Wędkarstwo

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Nieznany Nieznana

Wędkarstwo

Postprzez Biały » 17 lip 2008, 19:39

Może ktoś lubi wędkować? Jeśli tak zapraszam do ciekawych opowiadań, spostrzeżeń, a może ktoś zdradzi fajowe miejsca z medalowymi rybkami?? Kiedyś wędkowałem w Szczodrem na "polarowskim" stawie i nie powiem zeby mi nie dostarczył wrażeń, ciekawe jak jest teraz? Moze ktoś wie więcej?
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez madwoman » 12 paź 2008, 18:12

Rozbawiło mnie do lez :mrgreen: : ktoś wpuscil ze dwa karpie do oczka wodnego koło kosciola w Długołęce. Kiedy tamtedy nie przechodze, wszystkie trole w dzien czy w nocy twardo siedzą i łowią.... :lol: trzymają fason..
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Booty » 12 paź 2008, 18:51

madwoman napisał(a):ze dwa karpie


Znacznie więcej jest tam ryb wpuszczonych! Z tego co pamiętam kiedyś nie wolno było tam w ogóle łowić, był nawet znak zakazujący łowienie. Nie wiem jak jest teraz.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Bray » 12 paź 2008, 19:00

Taak, był znak. Pamiętam czasy gdy niektórzy się tam kąpali albo pływali łódkami :lol:
Ale to co jest teraz to jest raj w porównaniu do tego co było przed czyszczeniem..Ale nie będę offtopował :)

Co do wędkarstwa, to kilka razy byłem na rybach (raz w Szczodrem) i jedyne co złapałem to dość dużego karpia :)
Ot. tylko tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez madwoman » 12 paź 2008, 19:47

Okej, moze jest tam wiecej ryb ;) Ale sama sytuacja mnie bawi. Siedza takie zule nad oczkiem wodnym, piją i twardo czekają na rybęęęę d r a m a t.. :lol:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 13 paź 2008, 06:23

Z tego co wiem, czasem jak nie mają co zjeść to taka rybka jak znalazł :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Tiberias » 13 paź 2008, 16:24

O tak, chyba wędkarze sobie wyłowią na zagrychę :-P , jak wczoraj wieczorem tamtędy przechodziłem to chyba z siedem butelek po wiśniówce leżało.
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 14 paź 2008, 06:39

Takie pytanko. Mocno Wam to przeszkadza ????? Żule byli są i będą, a że akurat tam ? Mi to osobiście nie wadzi, gorzej mnie boli jeśli opłacam na jakiś staw karte, a tam mi sieciami ryby ciągną.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Booty » 14 paź 2008, 07:30

Dobrze że siedzą i łowią ryby a nie rozrabiają w okolicy. Przynajmniej mają jakieś zajęcie :) Ale posprzątać butelki po sobie też by mogli. No tak.. a gdzie je wyrzucić? ;-)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 14 paź 2008, 07:47

Spox, przeważnie sprzątają, czasem z opóźnieniem ale zawsze w miare tam jest czysto, czysciej niż w parku, to zapewniam.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez madwoman » 14 paź 2008, 13:34

Mi to osobiscie przeszkadza, tym bardziej, kiedy zaczynają sie zaczepki i dyskusje. Alkoholizm i nierobstwo sie leczy.
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 16 paź 2008, 08:38

Powiedz kto Cię zaczepia??????? Bo nie wydaje sie mnie.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez madwoman » 16 paź 2008, 16:00

z imienia i nazwiska mam ci wymienic? Sam sie zorientuj jakie tu mieszkają elementy. I nie unos sie tak- izii
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Bray » 16 paź 2008, 18:33

Ja, osobiście nie spotkałem się z żadnymi zaczepkami ze strony "żuli" (prócz "daj ognia"). Nie wiem jak wam, ale mi czasem przykro patrzeć jak alkoholizm niszczy tym ludziom życie a praca sprowadza się do zarobienia tych kilku złoty na kolejnego winiaka.

Prócz tego, okolice stawu jakby nie patrzeć miejsce publiczne a picie w miejscu publicznym jest zabronione. Jest to miejsce dosyć często uczęszczane, co mają myśleć o tych ludziach i ich zachowaniach dzieci?

To temat o wędkarstwie :unsure:
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez arogantka » 17 paź 2008, 07:01

Skoro o wędkarstwie: Zawsze mnie zastanawiało co w tym takiego fascynującego. Siedzi człowiek z kijem w ręku, z kija zwisa sznurek z robakiem na końcu. Człowiek godzinami wpatruje się w ten sznurek z nadzieją, że robaka łyknie rybka. Pół biedy kiedy rybka jest radioaktywna, wtedy rozumiem wpuszcza się ją z powrotem do wody, żeby świeciła w nocy. Ale kiedy to zdrowa sztuka? Na brzeg i niech się dusi? Czy może w akcie litości w łeb ją raz a porządnie? Tak czy inaczej rybka kona. Kolejny etap to jak rozumiem tzw. patroszenie – czyli de facto rozpruwanie i wyciąganie bebechów, oczu, odcinanie płetw... Wspaniała zabawa- idealna dla sadystów. Niechże mnie ktoś oświeci, co w tym takiego fajnego?
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

Następna strona

Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników