Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 31 gru 2010, 21:15

Zacząłem ten temat, a teraz jestem 44 444-tym, który go odsłonia. Chyba mogę uznać to w 1% za swój sukces :-)
gin&tonic - napój lubię, bardzo, ale Twój post i zyczenia dla antka...żenujące... Nie pij już, tu nie klub AA...

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim forowiczom, mieszkańcom Gminy, kraju. Spokoju i pojednania, szczęścia i dobrobytu, zdrowia i bezpieczeństwa, spełnienia wszystkich marzeń, szacunku dla Was i przez Was dla innych. Samych dobrych chwil w 2011 Roku!!! :-D
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

Reklama

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 1 sty 2011, 19:13

I ode mnie szczęsliwego Nowego Roku dla wszystkich forumowiczów. Żeby nam Gmina prężnie się rozwijała i aby żyło nam się tutaj wszystkim jak najlepiej ;-).
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez (nie)wierny sluchacz watku :) » 4 sty 2011, 12:02

antek_emigrant napisał(a):Czesć KO.......... Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy....Niesłuchacz(sz) wątku pisze ,że antka dopadł przerost formy na treścią, że bije piane, że coraz trudniej mu zrozumieć przesłanie antkowych postów. Cieszę się bardzo,że mnie lepiej oceniasz, bo jeszcze jakieś 11 dni temu pisałeś,że mam manie prześladowcze, paranoje.Dziwi mnie jednak fakt,że skoro 11 dni wcześniej tak fatalnie zdiagnozowałeś moje posty, to jakim cudem 11 dni później biadolisz, że coraz trudniej ci je zrozumieć. Martwi cię,że dokuczam kandydatowi PO, twoja sprawa. Swoja droga ciekawi mnie co teraz POrabia p. Piotr. Wiem ,że lubi spacerować najczęściej od domu do domu, lub odwiedzać stacje( o tym pisałem wczoraj). Wyliczyłem,że skoro w naszej Gminie jest 20000 wyborców, to musi też być około 5000 domostw. Myślę sobie ,że gdyby kandydat PO ruszył z nowym rokiem od domu do domu, to odwiedzając min 4 domostwa dziennie w 4 lata obskoczył by cało Gminę. POmyśl Niesłuchaczu wątku jaka to by była promocja ( chociaż muszę przyznać, że jest wiele miejscowości , które obskoczył by błyskawicznie nie wysiadając z samochodu pancernego)......PS Niesłuchaczu wątku......może ty odPOwiesz na pytanie, które zadaje stale: jak to się stało ,że cudowny kandydat PO w swojej rodzinnej parafii dostał prawie 200 głosów w plecy? Jak to się stało,że w miejscu w którym się wychował i w którym mieszka( w tak małym obwodzie wyborczym tak wielu nie chciało by został Wójtem?......teraz możesz się POpisać i zamiast antek be,be, be, taki owaki..... błysnąć merytorycznie........POzdrawiam


...mania przesladowcza, paranoje, niezrozumiale posty...to po prostu Twoj znak rozpoznawczy 8-) kto wie. moze nawet ci z tym do twarzy :puppyeyes:
co do Kandydata, coz...pewnie jest kiepski w tym co robi, stad brak poparcia w swojej miejscowosci :->
Ja tez glosowalem (tylko w I turze) na niego, w zasadzie z powodu, bo chcialem zmiany, jakiejkolwiek zmiany w Gminie..a on byl jedynym kandydatem, ktory mialby szanse na powalczenie w wojtowa. tez mi niebardzo pasowal jak troche sie o nim podowiadywalem :-> ze nie jest to idealny kandydat na Wojta ale coz bylo robic :-D jestem w koncu z Kielczowa, lansuje sie limuzynami jak panisko po okolicy (jak to tu sie pisze) wiec nie moglem inaczej postapic :lmao:
(nie)wierny sluchacz watku :)
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Towarzysz Wiesław » 4 sty 2011, 12:58

antek_emigrant napisał(a):...Dlatego tak doceniam kogoś kto w skali mikro POkonał takiego giganta. Mam nadzieje, że ty też bez zająknięcia uważasz ,że ktoś kto wygrywa z kandydatem POpieranym przez tak CUDOWNĄ Partie musi być najlepszy. Pani Wójt wygrywała już z kandydatami POpieranymi przez Samobronę, wygrała nawet z gościem o nazwisku Kefir czy coś podobnego, a tu taka gratka: PO-MEN też bez szans...Czapki z głów przed bezpartyjnym Wójtem, który wygrał z kandydatem POpieranym przez najlepszą partie w kraju...


Zapomniałeś dodać, że Pani Wójt wygrała jeszcze z NIK. Dokumenty dostały samozapłonu przed ich wizytą. Niestety nie były feniksowate i nie dało się ich odtworzyć z popiołów. Ciekawe czy nowy urząd ma zabezpieczenia przeciwpożarowe. :idea:
Towarzysz Wiesław
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 4 sty 2011, 20:58

Cześć KO........... Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy .......Niesłuchacz( szacun) napisał że pan Piotr był kiepskim kandydatem. Wreszcie ktoś z Kiełczowa odPOwiedział na pytanie: konkretnie i szczerze. Mówimy o kandydacie który został Radnym 4 lata temu z małego obwodu Łozina stosunkiem głosów 155 do 145. Wystarczyło 155 głosów( Gmina 20 tys) by rządził opozycyjnymi Radnym którzy weszli do Rady z dużo większym poparciem. Cztery lata później został kandydatem na Wójta i w swojej rodzinnej rodzinnej Łozinie dostał prawie 200 głosów w plecy . To 2 razy więcej niż w 2 obwodach Kiełczowa. Nie chce się czepiać, ale czy nie wydaje Wam się,że ktoś próbuje forsować pana Nikt? Gość nie potrafi do siebie przekonać własnej miejscowości. W sąsiadujących obwodach przylegających do Łoziny jest już tragedia( akcja dzieje się w społecznościach, gdzie ludzie się znają od pokoleń), tam nawet przyklejenie plakatu kandydata Piotra groziło uszczerbkiem na zdrowiu. Wiem,że w PO forsowani są kandydaci PODOBNI WŁASCIWIE DO NIKOGO. Tak ,żeby wyborca który na nich zagłosuje nie zapamiętał ,ani człowieka, ani jego obietnic. PO słynie ,że jest mistrzem w nie dotrzymywaniu słowa . Pan Piotr idealnie się nadawał( choć słyszałem ,że w Kiełczowie niektórzy patrząc na plakat mówili ,że się nadaje na Gospodarza Gminy, bo wygląda jak Gospodarz Teleturnieju). Jest w tym ziarno prawdy. Tak czy owak pan Piotr, a właściwie kandydat PO nadal mąci w naszej Gminie, bo chce wciąż na Wójta( najlepiej przez referendum). Czy znowu na plecach Kiełczowa ( w Łozinie nie chcą go nosić)? W myśl zasady OBIECAJ TO ZAGŁOSUJE. ...............Towarzyszu Wiesławie jeżeli wiesz o paleniu akt w naszej Gminie to musisz donieść komu trzeba. Wszak donoszenie to fundament PRL-u , jako czerwono-błękitny patriota musisz się na tym znać........A Ludzie ,jak za Towarzysza Wiesława, do POciągu wchodzą przez okna. Muzyka gra!
antek_emigrant
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Gość » 4 sty 2011, 23:28

Antek, jesteś mistrzem manipulacji i propagandy! Powtórzyłeś po raz setny, że wyniki wyborów w obwodzie w Łozinie to klęska Piotra Dytko. Czy naprawdę uważasz, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą?

Dla prawidłowej oceny sytuacji przytaczam szczegółowe dane głosowania w tym obwodzie, które Ty z oczywistych względów pomijasz!

Obwód w Łozinie (Łozina, Bierzyce, Bąków, Budziwojowice, Łosice) - frekwencja - 65,61%, Dytko - 530 głosów; Łebek - 188.

To tyle. Twoich pozostałych wypowiedzi nawet nie chce mi się komentować...

Pozdrawiam
Gość
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 5 sty 2011, 00:22

Gość, halo, to Ty mm-kielczow?
Antek nie pisał o poparciu ale jego braku, pisał prawie 200. Pisał o małej społeczności, która od pokoleń się zna, wie o sobie wszystko. Porównanie z Kiełczowem słuszne. Czy proporcje 26,18% do 73,82% w rodzinnej, od pokoleń jak podaje Pan Dytko, miejscowości jest sukcesem? Moim zdaniem nie. W Borowej, miejscowość rodzinna Pani Wójt proporcje były inne - 85,85 % za Wójtową, 14,15% za Panem Dytko. Zatem jaka manipulacja? Ale przekonywanie w tym wypadku bez celowe. Pisałem już o zjawisku "wyparcia"...

Towarzyszu... pisałem już wcześniej, że nick Twój drażni mnie i mam złe skojarzenia. Tak bardzo zależy Ci by te odczucia przeniosły się na Twoja osobę? Atak personalny i pomówienie są najbardziej ohydną formą "walki". Bo jak z plotką, im bardziej się bronisz i tłumaczysz, tym bardziej na winnego wychodzisz. Zatem przemilczeć należy Twoje insynuacje i tyle....
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 5 sty 2011, 10:00

kotow7 napisał(a):Gość, halo, to Ty mm-kielczow?


To Cie musialem zdenerwowac w tym drugim watku :-)
Nie to nie ja. Jak zaczne robic takie rzeczy, to strace do siebie szacunek.

Zawsze mozesz zglosic sie z tym do administratorow forum, moze oni do czegos dojda.

pozdrawiam
mm

EDIT : Slusznie prawisz z tym atakiem personalnym, pomowieniem i plotka. Skoro wymagasz od innych, wymagaj takze od siebie.
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows 7 Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Towarzysz Wiesław » 5 sty 2011, 16:32

antek_emigrant napisał(a):...Towarzyszu Wiesławie jeżeli wiesz o paleniu akt w naszej Gminie to musisz donieść komu trzeba. Wszak donoszenie to fundament PRL-u , jako czerwono-błękitny patriota musisz się na tym znać........A Ludzie ,jak za Towarzysza Wiesława, do POciągu wchodzą przez okna. Muzyka gra!


Ja przecież nie napisałem, że Ktoś spalił, tylko że "się" spaliły. Nie widziałem, że wróciłeś do Naszej Gminy - to jakaś nowa formacja polityczna lub społeczna, do której należysz? Donoszeniem - to się zajmował Ktoś ze strony którą popierasz. Przynajmniej nikt do tych ludzi nie strzela i nie trzyma w więzieniach wydobywczych.
Towarzysz Wiesław
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Towarzysz Wiesław » 5 sty 2011, 16:36

Towarzyszu... pisałem już wcześniej, że nick Twój drażni mnie i mam złe skojarzenia. Tak bardzo zależy Ci by te odczucia przeniosły się na Twoja osobę?


Szkoda bo myślałem, że się polubimy, a nawet, że jesteśmy z tej samej gliny.

Atak personalny i pomówienie są najbardziej ohydną formą "walki". Bo jak z plotką, im bardziej się bronisz i tłumaczysz, tym bardziej na winnego wychodzisz. Zatem przemilczeć należy Twoje insynuacje i tyle....


Przepraszam mistrzu. :oops: To ja niegodny uczeń.
Towarzysz Wiesław
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 5 sty 2011, 21:04

Cześć KO............. Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy...... GOŚCIU......antek nigdzie nie pisze o klęsce Kandydata PO w swoim rodzinnym obwodzie. Uważam ,że jego wynik jest słaby, marny, fatalny,zły, cieńki itp w odniesieniu do jego przeciwnika. Tak więc kandydat PO na swoim rodzinnym POdwórku w miejscu w którym się wychował i w którym mieszka dostał blisko 200 głosów plecy. To 2 razy więcej niż jego kontrkandydatka w swoim obwodzie Borowa( a w czasie kampanii zwolennicy PO zarzucali jej,ze tam nie mieszka....bomba....fantastyczny zarzut)). Władza zużywa zaufanie do człowieka. A tu proszę 10 lat rządów i wynik 2 razy lepszy niż u Kandydata PO, który ma czystą kartę, jest POdobny do nikogo i nie jednoczy swojego środowiska. To ,że wygrał w Łozinie to oczywista oczywistość. Fakt ,że blisko 200 ludzi i to głównie z samej Łoziny nie chciało go na Wójta jest zastanawiający. Tak czy owak na własnym terenie p Piotr ma około 100% większy elektorat negatywny niż jego konkurentka. Same fakty.....idźmy dalej. Jakie obwody sąsiadują z obwodem Kandydata PO?....(Węgrów, Januszkowice,Siedlec,Szczodre)....We wszystkich Kandydat PO przegrywa. Genialny wynik. Gdyby nie Kiełczów to miałby POparcie POdobne do kandydata znanego z poprzednich wyborów o nazwisku kefir czy coś podobnego( może ktoś wie jak się ten pan nazywał?). W samym Kiełczowie ( dwa duże obwody) Kandydat PO miał wynik 4 razy lepszy, niż u siebie w domu tzn 4 razy mniejszy elektorat negatywny ,niż w rodzinnej Łozinie. Prawda jest arcy boleśnie prosta cytując klasyka :Kiełczów zrobił więcej niż mógł, PO za-sponsorowała tyle co zawsze , Kania dołożył swoje, ale kandydat był kiepski........GOŚCIU.....jest jak w kabarecie....antek pisze ,że macie kapcia, delikatnie mówiąc jednego, a ty jak mantre POwtarzasz no tak, ale 3 opony są dobre. Świetnie niech Kiełczów dalej jeździ na kapciu. POciągiem , też źle, bo trzeba wchodzić przez okna........ NIESŁUCHACZ z Kiełczowa choć całkowicie się różnimy przyznał racje, ze Kandydat Piotr był słaby. Czekam na innych z Kiełczowa, czas ruszyć główkami. Może ty Esperanto, przyznasz ,że zachłysnąłeś się Kandydatem w myśl zasady która od zawsze przyświeca cudownej partii.MY OBIECAMY A WY ZAGŁOSUJCIE. MM-Kiełczów jest ciągle na etapie POdlizywania się pani Ani. Pani Ania POdlizuje się panu Piotrowi, a pan Piotr POdlizuje sie PO. Muzyka gra !
antek_emigrant
 

    Windows XP Opera

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Długołęka2010 » 6 sty 2011, 18:15

antek_emigrant napisał(a):Same fakty.....idźmy dalej. Jakie obwody sąsiadują z obwodem Kandydata PO?....(Węgrów, Januszkowice,Siedlec,Szczodre)....We wszystkich Kandydat PO przegrywa. Genialny wynik. Gdyby nie Kiełczów to miałby POparcie POdobne do kandydata znanego z poprzednich wyborów o nazwisku kefir czy coś podobnego( może ktoś wie jak się ten pan nazywał?). !



Antku weś pod uwagę że w tych miejscowościach co napisałeś przed samymi wyborami były inwestycję
mogę ci wymienić jakie jak chcesz

Węgrów :
- Budowa wiaty przestankowej .
- Autobusu lini 934 (która była przekładania kilka razy).
- Dołożenie kontenerów na odpady segregowane.

Krakowiany :

- Autobusu lini 934 (która była przekładania kilka razy).
- nowy dywanik asfaltowy (przejedź i zobacz jak został położony

Pozostałe miejscowości linia 9...( o której się mówiło że jak Dytko zostanie Wójtem to pozabiera Autobusy........)

Można wymieniać i wymieniać inwestycje jakie zostały wykonane przed samymi wyborami w różnych miejscowościach naszej gminy . jeżeli chcesz wiedzieć jak poszukaj sobie .

To zaważyło o wygranej p. Wójt .

Przez następne cztery lata będziemy wysuchiwać pod sklepami , kościołami że się nic nie robi (poczekajcie do wyborów w 2014r. jnwestycje napewno ruszą .
Długołęka2010
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 6 sty 2011, 19:50

Cześć KO.......... Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy....DŁUGOŁĘKA 2010....pisze ,że zadecydowały inwestycje tuż przed wyborami Węgrów, Krakowiany. Człowieku czy zamieniłeś się z koniem na łby? A gdzie Siedlec, gdzie p Wójt wygrała wyżej niż Kandydat PO w swojej rodzinnej Łozinie. Nie wymienisz też : Januszkowic i Szczodrego. ....gdyby iść za twoim tokiem rozumowania to co zadecydowało 4 lata i 8 lat temu ,że te obwody tez głosowały za obecną panią Wójt. Też jakieś kontenery i wiata przystankowa. Musisz nisko oceniać mieszkańców Węgrowa i Krakowian, cóż ale POdobne podejście do ludzi reprezentuje PO. Moim zdaniem tym postem obrażasz ludzi ,sugerujesz ,że są ciemni i dają się przekupić byle czym. Mój post jest czytelny: słaby Kandydat PO o dużym negatywnym elektoracie wśród swoich. Nie przekonał obwodów sąsiednich. To jednak nie mój problem. Moim zdaniem nasza Gmina obejdzie się bez kandydata PO o nazwisko Dytko. Cytuje za PRemierem jak najmniej partyjniactwa w samorządach. Rozumiem ,że cześć ludzi chciała zmian, ale nie za wszelką cenę , nie z każdym kandydatem. Ważne są zasady , bo jeżeli dzisiaj POprzesz kandydata partii z którą się nie zgadzasz ,to jutro może POprzesz samego Chlebowskiego, albo wytłumaczysz swoim dzieciom ,że generał Jaruzelski był patriotą.Chyba ,ze POdobają się Wam te Obniżki w 2011 r. Chyba,że POdnieca Was hasło:płaćmy więcej za wszystko. A możne POdoba sie Wam co PO robi na kolei. Tam w spółkach zatrudniono ludzi z kręgu znajomych znajomych. Sa ludzie o rożnych zawodach, ale tych co znają się na zarządzaniu koleją jak na lekarstwo. To tak jakby pole z kapustą miał ochraniać królik i jego klan. Jeżeli dobrze oceniacie PO w skali makro,możecie glosować na jej kandydatów w skali mikro. Macie takie prawo. Całe szczęście ,ze jesteście mniejszością!
antek_emigrant
 


    Windows XP Opera

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Długołęka2010 » 6 sty 2011, 20:20

:) napisał(a):http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Antek_Emigrant



cytat: Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Antek Emigrant



Antek Emigrant – forumowicz Onetu, najsłynniejszy troll internetowy (po Jasiu) i prozaik żyjący współcześnie. Zasłynął jako wybitny politolog, socjolog, historyk. Swoje dzieła publikuje w skarbnicy wszelkiej mądrości – na forum Onetu.

Nie wiadomo na pewno, czy „Emigrant” to nazwisko Antka, czy też rzeczywiście wyemigrował on z kraju. Przez niektórych jest uważany za kolejne wcielenie Jasia Śmietany. Prawdopodobnie zawarł tajny pakt z Wojtkiem. Pewne źródła podają, że to on jest tajemniczym Stigiem z Top Gear.
Długołęka2010
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników