Jak tam zimowa powódź ?

    Windows XP Internet Explorer 8

Jak tam zimowa powódź ?

Postprzez Railman » 19 sty 2011, 08:11

... nawet w Pani w Telewizji o tym mówiła :mrgreen:
Railman
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 lis 2010, 16:38

Reklama

    Windows 7 Internet Explorer 8

Jak tam zimowa powódź ?

Postprzez Karina » 19 sty 2011, 21:28

W mojej wsi deweloper sprzedał domy i ludzie teraz mają problem .Sama nie wiem ,czy to wina wykonawcy ,czy ....przyrody?Chodzi o szamba ,wybijają i ludzie masę kasy wydają na wyciąganie praktycznie czystej roztopoowej wody .Wczoraj dwa razy "szambiarka" zawitała do sąsiada do godziny dziewiątej rano .W samą wigilię również zauważyłam beczkowóz siadając do kolacji ,to jest dramat .Ten sam problem mają sąsiedzi posiadający piwnice ,pełnią dyżury i pompy chodzą non-stop.Sama z niepokojem patrzę na niebo ,a dzisiaj to totalna załamka,chcę już wiosny i .....słoneczka.Te "angielskie klimaty" niech już nas opuszczą...proszę .
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Firefox

Odp.: Jak tam zimowa powódź ?

Postprzez logos » 19 sty 2011, 22:04

Jest to wina developera. Gdyby zbiornik został prawidłowo wykonany (zaizolowany), woda gruntowa nie przedostawałaby się do niego.
Avatar użytkownika
logos
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 wrz 2010, 13:02

    Windows 7 Internet Explorer 8

Jak tam zimowa powódź ?

Postprzez Karina » 19 sty 2011, 22:51

Zbiorniki zostały zakupione od firmy ,która się tym zajmuje ,są to betonowe "kontenery ,z tego co wiem ,to beton przepuszcza chyba wodę,a i problem może tkwić w wysokości podmurówki domów ,firma posadowiła te domu moim zdaniem oczywiście zbyt nisko przy gruncie .Ale przecież każda budowa ma swojego kierownika nadzoru,to skąd taka niefrasobliwość ?
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Firefox

Odp.: Jak tam zimowa powódź ?

Postprzez Biały » 19 sty 2011, 23:33

Ale jaka niefrasobliwość??? Kto miał zarobić, dopiął celu. A że ludzie są w uja robieni?? Żadna nowość.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14


Powrót do Brzezia Łąka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników