Zawody dla miłośników psów

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Windows Vista Firefox

Zawody dla miłośników psów

Postprzez Artemis » 28 lip 2010, 18:12

Wszystkich miłośników psów zapraszam w sobotę 31.07 i niedziele 01.08 na zawody frisbee które odbędą się na boisku sportowym w Mirkowie
w sobotę zawody odbywać się będą od 16 a w niedzielę od 10.00
w niedzielę około 12,30 będzie można zobaczyć pokazy freestylu w wykonaniu naszych holenderskich sędziów
Zapraszam
Artemis
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lip 2010, 17:52

Reklama

    Windows XP Firefox

Chwalimy się "kogo" kochamy .

Postprzez Karina » 4 wrz 2010, 15:37

Od małego kochałam psy ,zawsze w domu spał na kanapie jakiś "sierściuch" ,za to za kotami nie przepadam .Nic mi te zwierzaki nie zrobiły ,ale nie mam do nich sentymentu ,może dlatego ,że to tacy Wielcy Indywidualiści?
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows 7 Internet Explorer 8

Pomocy !Kopce kreta!

Postprzez Karina » 21 sty 2011, 18:38

Kupiłam w Castoramie pułapkę na kreta i z kolei czwarty dzień kret sobie lata przez łapkę i ma mnie w ....nosie .Nie zdaje to wcale egzaminu ,ziemia jest wilgota ,gliniasta i pułapka nie działa na skutek zlepienia glebą.Dlatego nie polecam ,jest to przysłowiowe wyrzucenie pieniędzy w błoto .Teraz mam pytanie do Was ,może macie jakieś sprawdzone sposoby na tego osobnika ,który jest chroniony prawem ? :eek: No trawnik to mam podziurawiony jak rzeszoto i te "storczyki" przyprawiają mnie o zawrót glowy ! :lol-above:
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Firefox

Odp.: Pomocy !Kopce kreta!

Postprzez podatnik » 21 sty 2011, 18:53

Karina napisał(a):Kupiłam w Castoramie pułapkę na kreta i z kolei czwarty dzień kret sobie lata przez łapkę i ma mnie w ....nosie .Nie zdaje to wcale egzaminu ,ziemia jest wilgota ,gliniasta i pułapka nie działa na skutek zlepienia glebą.Dlatego nie polecam ,jest to przysłowiowe wyrzucenie pieniędzy w błoto .Teraz mam pytanie do Was ,może macie jakieś sprawdzone sposoby na tego osobnika ,który jest chroniony prawem ? :eek: No trawnik to mam podziurawiony jak rzeszoto i te "storczyki" przyprawiają mnie o zawrót glowy ! :lol-above:



Karina,

ja testowałem dzwiękowe odstraszacze, a kret kopiec na nim zbudował :-D
Wprowadzałem również karbid, też nic.
Zauważyłem jedno, dużo hałasu na krety nic nie działa lepiej, niż częste koszenie trawy kosiarką spalinową, ale wtedy krety będzie miał sąsiad :eek:
Ale, to dopiero na wiosnę :-(

A najlepszy to łowny kot, w sezonie mam jednego kreta w tygodniu na swojej wycieraczce ;-)
Pamiętajmy, że aby zło zwyciężyło, wystarczy aby dobrze ludzie nic nie robili.
podatnik
 
Posty: 260
Dołączył(a): 2 wrz 2010, 14:14


Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników