Marihuana

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.

Czy jesteś za legalizacją Marihuany? Posiadania jej w małych ilościach?

tak
8
44%
nie
8
44%
jest mi obojętne
2
11%
 
Liczba głosów : 18

    Nieznany Nieznana

Marihuana

Postprzez Lewy » 23 maja 2008, 21:18

Donald Tusk, na lotnisku, przed odlotem do Ameryki Łacińskiej, oświadczył dziennikarzą, że palił raz w młodości marihuane wraz ze swoimi kolegami z młodości. Ale za chwilę dodaje, że wszyscy jego koledzy wyszli na "ludzi", a każdy narkotyk jest złem.

Tą wypowiedzią Donald Tusk wywołał falę entuzjazmu w sród osób popierających legalizację marihuany, a także wiele sprzeciwów i oburzeń ze strony osób, które kategorycznie sprzeciwiają się legalizacji tego narkotyku. Ciekawy jednak jestem co Wy sądzicie na ten temat. Zapraszam do głosowania w ankiecie oraz wyrażania swojej opini.
Ostatnio edytowano 25 sty 2010, 22:06 przez Lewy, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez ravon » 27 maja 2008, 10:16

Myślę ,że Donald Nie Chciał Tego Tak Dosłownie Wyrażic do publiki,a ludzie troszeczke przesadzaja z tymi opiniami :-P
ravon
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 maja 2008, 09:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Booty » 24 cze 2008, 10:25

Przed tygodniem przecież było jeszcze głośno o kolejnym kontrowersyjnym tekście Pana Donalda Tuska, tym razem po meczu Polska - Austria w stronę do wszystkim nam dobrze znanego angielskiego sędziego Howarda :) Można stwierdzić, że Tusk pokazuje rogi :) Cała prawda o polskiej polityce :)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Biały » 10 lip 2008, 19:56

A ja myślę, że Holandia jest bardziej cywilizowanym krajem, a tak nawiasem mówiąc ciekawe który (którzy) z polityków najwięcej by stracił, przy legalizacji trawki, coś mi mówi że mafie by straciły na obrotach i to sporo.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Demostenes » 27 sie 2008, 23:41

Temat można powiedzieć bezpodstawny. Kilka faktów:

1 Nikotyna jest bardziej szkodliwa od tetrahydrokannabinolu,
2 Nikotyna to realne dochody Państwa (akcyza +VAT),
3 Nielegalne posiadanie THC (jw.) to dochody Państwa z kar za posiadanie i obrót,
4 Donald jeśli by nie zdradził się z tematem teraz to zapłacił by za to podczas kampanii prezydenckiej (vide dziadek w wermachcie),
5 Szansa na legalizację "trawki" jest bliska zeru - tak jak ktoś wspomniał wyżej za bardzo stoi za tym mafia,

Ogólnie nic mnie nie obchodzi to że Donek palił trawę bo wg mnie jeśli teraz i Donek i Lech pociągnęliby po "machu" to polska polityka miałaby szanse nabrać bardziej ludzkiej twarzy.
Avatar użytkownika
Demostenes
 
Posty: 69
Dołączył(a): 20 cze 2008, 17:54
Lokalizacja: stoned

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Biały » 16 paź 2008, 08:47

Przybij piąteczke koleżko :mrgreen:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez madwoman » 16 paź 2008, 16:25

Dokładnie tak! Alkohol i nikotyna wyniszczaja organizm o wiele bardziej niz marichuana, kiedys nia leczono, a dzisiaj- zło zlo zło :-x ....
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Biały » 17 paź 2008, 07:56

Już Cię lubię :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez madwoman » 17 paź 2008, 12:03

legalizacja moze dojdzie do skutku, kiedy stare pokolenie wymrze, poczekamy-zobaczymy ;-)
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Biały » 17 paź 2008, 13:37

widzę ze nie ty6lko ja :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Lust » 31 paź 2008, 20:17

To czemu nie pójść dalej?
Przecież amfetamina też jest mniej szkodliwa od papierosów - nie niszczy płuc, nie powoduje raka (a to przecież największa plaga naszej cywilizacji, nie?).
A jakoś nikt nie wpadł na pomysł, żeby ją zalegalizować... Ciekawe czemu...
Avatar użytkownika
Lust
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 paź 2008, 12:03
Lokalizacja: inąd

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Wujas » 31 paź 2008, 23:10

Amfetamina może i nie niszczy płuc ani nie wywołuje raka (bo niby jak?) ale za to mo ogromny wpływ na pracę serca oraz jest silnie uzależniająca. Zdecydowanie największą plagą ona nie jest - największą plagą naszej cywilizacji, są ludzie którzy myślą, że coś wiedzą, a nie mają pojęcia o temacie...

Lust. Mam nadzieję, że rozumiesz dlaczego w Holandii trawka jest w pełni legalna w pzreciwieństwie do amfetaminy i innych twardych narkotyków i nie trzeba ci tego tłumczyć. Jeśli nie wiesz - zapraszam na hyperreal'a.
Wujas
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 maja 2008, 22:23
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Lust » 2 lis 2008, 21:40

Właśnie to miałam na myśli - trawa jest też bardziej uzależniająca, a jej używanie bardzo często kończy się dużo gorzej, niż palenie papierosów.

Z tą plagą chodziło mi o raka, czytaj uważniej. Jest on najczęstszą przyczyną zgonów w Europie.

Fakt, że w Holandii marihuana jest legalna, nie jest żadnym argumentem.

I nie myśl sobie, że protekcjonalny ton Twojej wypowiedzi sprawi, że będzie ona wyglądała mądrzej.
Avatar użytkownika
Lust
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 paź 2008, 12:03
Lokalizacja: inąd

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Lewy » 3 lis 2008, 19:07

Lust napisał(a):Właśnie to miałam na myśli - trawa jest też bardziej uzależniająca, a jej używanie bardzo często kończy się dużo gorzej, niż palenie papierosów.

Głupota. Związki zawarte w papierosie, są o wiele bardziej uzależniające i szkodliwe, niż te zawarte w marihuanie. ;-) Przeczytaj sobie ostatni rozdział raportu międzynarodowej komisji zdrowia z lat 80-tych bodajże. Ten rozdział został na początku utajniony, i opinia publiczna potępiła trawę. Z czasem go odtajniona, ale bez rozgłosu.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Marihuana

Postprzez Wujas » 27 lip 2009, 16:12

Lust napisał(a):Właśnie to miałam na myśli - trawa jest też bardziej uzależniająca, a jej używanie bardzo często kończy się dużo gorzej, niż palenie papierosów.


Kolejny dowód na to, że nie masz pojęcia o temacie... :!: :!: :!:

Kobieto kto ci nawciskał takich kitów? :shock: CZY KTOKOLWIEK, KIEDYKOLWIEK powiedział, że marihuana (czy też zawarty w niej tetrohydrokanabinol) uzależnia? NIE! Wręcz przeciwnie, są niezbite dowody na to, że używanie tego, jak ją nazywacie "narkotyku " :lol: nie wywołuje uzależnienia fizycznego W OGÓLE :!: :!:

Drugie zdanie naprawdę doprowadziło mnie do łez. Nie ze strachu lecz ze śmiechu! Ponawiam pytanie : kto ci nawciskał tych kitów? Chciałbym się ciebie także zapytać dlaczego piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia? Kończy się gorzej tzn. jak? Czy wiesz, że nie ma ANI JEDNEGO stwierdzonego przypadku zgonu, którego bezpośrednią przyczyną jest palenie marihuany? Porównaj to do ponad :!: 450 TYSIĘCY osoób ROCZNIE :!: , które umierają w samych STANACH ZJEDNOCZONYCH, a bezpośrednią przyczyną ich zgonu jest nikotyna.

W obliczu tych FAKTÓW, a nie TEZ, którymi ty się posługujesz pozostaje tylko 1 niewyjaśniona sprawa: dlaczego ludzie ze znikomą wiedzą w temacie (czyt. Lust) atakują ludzi, którzy chcą się podzielić wiedzą ze społeczeństwem, tylko dlatego, że mają inne poglądy?

Lust napisał(a):(...) a jej używanie bardzo często kończy się dużo gorzej, niż palenie papierosów.(...)


Chcesz mi powiedzieć, że:

* polepszenie nastroju, euforia
* tymczasowe upośledzenie pamięci krótkotrwałej, pobudzenie wyobraźni
* "otwarcie zmysłów", wzmocnienie percepcji, wzmożona wrażliwość na bodźce
* osłabienie koncentracji
* zaburzenia w percepcji czasu

* zwiększone łaknienie
* suchość w ustach i pieczenie oczu, spowodowane wyschnięciem śluzówek
* przyspieszone tętno, uczucie chłodu
* spadek aktywności fizycznej

Źródło

Jest gorsze niż ZGON NA RAKA PŁUC?

Jeśli tak zalecam ci rozmowę ze znajomym lekarzem.

LUDZIE! SZUKAJCIE WIEDZY A BęDZIE WAM DANA! WIEDZA NIE BOLI! SPRóBUJCIE KIEDYś ODWIEDZIć INNE STRONY NIż INTERIA, WP, ONET CZY DZIENNIK!

Pozdrawiam

Wujasx
Wujas
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 maja 2008, 22:23
Lokalizacja: Długołęka

Następna strona

Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników