Wójtowa - tak czy nie?

Forum o Wójcie oraz pracownikach Urzędu Gminy. Zadaj pytanie Pani Wójt.
    Windows XP Firefox

Odp.: Wójtowa - tak czy nie?

Postprzez kotow7 » 1 gru 2010, 23:34

Pisałeś już pod innym nickiem, bo te same sformułowania.
Nudne....
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Wójtowa - tak czy nie?

Postprzez podatnik » 2 gru 2010, 17:39

Demostenes napisał(a):
kotow7 napisał(a):Demostenens Ciekaw jestem jaka stawkę krzyknie sobie Pan Dytko w razie wygranej. Też tak policzysz? O widełkach powiesz? Myślisz, że Pan Piotr za 3 tys z kawałkiem na rękę pracować będzie?


kotow7 nie "Pan sobie krzyknie" lecz rada zarządzi:
http://samorzad.lex.pl/?cmd=artykul_orz ... _jeden,111

Chcesz wiedzieć jakie jest moje zdanie? Proszę ... myślę, że wynagrodzenie Wójta w gminie, która nie znajduje się w czołówce ogólnopolskich rankingów nie powinno przekraczać tzw. "wysokiej średniej" wynagrodzenia managerów dużych korporacji w regionie (mam na myśli widełki 6-9tys. zł). Oczywiste jest, że dyrektor takiego np. KGHM z naszego regionu zarabia około 30 tys. zł na miesiąc ale budżet jakim zarządza przekracza budżet gminy Długołęka kilku lub kilkunastokrotnie.


Demostenes,

akurat w kwestii wynagrodzenia wójta, Pan Piotr mi rzeczowo nie odpowiedział, i myślę że ma niepowtarzalną okazję do określenie tego np. natym forum -jeszcze do soboty - bo potem ciszaaaaaaaa :roll:
podatnik
Pamiętajmy, że aby zło zwyciężyło, wystarczy aby dobrze ludzie nic nie robili.
podatnik
 
Posty: 260
Dołączył(a): 2 wrz 2010, 14:14

    Windows Vista Firefox

Odp.: Wójtowa - tak czy nie?

Postprzez Demostenes » 2 gru 2010, 20:36

Mimo wyniku wyborów mogę Ci obiecać, że będę lobbował w miarę swoich możliwości za obniżeniem uposażenia nie ważne czy brutto czy netto. :)
Avatar użytkownika
Demostenes
 
Posty: 69
Dołączył(a): 20 cze 2008, 17:54
Lokalizacja: stoned

    Windows XP Firefox

Odp.: Wójtowa - tak czy nie?

Postprzez podatnik » 2 gru 2010, 20:41

Demostenes napisał(a):Mimo wyniku wyborów mogę Ci obiecać, że będę lobbował w miarę swoich możliwości za obniżeniem uposażenia nie ważne czy brutto czy netto. :)


Jestem za, pod warunkiem że będzie to gdzieś w granicach wynagrodzenia burmistrza San Antonio :-D
pozdrawiam
podatnik
Pamiętajmy, że aby zło zwyciężyło, wystarczy aby dobrze ludzie nic nie robili.
podatnik
 
Posty: 260
Dołączył(a): 2 wrz 2010, 14:14

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wójtowa - tak czy nie?

Postprzez Kinga » 19 gru 2010, 14:32

Czy Pani Wójt miała w zwyczaju odwiedzać małe miejscowości i spotykać się z mieszkańcami by wysłuchać ich problemów?
Jestem nowym mieszkańcem gminy ale uważam że jest to znakomity sposób kontaktu z mieszkańcami.
A może Pani Wójt boi się przyjąć " na klatę " oskarżenia o faworyzowanie czyt. nieróbstwo?
Chętnie bym Jej na takim spotkaniu to zarzuciła.

Zatem do zobaczenia???

Kinga
Kinga
 

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Wójtowa - tak czy nie?

Postprzez Gość » 20 gru 2010, 09:01

Kinga napisał(a):Czy Pani Wójt miała w zwyczaju odwiedzać małe miejscowości i spotykać się z mieszkańcami by wysłuchać ich problemów?
Jestem nowym mieszkańcem gminy ale uważam że jest to znakomity sposób kontaktu z mieszkańcami.
A może Pani Wójt boi się przyjąć " na klatę " oskarżenia o faworyzowanie czyt. nieróbstwo?
Chętnie bym Jej na takim spotkaniu to zarzuciła.

Zatem do zobaczenia???

Kinga


Pani Wójt nie ma zwyczaju odwiedzania miejscowości w swojej gminie. Zwykle jest zbyt zapracowana. W Kiełczowie mieszkam 6 lat i ani razu nie było jej na spotkaniu z mieszkańcami. Na prawdę mam ogromny żal do Pani Wójt że tak lekceważy mieszkańców gminy. Tym bardziej że na audiencję u niej w gminie też nie można się z nią umówić więc mogłaby wysłuchać mieszkańców chociaż "hurtem" na spotkaniu. Czy obecna Rada Gminy ma kompetencje żeby to zmienić?
Gość
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wójtowa - tak czy nie?

Postprzez Doniczka » 20 gru 2010, 10:02

Wydaje mi się, że Rada gminy nie moze od tak nakazać Pani Wójt odwiedzanie małych miejscowości i spotkań z mieszkańcami. To zależy tylko od jej dobrej woli, a skoro jest aż tak zparacowana to raczej nie mamy na co liczyć. A szkoda, bo z penowścią lepiej by to wpłynęło na obecną sytuację. Władza jest wybierana przez lud i powinna się z tym ludem spotykać, bo jak inaczej ma go reprezentować?
Doniczka
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 gru 2010, 10:52

    Macintosh Firefox

Odp.: Wójtowa - tak czy nie?

Postprzez K.J.T. » 20 gru 2010, 10:34

P. wójt ma tali styl rządzenia, że nie rusza się wiele poza - bo to niewygodne i się ludzie czepiają. Lepiej sobie siedzieć z dala od kłopotliwych mieszkańców w zaciszu komfortowego, cieplutkiego nowego urzędu, w którym na audiencje przyjmuje się tylko umówionych wcześniej i zaakceptowanych obywateli. Taki ma styl i już (w naszym kraju z resztą najczęściej spotykany :-/ to nie Skandynawia, czy Szwajcaria)
K.J.T.
 

Poprzednia strona

Powrót do Urząd Gminy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników