PROTEST W SPRAWIE ZABUDOWY BOISKA SZKOLNEGO W DŁUGOŁĘCE

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Windows 7 Firefox

Odp.: PROTEST W SPRAWIE ZABUDOWY BOISKA SZKOLNEGO W DŁUGOŁĘC

Postprzez kotow7 » 10 lut 2011, 11:35

Panie Henryku dziękuję za wywołanie pośrednio tematu likwidacji liceum... Heh...
Nie ma takiej miary, która by usprawiedliwiała likwidację liceum, nie budowania przedszkola, na rzecz, ewentualnej, w przyszłości, budowy bieżni lekkoatletycznej.
Jeżeli ktoś tak uważa, to nie zna wagi edukacji (całościowo, a nie tylko pod względem kultury fizycznej), tradycji, nie rozumie czym dla społeczności lokalnej jest to liceum, obraża jej absolwentów, pracowników szkoły, nie orientuje się w wynikach edukacyjnych tej placówki. głosi poglądy bez zapoznania się z faktami.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: PROTEST W SPRAWIE ZABUDOWY BOISKA SZKOLNEGO W DŁUGOŁĘC

Postprzez Henryk Benkowski » 10 lut 2011, 11:50

Jak będzie trzeba, to może Pan liczyć na mój protest w tej sprawie:) Jak przeprowadzałem się do Długołeki to jednym z powodów było to, że mamy tu od przedzkola po liceum. I wielu moich znajomych z innych przedmieść Wrocławia zazdrości nam tego. Forum jest dla wszystkich, i od propozycji likwidacji liceum, po wskazanie mi ścieżki kariery w Tańcu na lodzie:). Pozdrawiam
Henryk Benkowski
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 sty 2011, 15:23

    Windows XP Firefox

Odp.: PROTEST W SPRAWIE ZABUDOWY BOISKA SZKOLNEGO W DŁUGOŁĘC

Postprzez antek_emigrant » 10 lut 2011, 19:10

Cześć KO......... Jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy......Administratorzy co tym razem !!!!!!!!, przecież to nie antek wychwalał Radna PO Srokę, tylko p Henryk. W poniedziałek głosowanie, czy zagłosuje tak jak w sprawie Mirkowa ? Ta pani jest jedna z Osób zaangażowanych w protest. Tu nie chodzi o politykę, a o wiarygodność człowieka, która jest licha. Pan Henryk na tym wątku powiedział A, i nikt go nie kasował jego wypowiedzi, ja próbuje wyciągnąć od niego B stąd grzeczne pytania, bez żadnej formy. Czy Długołęka będzie miała więcej szczęścia niż łączący się z nią Mirków ? Czas żeby jego urocza reklama jaką wcisnął na tym forum zderzyła się z faktami: Radna PO głosowała przeciw drogą w pobliskim Mirkowie, gdzie ludzie czekają na drogę 26 lat, a być może w poniedziałek na dzień dobry zagłosuje za podwyżka dla samej siebie, a pozytywnie weryfikowanemu Wójtowi pensje obniży do minimum. Zapraszam pana Henryka na głosowanie. Zobaczymy jak zaangażowana społecznie Radna PO zagłosuje i nic więcej . PO czynach ich poznacie. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ WSZYSTKIM.......pozdrawiam
antek_emigrant
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: PROTEST W SPRAWIE ZABUDOWY BOISKA SZKOLNEGO W DŁUGOŁĘC

Postprzez kotow7 » 10 lut 2011, 23:04

Panie Henryku, trzyma za słowo :-) Również w sprawie w Gwiazdy tańczą na lodzie :-D
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows 7 Chrome

Odp.: PROTEST W SPRAWIE ZABUDOWY BOISKA SZKOLNEGO W DŁUGOŁĘC

Postprzez Gucio » 28 kwi 2011, 14:56

Chyba będą likwidować szkołę, skoro wybitne ciało pedagogiczne, będzie pracować w UG.
Mam nadzieję :-( , że nie to nie jest ucieczka szczurów z tonącego okrętu.
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

    Windows XP Firefox

Odp.: PROTEST W SPRAWIE ZABUDOWY BOISKA SZKOLNEGO W DŁUGOŁĘC

Postprzez Bray » 28 kwi 2011, 15:20

Raczej nie, ostatnio widziałem jakieś wiercenia na boisku szkolnym (czyżby badanie gruntu?). No, ale właśnie, czy doszedł ktoś do konsensusu w sprawie bieżni i szkoły?
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows 7 Firefox

Odp.: PROTEST W SPRAWIE ZABUDOWY BOISKA SZKOLNEGO W DŁUGOŁĘC

Postprzez kotow7 » 30 kwi 2011, 21:57

Szczury powiadasz? No cóż, mądre zwierzęta :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

Poprzednia strona

Powrót do Gmina Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników