NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Windows 7 Firefox

NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez michariam » 5 gru 2010, 14:51

muszę " zrobić " prawko kat .B - widziałam reklamy szkoły KOLIBER-
czy ma ktoś jakieś informacje na temat tej szkoły??
podobno są super wykłady i fajnie uczą.
mój znajomy chwalił się, że po krótkich jazdach pojechał do WROCŁAWIA i tam resztę jazdy kończył.
a na plac manewrowy też pojechali dopiero po kilku jazdach jak już umiał jeździć.
sama nie wiem --koleżanka z Oleśnicy jeździła po placu manewrowym przez pierwsze siedem godzin- myślała że zwariuje,
zdawała już sześć razy egzamin i za każdym razem oblała.
jeśli macie jakieś informacje to podajcie.....
Aha pytałam też koleżanki, która uczyła się u grafa - była niezadowolona - jazdy polegały tylko na tym - zawieżć córkę do Wrocławia do szkoły i przywieżć ze szkoły do domu, nie była zadowolona jeszcze nie zdała prawka -
proszę o Wasze informacje..
michariam
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 wrz 2010, 16:08

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez Agata S » 6 lut 2011, 20:33

Nie znam Nauki jazdy "Koliber" Ja robiłam http://www.instruktor-roman.pl. Zdałam za 2 razem.Na 1 godzinie już jazda po mieście. Od 4 godziny Wrocław.Polecam gorąco. :lol:
Agata S
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez Krzysiek D » 28 lut 2011, 17:22

Ja robiłem prawko właśnie u Grafa i zdałem za pierwszym razem, mój kumpel zresztą też. Robiłem od razu na motocykl i również za 1. razem zdałem ;-) Spoko wykłady, podobnie jak jazdy. Słyszałem, że na automacie też uczą. Polecam.
Krzysiek D
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez pilipi » 28 lut 2011, 18:23

Krzysiek D napisał(a):Ja robiłem prawko właśnie u Grafa i zdałem za pierwszym razem, mój kumpel zresztą też. Robiłem od razu na motocykl i również za 1. razem zdałem ;-) Spoko wykłady, podobnie jak jazdy. Słyszałem, że na automacie też uczą. Polecam.


Znajomy robił u Grafa, zdał za 8 razem, po tym, jak w akcie desperacji dokupił jazdy w innej szkole. Instruktor załatwiał prywatne sprawy podczas jazd, dzwonił itp. Drugi znajomy zdał za 4 razem. Kuzynka zdała za 1 razem. Kolibra nie znam, ja robiłam we Wrocławiu ;P .
pilipi
 

    Windows XP Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez tralala » 14 mar 2011, 14:31

Szkoły nauki jazdy "Koliber" nie znam, ale u Grafa robiłam szkolenie douczające (5h), bo kurs robiłam gdzie indziej (we wrocławskiej szkole nauki jazdy) i jestem zadowolona, bo potem zdałam prawko;) Więc polecam.
tralala
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 mar 2011, 20:03

    Windows 7 Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez Potomac12 » 16 mar 2011, 22:26

Ja uczyłem się w Kolibrze, zdałem za 1 razem, wszystkim polecam, było ok :lol-above: :D Super wykłady: laptop,rzutnik, siedzisz na wykładach jak w kinie, super program do szkolenia. Po szkoleniu jazda w dogodnych godzinach - jak ci pasuje, oczywiście we Wrocławiu. Po 6 h jazdy pojechałem na plac i nauczyłem się go w pół godziny - nie na jakieś tam tyczki tylko siedziałem w fotelu i obserwowałem lusterka. To jest prawdziwa nauka. :lol-sweat:
Potomac12
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez hoho » 21 mar 2011, 12:32

Ja robiłam na Psim Polu-Olszyński. Zdałam za 4-tym razem. Nie mam do nikogo pretensji-jedni są zdolniejsi inni mniej, tylko nie każdy potrafi się do tego przyznać. Jacy to wszyscy są zdolni!! :rotfl:
hoho
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez Paweł 21 » 3 maja 2012, 08:32

Witam, pisze, ponieważ jestem bardzo zadowolony z kursu/nauki w szkole jazdy KOLIBER. Zdałem egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem :-) Jazdy z tym Panem Bogdanem były bardzo pouczające, cierpliwie tłumaczył każdy problem, omawiał ze mną każdy manewr, tak, bym to dobrze zrozumiał i potem wykonał. Dużo się od Tego Człowieka nauczyłem jestem mu naprawdę wdzięczny/zobowiązany za pomoc i za cierpliwość (za naukę). Jazdy przebiegały w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nauka sprawiała mi przyjemność i z niecierpliwością oczekiwałem kolejnych jazd. Każdemu polecam takiego instruktora! :-) Pozdrawiam,
Paweł 21
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez teresa » 4 maja 2012, 21:39

:-) :-)jestem bardzo zadowolona z tej szkoły.... polecam i gwarantuję WAM , że nie będziecie niczego żałowali - miła atmosfera i duży profesjonalizm - spieszcie się z podjęciem decyzji bo od NOWEGO ROKU zmiana przepisów.
Ja dziś zdałam i Wam tego życzę.Dziś nie było tłoku na ulicach a egzaminatorką moją była Pani "blondynka", nie bójcie się - było ok. niczym mnie nie zaskoczyła.
POWODZENIA. :lmao: :lol-above: :kiss: :kiss: :lol: :letssin: ;P ;P ;P ;P ;P ;P ;P ;P
teresa
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez karol » 13 maja 2012, 16:53

KOCHANI, ZDAWAŁEM W PIĄTEK I ZDAŁEM, :rotfl: TO MÓJ DRUGI RAZ, :rotfl: :rotfl: :lol-above: PIERWSZY OBLAŁEM BO NERWY MNIE ZJADŁY :letssin: :-( :-( , WYMUSIŁEM NA PIESZYM.. ;P XP
NA DRUGIM EGZAMINIE JECHAŁEM SPOKOJNIE :oops: I POWIODŁO SIĘ. POLECAM TĘ SZKOŁĘ I ŻYCZĘ POWODZENIA NA EGZAMINIE. :lol-above: :letssin: :roll:
AHA -- PRZED EGZAMINEM WEŹCIE SOBIE JAKIEŚ ZIÓŁKA :lmao: :lmao: :rotfl: MI CHYBA TO POMOGŁO :lol-above: :lol-above:
karol
 

    Windows XP Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez madan » 16 kwi 2013, 16:24

Jak najbardziej polecam naukę jazdy w koliber, wszystko na najwyższym poziomie, tak jak ktoś wcześnie napisał, pan Bogdan jest bardzo elastyczny czasowo i myślę, że jeśli chodzi o jazdy zawsze można się dogadać. Pełen profesjonalizm i super atmosfera, pan Bogdan nawet i 10 razy powtórzy z nami manewr jeśli nie potrafimy go wykonać bez krzyków, na spokojnie i bez stresu. zdałem za 1 razem :-)
madan
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2011, 12:00

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez pawelbal » 10 lip 2013, 10:55

Tak w temacie chciałbym zapytać gdzie w Długołęce jest jakiś plac manewrowy, coby sobie poćwiczyć?
pawelbal
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 cze 2013, 08:01
Lokalizacja: Pi

    Windows 7 Firefox

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez Markoni » 2 paź 2013, 18:39

O kolibrze słychać same dobre opinie. Chyba warto skorzystać z ich usług i to bez żadnego wahania :)
Avatar użytkownika
Markoni
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 wrz 2013, 22:59

    Windows XP Chrome

Odp.: NAUKA JAZDY W DŁUGOŁĘCE- '' KOLIBER''

Postprzez emate » 6 sty 2015, 23:04

Ja odnośnie szkoły jazdy Koliber słyszałem same niestety złe rzeczy ale to tylko moja opinia. Uczyłem się u Grafa i jestem bardzo zadowolony jak i mój kolega Andrzej, zdaliśmy prawo jazdy za pierwszym razem, egzamin teoretyczny jak i praktyczny a teraz trzymam kciuki za panią Elę która jest następna w kolejce.Dziękuję jeszcze raz panie Ryśku i pozdrawiam Mateusz.
emate
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2011, 19:08


Powrót do Gmina Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Wesele Jastrzębie Zdrój