Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows XP Opera

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Długołęka2010 » 6 sty 2011, 20:21

http://www.antekemigrant.pl
Długołęka2010
 

Reklama

    Windows 7 Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 6 sty 2011, 20:40

mm_kielczow nie zdenerwowanie zdecydowało o zadaniu tego pytania przy okazji posta Gościa ale taka sama argumentacja: kłamstwo powtarzane .....

Nie pomawiam personalnie... Moje posty dotyczą tylko Pana Dytki i są wyrażeniem własnej opinii. Nie szkalują Go, nie obrażają. Oceniam nie człowieka (wielokrotnie pisałem o Nim pozytywnie - wysoka kultura, świetny mówca), tylko Jego działania, kompetencje jako kandydata na wójta.
No chyba, że uważasz, że jego aktywna współpraca ze swoimi radnymi jest obraźliwa. Tego nie przewidziałem...

Towarzyszu... odpowiedź dla Ciebie powyżej...
Nie musimy się lubić, wystarczy się szanować.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Z Łoziny » 7 sty 2011, 19:49

antek_emigrant napisał(a):Cześć KO............. Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy...... GOŚCIU......antek nigdzie nie pisze o klęsce Kandydata PO w swoim rodzinnym obwodzie. Uważam ,że jego wynik jest słaby, marny, fatalny,zły, cieńki itp w odniesieniu do jego przeciwnika. Tak więc kandydat PO na swoim rodzinnym POdwórku w miejscu w którym się wychował i w którym mieszka dostał blisko 200 głosów plecy. To 2 razy więcej niż jego kontrkandydatka w swoim obwodzie Borowa( a w czasie kampanii zwolennicy PO zarzucali jej,ze tam nie mieszka....bomba....fantastyczny zarzut)). Władza zużywa zaufanie do człowieka. A tu proszę 10 lat rządów i wynik 2 razy lepszy niż u Kandydata PO, który ma czystą kartę, jest POdobny do nikogo i nie jednoczy swojego środowiska. To ,że wygrał w Łozinie to oczywista oczywistość. Fakt ,że blisko 200 ludzi i to głównie z samej Łoziny nie chciało go na Wójta jest zastanawiający. Tak czy owak na własnym terenie p Piotr ma około 100% większy elektorat negatywny niż jego konkurentka. Same fakty.....idźmy dalej. Jakie obwody sąsiadują z obwodem Kandydata PO?....(Węgrów, Januszkowice,Siedlec,Szczodre)....We wszystkich Kandydat PO przegrywa. Genialny wynik. Gdyby nie Kiełczów to miałby POparcie POdobne do kandydata znanego z poprzednich wyborów o nazwisku kefir czy coś podobnego( może ktoś wie jak się ten pan nazywał?). W samym Kiełczowie ( dwa duże obwody) Kandydat PO miał wynik 4 razy lepszy, niż u siebie w domu tzn 4 razy mniejszy elektorat negatywny ,niż w rodzinnej Łozinie. Prawda jest arcy boleśnie prosta cytując klasyka :Kiełczów zrobił więcej niż mógł, PO za-sponsorowała tyle co zawsze , Kania dołożył swoje, ale kandydat był kiepski........GOŚCIU.....jest jak w kabarecie....antek pisze ,że macie kapcia, delikatnie mówiąc jednego, a ty jak mantre POwtarzasz no tak, ale 3 opony są dobre. Świetnie niech Kiełczów dalej jeździ na kapciu. POciągiem , też źle, bo trzeba wchodzić przez okna........ NIESŁUCHACZ z Kiełczowa choć całkowicie się różnimy przyznał racje, ze Kandydat Piotr był słaby. Czekam na innych z Kiełczowa, czas ruszyć główkami. Może ty Esperanto, przyznasz ,że zachłysnąłeś się Kandydatem w myśl zasady która od zawsze przyświeca cudownej partii.MY OBIECAMY A WY ZAGŁOSUJCIE. MM-Kiełczów jest ciągle na etapie POdlizywania się pani Ani. Pani Ania POdlizuje się panu Piotrowi, a pan Piotr POdlizuje sie PO. Muzyka gra !


Ja Ci odpowiem Antek. Kandydat PO był nie najlepiej postrzegany w naszej okolicy. Piszesz, że w Kiełczowie miał 4 razy mniejszy elektorat negatywny niż rodzinnej Łozinie. Bo u nas niektórzy ludzie są 4 razy są mądrzejsi niż Ci w Kiełczowie.
Z Łoziny
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 7 sty 2011, 22:49

Haha, dobre... Biedny Kiełczów. Jak na fb - Lubię to! :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 8 sty 2011, 09:40

Teksty jak z krzaków między szkołą a monopolowym. Bawcie się dalej chłopcy ;-)
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows 7 Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez świński dydek » 8 sty 2011, 13:45

antek_emigrant napisał(a): Muzyka gra !


Masz na myśli Artura Muzykę? :D
świński dydek
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez esperanto » 9 sty 2011, 22:37

kotow7 napisał(a):Haha, dobre... Biedny Kiełczów. Jak na fb - Lubię to! :-)

aleź Ty młodzieżowy. Wiesz , co to Facebook! Gratuluję. Wiem, że w szkole moda na na fejsa, ale żeby tak bezkrytycznie wszystko od dzieci z klas 1-3 przyjmować.... ;-)
Jak to jest? Jak człowiek przepisze jedną książkę, to jest to plagiat. Jak trzydzieści - praca magisterska :)
esperanto
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:51

    Windows 7 Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 9 sty 2011, 22:48

Widzisz esperanto, nie nadążam miedzy tematami na Twoje bzdurne posty odpisywać. Zobacz jaki temat i o czym piszesz.
Brak wiedzy próbujesz uzupełnić szczypta złośliwości. I jedno i drugie mierne. Zakompleksieni ludzie tak postępują. Masz problem...
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 11 sty 2011, 08:50

mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 12 sty 2011, 13:12

Długołęka: Protest w sprawie wyborów oddalony

http://www.gazetawroclawska.pl/aktualno ... ,id,t.html
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows 7 Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 13 sty 2011, 17:25

No i dobrze...
Czas wyborów się skończył. Teraz czas na pracę.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez esperanto » 17 sty 2011, 12:32

to prawda, wszyscy czekamy na owoce cięzkiej pracy władzy w naszej gminie
Jak to jest? Jak człowiek przepisze jedną książkę, to jest to plagiat. Jak trzydzieści - praca magisterska :)
esperanto
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:51

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mm_kielczow » 21 sty 2011, 10:58

Ostanio zaobserwowałem dziwne wg mnie aktualizacje dokumentów w BIP. Wprowadzane są tam Zarządzenia Wójta będące sprawozdaniami z wykonania budżetu w latach 2007, 2008, 2009. Dlaczego dokumenty, które niosą wiele informacji przydatnych do oceny Władz kadencji 2006-2010, mimo że są tak stare, są publikowane/ aktualizowane dopiero teraz ? Czy dlatego że jest już po wyborach ?

Nie chciałem robić tutaj kolejnego OT, więc szczegóły w viewtopic.php?f=74&t=850.

pozdrawiam
mm
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

Poprzednia strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

domy z kontenerów