Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 28 gru 2010, 22:22

Ktoś kto wygrał wybory wcale nie musi być najlepszy, po prostu zdobył najwięcej głosów.
Tak samo jak książki bestsellery to wcale nie są najlepsze książki, lecz po prostu książki które najlepiej się sprzedają.

Ktoś kto nie zauważa tej drobnej różnicy, powinien bez zająknięcia zgodzić się z tym, że PO jest najlepszą partią w naszym kraju.
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 28 gru 2010, 23:28

Brawo MM-Kiełczów, przykład z bestsellerem idiotyczny, ale wniosek przypadkowo trafny . To najmądrzejsze zdanie jakie napisałeś na tym forum. A piszesz sporo. Moje gratulacje NIECHĘTNIE, ale bez żadnego zająknięcia muszę przyznać ,ze się zgadzam z tym co napisałeś. Dlatego tak doceniam kogoś kto w skali mikro POkonał takiego giganta. Mam nadzieje, że ty też bez zająknięcia uważasz ,że ktoś kto wygrywa z kandydatem POpieranym przez tak CUDOWNĄ Partie musi być najlepszy. Pani Wójt wygrywała już z kandydatami POpieranymi przez Samobronę, wygrała nawet z gościem o nazwisku Kefir czy coś podobnego, a tu taka gratka: PO-MEN też bez szans...Czapki z głów przed bezpartyjnym Wójtem, który wygrał z kandydatem POpieranym przez najlepszą partie w kraju...PS...Jeden znajomy z Długołęki prosił mnie , aby napisać na forum (do wiadomości super kandydata najlepszej PO)....." Nie chciałbym,oczywiście w przyszłości, bliższej, dalszej, a tak właściwie żadnej, aby kandydat PO pojawiał się więcej się więcej na dworcu w Długołęce z POzdrowieniami. Odkąd zaczął się POjawiać, to jego mocodawcy/sponsorzy/protektorzy wprowadzili (...tu powinno paść przekleństwo...POminę) promocję DWA RAZY WIĘCEJ JAZDY ZA TĄ SAMĄ CENĘ"
antek_emigrant
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez (nie)wierny sluchacz watku :) » 29 gru 2010, 12:18

antek_emigrant napisał(a):Brawo MM-Kiełczów, przykład z bestsellerem idiotyczny ,ale wniosek przypadkowo trafny . To najmądrzejsze zdanie jakie napisałeś na tym forum. A piszesz sporo. Moje gratulacje NIECHĘTNIE, ale bez żadnego zająknięcia muszę przyznać ,ze się zgadzam z tym co napisałeś. Dlatego tak doceniam kogoś kto w skali mikro POkonał takiego giganta. Mam nadzieje,że ty też bez zająknięcia uważasz ,że ktoś kto wygrywa z kandydatem POpieranym przez tak CUDOWNĄ Partie musi być najlepszy. Pani Wójt wygrywała już z kandydatami POpieranymi przez Samobronę, wygrała nawet z gościem o nazwisku Kefir czy coś podobnego, a tu taka gratka : PO-MEN też bez szans....Czapki z głów przed bezpartyjnym Wójtem, który wygrał z kandydatem POpieranym przez najlepszą partie w kraju......PS ...Jeden znajomy z Długołęki prosił mnie , aby napisać na forum (do wiadomości super kandydata najlepszej PO)....." Nie chciałbym, aby w przyszłości bliższej , dalszej, a tak właściwie żadnej,kandydat PO nie POjawiał się więcej na dworcu w Długołęce z POzdrowieniami. Odkąd zaczął się POjawiać, to jego mocodawcy/sponsorzy/protektorzy wprowadzili (......tu powinno paść przekleństwo....POminę) promocje DWA RAZY WIĘCEJ JAZDY ZA TĄ SAMĄ CENĘ"


antek, ty...bredzisz :oops:
Coraz ciezej jest zrozumiec przeslanie twoich postow... (moze krocej a tresciwiej? :lol: ) - ktore sa klasycznym przykladem przerostu formy nad trescia. :oops: :lol:
Moze zmien branze na gastronomie? Bo jak widze bicie piany i maslo maslane nie jest ci obce ;P ;-)
PS. Za kogo ty sie uwazasz, ze non stop kogos oceniasz jak to madrze badz nie pisze...
(nie)wierny sluchacz watku :)
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 29 gru 2010, 19:34

Czesć KO.......... Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy....Niesłuchacz(sz) wątku pisze ,że antka dopadł przerost formy na treścią, że bije piane, że coraz trudniej mu zrozumieć przesłanie antkowych postów. Cieszę się bardzo,że mnie lepiej oceniasz, bo jeszcze jakieś 11 dni temu pisałeś,że mam manie prześladowcze, paranoje.Dziwi mnie jednak fakt,że skoro 11 dni wcześniej tak fatalnie zdiagnozowałeś moje posty, to jakim cudem 11 dni później biadolisz, że coraz trudniej ci je zrozumieć. Martwi cię,że dokuczam kandydatowi PO, twoja sprawa. Swoja droga ciekawi mnie co teraz POrabia p. Piotr. Wiem ,że lubi spacerować najczęściej od domu do domu, lub odwiedzać stacje( o tym pisałem wczoraj). Wyliczyłem,że skoro w naszej Gminie jest 20000 wyborców, to musi też być około 5000 domostw. Myślę sobie ,że gdyby kandydat PO ruszył z nowym rokiem od domu do domu, to odwiedzając min 4 domostwa dziennie w 4 lata obskoczył by cało Gminę. POmyśl Niesłuchaczu wątku jaka to by była promocja ( chociaż muszę przyznać, że jest wiele miejscowości , które obskoczył by błyskawicznie nie wysiadając z samochodu pancernego)......PS Niesłuchaczu wątku......może ty odPOwiesz na pytanie, które zadaje stale: jak to się stało ,że cudowny kandydat PO w swojej rodzinnej parafii dostał prawie 200 głosów w plecy? Jak to się stało,że w miejscu w którym się wychował i w którym mieszka( w tak małym obwodzie wyborczym tak wielu nie chciało by został Wójtem?......teraz możesz się POpisać i zamiast antek be,be, be, taki owaki..... błysnąć merytorycznie........POzdrawiam
antek_emigrant
 

    Windows XP Opera

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Mieszkaniec Gminy D » 29 gru 2010, 20:54

Antek piękne posty , rozbawiasz mnie. pozdrawiam.
Mieszkaniec Gminy D
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 30 gru 2010, 09:14

(nie)wierny sluchacz watku :) napisał(a):...


Słuchaczu, szkoda czasu na czytanie bzdur antka, a co dopiero na odpowiadanie.
Ignoruj i tyle. Niech sobie gada sam ze sobą.

pozdrawiam
mm
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 30 gru 2010, 16:40

mm_kielczow dobrze wiesz, że nie formie ale treści się sprzeciwiasz w postach antka... Forma jest tylko pretekstem. Odrzuć aluzje do PO, wczytaj się i co...? Boli prawda? No właśnie...

antku..., spoko, mnie się podoba, i forma i treść :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 30 gru 2010, 18:38

kotow7 napisał(a):mm_kielczow dobrze wiesz, że nie formie ale treści się sprzeciwiasz w postach antka... Forma jest tylko pretekstem. Odrzuć aluzje do PO, wczytaj się i co...? Boli prawda? No właśnie...


Forma na tyle mnie odrzuca, ze tresci nawet nie dochodze - wiec nie wiem czy boli czy nie. Wychodze z zalozenia, ze jak ktos chce przekazac jakas tresc, to niech przekaze ja w formie, ktorej da sie sluchac. Z Toba przeciez dyskutuje, pomimo tego ze przeciez w tresci zazwyczaj sie nie zgadzamy.

Nie bede wsluchiwal sie w czyjes bluzgi czy obelgi, zeby dowiedziec sie czy moze ma cos wartosciowego do powiedzenia. Unikam i bede unikal takich osobnikow zarowno w rzeczywistosci jak i tutaj. Niech sobie zyja swoim zyciem, byle z dala ode mnie, bo nie czerpie zadnej przyjemnosci ani wartosci z kontaktu z nimi.

kotow7 napisał(a):antku..., spoko, mnie się podoba, i forma i treść :-)


No i git. Masz prawo do wlasnego gustu oraz doboru rozmowcow. Ja tez mam i z niego korzystam.
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 30 gru 2010, 22:11

Cześć KO.......... Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy....KOTOW wreszcie zdefiniowałeś problem. Radnym PO, Kandydatowi PO chodzi juz tylko o jedno, o REFERENDUM. Od pierwszego dnia ich celem jest Pokazanie ,że Wójt nie chce z nimi współpracować. Pisałem o tym wcześniej : robota dla kandydata PO musi się znaleźć, przecież nie będą czekać 4 lata. Zainwestowali w gościa i nie pozwolą by się zestarzał z metką :Jestem pierwszy na liście przegranych. Ja się tą perspektywą nie martwię, właściwie z utęsknieniem czekam gdy PEOWCY , tym razem bocznym wejściem , kuchennymi drzwiami zakradną się PO władze! Zwykłych ludzi którzy oddawali swe głosy w wyborach gminne gierki w Radzie nie interesują. Oni głosowali na Wojta i w nim widzą tego który będzie decydował, a nie tego który będzie narzędziem Rady.Jedni wygrali , drudzy przegrali. Cały ten spór będzie dla nich nie zrozumiały. Wygraliśmy, nasz Wójt wygrał w 10 obwodach do 4, a mimo to Kiełczów i mniejszość dyktują warunki. Zorganizowali sobie większość zgodnie z ustawą ( która interesuje może 3% wyborców) i są górą. POsługując się terminologią sportową: nic tak ludzi w tym kraju nie wkurza i nie mobilizuje jak świadomość ,że PO drugiej stronie ringu stoi najzwyklejszy CWANIAK.....proszę nie mylić z salcesonem...........Na koniec kilka uwag do PANA MM KIEŁCZÓW......primo....w żadnym z moich postów nie znajdziesz obelg czy bluzg, jeżeli to jest prawda, a wiem że tak jest, to ja musiałbym POwiedzieć ,że łżesz jak .... .... cytując Ludwika. Wytykałem ci lizusostwo wobec p ANI, ale tu chyba Ameryki nie odkryłem. Wytykałem ci grzech dla mnie śmiertelny,że jak to ująłeś" generał cię ani grzeje, ani ziębi" i każda osoba o dobrym merytorycznym programie dla Gminy miałaby u ciebie szanse. Tu się różnimy, bo ja choć troll mam zasady......secundo......nie martwi mnie ,że nie będziesz odpisywać, tak naprawdę nigdy mi na tym nie zależało. Wystarczy ,że TY, Esperanto, Niesłuchacz wątku ( choć ciągle mi się wydaje ,że nicków sporo, a ludzie za nimi jakby ci sami) będziecie czytać Dla takich jak WY zostałem na tym forum, dla takich jak WY zmieniłem przywitanie ,żeby nie było podstaw do wykorzystywania przez WAS waszego hobby o nazwie donoszenie adminowi. A POmyślec,że miałem tu być tylko jeden wieczór.....PS pozdrawiam też wszystkich tych którym moje posty się podobają. Jutro jak starczy mi czasu będą życzenia.....zapraszam
antek_emigrant
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 30 gru 2010, 22:44

Antku... najciekwawszym jest to, że gdy przedstawia się im argumenty dla których czas "jedności" radnych PO wydaje się okresowym epizodem,tu brak polemiki. Czyżby podobne wątpliwości, które na forum nie powinny być roztrzygane?
Ja im dłużej czytam ich posty, ba brak ich, tym bardziej jestem o tym przekonany. Wiedzą co jest słabością radnych, ich wybujałe obietnice, których nie są wstanie spełnić bez przychylnego sobie wójta. Dlatego plan referendum... No i z opowieści obecnych na sesjach rady, tylko 2 radnych z Klubu PO jest aktywnych, inni nie mają pojecia o czym się tam mówi. A i ci "aktywni" popełniaja błędy i ciagle konsultują się ze swoim "guru". Nie wierzę, że taki układ przetrwa długo, nikt nie lubi być uzależniony. Dlatego pisałem, aby do wiosny... :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 30 gru 2010, 23:56

kotow7 napisał(a):Antku... najciekwawszym jest to, że gdy przedstawia się im argumenty dla których czas "jedności" radnych PO wydaje się okresowym epizodem,tu brak polemiki. Czyżby podobne wątpliwości, które na forum nie powinny być roztrzygane?


Odpowiedzialem Ci na to w innym watku, wiec juz powinienes bys zadowolony.

kotow7 napisał(a):Ja im dłużej czytam ich posty, ba brak ich, tym bardziej jestem o tym przekonany. Wiedzą co jest słabością radnych, ich wybujałe obietnice, których nie są wstanie spełnić bez przychylnego sobie wójta.


No a jakie Wojt ma narzedzia zeby im te obietnice pospelniac ... opowiadaj ;-). Najlepiej od razu po nazwisku i konkretne realizacje konkretnych obietnic. Skrocimy te podchody ;-)


kotow7 napisał(a):Dlatego plan referendum... No i z opowieści obecnych na sesjach rady, tylko 2 radnych z Klubu PO jest aktywnych, inni nie mają pojecia o czym się tam mówi. A i ci "aktywni" popełniaja błędy i ciagle konsultują się ze swoim "guru". Nie wierzę, że taki układ przetrwa długo, nikt nie lubi być uzależniony. Dlatego pisałem, aby do wiosny... :-)


Opowiesci dziwnej tresci sa domena tego forum. Pamietasz jak rozne relacje byly ze spotkania P. Dytko w Brzeziej Lace ? ;-).

Zarzucasz nowym radnym, ze od pierwszych dla nich sesji nie sa superaktywni. No coz ... wyrozumialosci troche, jakby nie patrzec dla wiekszosci radnych jest to nowa rola w ktora musza sie wczuc. Rozumiem ze radni WP ktorzy sa pierwszy raz w RG plywaja jak ryba w wodzie ... ech kotow, spojrz na to ... jak Ty to czasami mowisz ... "tak po ludzku". Daj sobie czasami spokoj z ta propaganda.

Myslisz ze jak radni pojda do Wojtowej to uwolnia sie spod jazma i zaznaja niczym nieogranicznej wolnosci ;-). Ech ... Ty masz sile caly czas sadzic takie kawalki ;-).

Zdrajcow nikt nie lubi ani nie szanuje. Ich sie wykorzystuje, a pozniej wciska sie przycisk w spluczce. To nawet antek NIECHETNIE ale potwierdzi - oczywiscie zaciemniajac to i wywiajac sie z tego jakas glupia historyjka o PO ;-)

Ja tam poczekam na protokoly z sesji i sam sobie pooceniam.
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 31 gru 2010, 13:51

Cześć KO......... Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy.....Dziś ostatni dzień mijającego roku. POra na antkowe życzenia. W nadchodzącym 2011 roku chciałbym Wam życzyć (kolejność przypadkowa)......1) Radnym z Samoobrony, którzy teraz korzystając z POparcia PO działają w naszej Gminie życzę ... Nie pijcie szampana z gwinta na mrozie, żeby wargi nie przymarzły do butelki......2) Radnym PO, którzy korzystając z POparcia tej partii działają w naszej Gminie życzę... Pokory i refleksji. W swoich społecznościach będziecie żyć jeszcze wiele lat, ale smród partyjniactwa możne Wam stale towarzyszyć. Partie znikną, a ludzie zostaną. Wierzę, że wśród Was są porządni ludzie, którzy mają gdzieś wytyczne partii. Nowy rok da Wam szanse to udowodnić........3) Kandydatowi PO życzę, aby w nowym roku znalazł lepsze zajęcie niż POlitykowanie. Wiem,że bycie protegowanym takiej POtęgi jak PO to zajęcie lepsze od spania. To tak jakby obchodzić sylwestra każdego dnia. W razie POdróży pociągiem przypominam , by w żadnym wypadku nie przyznawać się do swoich związków z PO. W Kielcach zrobił tak inny Kandydat PO i POdobno dostał z liścia od konduktora. Tak czy owak dla zdrowego 27-latka znajdą się fuchy może mniej perspektywiczne, ale spokojniejsze........4) Bezpartyjnemu Wójtowi i bezpartyjnym Radnym życzę spokojnej pracy, bo za Wami stoi większość głosujących tej rozległej Gminy.. Wygraliście te wybory i macie przyzwolenie społeczne na decydowanie. Wasi adwersarze nie mogą się POchwalić takim wynikiem.......5) Pracownikom Gminy, których kandydat PO nie oszczędzał w swojej drodze na szczyt życzę...Cytując klasyka " Róbcie swoje". Nie płacą Wam aż tyle, żeby przejmować się gościem którego mottem było" Zmieńmy Ją( Ich)" . Może znacie odpowiedz na pytanie dlaczego wolontariusze z plakatu PO już się tak nie uśmiechają ?.......5) Mieszkańcom Kiełczowa którzy tłumnie wsparli Kandydata PO( jego rodzinna Łozina w sporej części głosowała przeciw- ciekawe dlaczego?) życzę.... żeby frank i benzyna nie śrubowały kolejnych rekordów. Żeby w nowym roku nie musieli wyskakiwać ze swoich wieżowców....6) Prezydentowi RP którego nazwałem pieszczotliwie Bronko życzę by w następnym roku jak będzie składał kwiaty pod pomnikami robił to wcześniej niż o 6 rano. Godzina 2-3 w nocy może być bezpieczniejsza.............7) Wszystkim innym życzę Wszystkiego Naj....
antek_emigrant
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez esperanto » 31 gru 2010, 14:14

Tobie Antku również wszystkiego dobrego życze, dużo zdrowia ! Zdrowia przede wszystkim
Jak to jest? Jak człowiek przepisze jedną książkę, to jest to plagiat. Jak trzydzieści - praca magisterska :)
esperanto
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:51

    Windows XP Opera

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Długołęka 2011 » 31 gru 2010, 18:14

Antoniusz przyłączam się do życzeń, jak zwykle są zabawne i trafne. Dużo zdrówka.
Długołęka 2011
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez gin&tonic » 31 gru 2010, 18:26

Drodzy!
wszystkiego naj,naj w tym 2011 roku!!!
a wszystkim antkom_emigrantom życzę żeby w końcu dostali swoją wymarzoną robotę gdzies w irlandii na zmywaku, bo to pewnie ich szczyt marzeń, a mozliwości pewnie też....
gin&tonic
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 gru 2010, 19:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników