Mirków Stary

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Windows XP Firefox

Mirków Stary

Postprzez Mieszkanka Mirkowa » 10 lis 2010, 11:01

Witam,
Od niedawna jestem mieszkanką Mirkowa Starego, ale obserwuję tę część gminy od ładnych paru lat.
Mam wrażenie, że ta część Mirkowa jest traktowana po "macoszemu"!!
Na otarcie łez jej mieszkańcom zrobiono oświetlenie ulicy Kiełczowskiej (zastanawiające, że tylko za torami kolejowymi - patrząc od ul. Wrocławkiej, przed nimi już nie)
Ale największy problem to drogi!!!! A właściwie ich brak!
Co prawda ulica Kwiatowa i Bławatna jest "nową" drogą ale stanowi autostradę dla szambowozów!!!!!
Może czas pomyśleć o postawieniu tzw. ślepych policjantów ? Na tym odcinku zauważyłam, że bawią się dzieci.
A ponadto ulica Bławatna zaczyna wyglądać jak ser szwajcarski. Na wysokości nr 5 jest dziura wielkości 80x80x10cm druga trochę mniejsza - zgłoszone Pani Sołtys. Po zimie będzie 5 x większa i na pewno w tedy koszt ich łatania będzie dużo wyższy - za bogaci jesteśmy??
I jeszcze jedna sprawa - sprzęt rolniczy wyjeżdżający z pól nanosi na drogi ziemię, dodatkowo szambowozy jeszcze ją rozjeżdżają.
Kto odpowiedzialny jest za sprzątanie dróg gminnych?
Pozdrawiam
Mieszkanka
Mieszkanka Mirkowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lis 2010, 09:44

Reklama

    Macintosh Firefox

Odp.: Mirków Stary

Postprzez Karol Rossi » 26 lis 2010, 17:30

Mieszkanka Mirkowa napisał(a):Kto odpowiedzialny jest za sprzątanie dróg gminnych?

Jak do tej pory nie wiesz, to już się nie dowiesz.
Idź na wybory 5 grudnia i zagłosuj!!!
Karol Rossi
 
Posty: 153
Dołączył(a): 26 lis 2010, 14:46

    Windows XP Firefox

Odp.: Mirków Stary

Postprzez Biały » 29 gru 2010, 23:11

Widzisz Karolek, niedobry kocurek, kłopoty z drogami mamy wszyscy i szybko się ich nie pozbędziemy choćby nawet karolek z jego niedoszłym wójtem poprzysięgali że będzie inaczej, natomiast ze wnoszeniem przez traktory lub inne maszyny czy nawet auta, obojętnie błota na drogę, jest tak że kierowca bądź operator ma obowiązek nie zanieczyszczać czego dopilnować ma milicja.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14


Powrót do Gmina Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

kotwy do drzwi producent | Dmytro Firtasz