, obcy nie lokalny, zawsze liczy się na zwrot kosztów. Na różne sposoby ale jednak. Te 36 mln PO to nie działalność charytatywna, tylko chęć przejęcia władzy również na szczeblu samorządowym. Zgadzam się z Tobą, że nie każdy kandydat musi utożsamiać się z programem partii. Ba, patrząc na kandydatów PO i ich wcześniejsze działania, widać tam też ludzi związanych wcześniej z PiS czy Samoobroną. Zatem masz rację, ich celem był wybór do rady, na wójta. Tylko znowu rodzi się pytanie jak wiele potrafią oni poświecić za wybór. Bo brak kręgosłupa widoczny. Nie ważne z kim, ważne ze się uda. Mam mieszane uczucia. Pisałem też o tym podając przykład Pana Czarneckiego.
To, że liczę, że ich powstała zależność od PO (bo powstała, nie oszukujmy się) szybko się skończy, pisałem już. Mam nadzieję, że zobowiązania wobec wyborców okażą się najważniejsze, również w przypadku Pani Ani. Tego już nie zauważyliście w moich postach... A ja pisząc tak, chciałem powiedzieć, że nie ważne pod jakim kto szyldem wszedł do rady gminy, ważne by chciał pracować na jej rzecz. Szkoda, że jak zawsze Wam to umknęło. No wiem dlaczego, bo pisałem o współpracy z Panią Wójt, to boli....
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Ika » 19 gru 2010, 13:52

kotow7 napisał(a): (...)
Mam nadzieję, że zobowiązania wobec wyborców okażą się najważniejsze, również w przypadku Pani Ani. Tego już nie zauważyliście w moich postach... A ja pisząc tak, chciałem powiedzieć, że nie ważne pod jakim kto szyldem wszedł do rady gminy, ważne by chciał pracować na jej rzecz. Szkoda, że jak zawsze Wam to umknęło. No wiem dlaczego, bo pisałem o współpracy z Panią Wójt, to boli....

kotow7 :-)
Napisz o współpracy nie z panią wójt a pani wójt z radnymi, z wszystkimi radnymi - będziesz bardziej wiarygodny i oczywiście merytoryczny. Niestety odnoszę wrażenie, że takiej współpracy nie będzie. Wrażenie to powstało po lekturze cyt. wyżej prasy :roll:

Razi mnie pisanie "Pani Wójt". Chyba, że za każdym razem zwracasz się o niej osobiście :?: Ciągle mam wrażenie, że czytam Twoje listy do niej :shock: Ten przesadny szacunek, niezgodny z zasadami pisowni może rzeczywiście świadczyć o lizusostwie, a pojawiły się takie zarzuty. To może przeszkadzać w merytorycznym przekazie...kotow7 :-(
Ika
 
Posty: 53
Dołączył(a): 1 gru 2010, 09:24
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows XP Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Walter Kurtz » 19 gru 2010, 15:31

Pisałem o tym wcześniej, ale powtórzę. Wybory są za nami. Wójtem jest p. Łebek, większość w radzie ma jej opozycja. Uważam, że MOŻNA (pomimo dyskomfortu takiej sytuacji) znaleźć kompromis. Żeby tak się stało musi być zakończony etap konfrontacji. Pani Wójt uznaje mentalnie, że większość w radzie to jej opozycja, opozycja uznaje mentalnie że wybrany wójt będzie nim przez kolejne 4 lata. Siadają jak dorośli ludzie, chowają stare zadry głęboko do szafy i rozmawiają, bez złośliwości, bez wypominek. Będzie ciężko, ale można. Życzę p. Wójt refleksji nad wynikami wyborów i wyciągnięcia z tego wniosków tj. że 40 kilka procent głosujących było jej przeciwnych. Wnioski te powinny zmobilizować ją do współpracy, po to, by za 4 lata mogła powiedzieć - próbowałam, przyjęłam wyniki wyborów jako sygnał do skorygowania mojej pracy i patrzcie, oto efekt. To nie dyshonor podjąć rozmowy. Potrzebne jest małe katharsis. Życzę sobie by p. Wójt stanęła "ponad" podziałami. Jest moją rówieśniczką, a ja jestem wciąż młody i zdolny do pracy nad stylem mojego zarządzania, czy współpracy. To p. Wójt jest tu kluczową postacią i rozgrywającym. Liczę na nią, na jej doświadczenie i wiedzę. Liczę tez na opozycję, że każdą propozycję załagodzenia konfliktu i znalezienia kompromisu odpowie kierując się dobrem gminy, nie zaś złośliwością. Życzę obu stronom znalezienia płaszczyzny współpracy, pomimo wielu różnic. Mądry wójt + silna opozycja + silna choć słabsza koalicja mogą naprawdę rozwiązać wiele z problemów podnoszonych w trakcie kampanii.
Gdy rozum śpi, budzą się demony
Avatar użytkownika
Walter Kurtz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 3 lis 2010, 13:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników