Zadaj pytanie Pani Wójt!

Forum o Wójcie oraz pracownikach Urzędu Gminy. Zadaj pytanie Pani Wójt.
    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez pan » 24 maja 2011, 11:52

drogi administratorze, o gminnych przydupasach byla mowa i jakos posty nie znikaly, a teraz nagle znikaja ?? czy rowniez dostales sie do tzw. " koryta " bo tak sie to powszechnie nazywa - okreslenia tego uzywaja nawet politycy w mediach- i dlaczego nie drazni pana administartora brak odpowiedzi wojtowej ?? w koncu nalezy sie ludzia troche KULTURY ze strony gminy. czy to ma dzialac tylko w jedna strone ?
pan
 

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Bray » 24 maja 2011, 15:13

Nie dostałem się do koryta, usunąłem post, bo, nie, że nie zgadzałem się z jego treścią ale jego forma była zbyt wulgarna (przez podobne mieliśmy już problemy - pisma z sądu). Drażni mnie, że nie ma odpowiedzi Pani Wójt ale niestety nic nie jesteśmy w stanie poradzić.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Gość » 25 maja 2011, 08:15

Kiedy kolejna sesja?
Gość
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez kotow7 » 26 maja 2011, 22:36

W czerwcu, data dzienna nie jest jeszcze znana, ale druga połowa wydaje się najbardziej prawdopodobna.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Chrome

żal....

Postprzez Simon » 2 cze 2011, 22:21

Chciałem zadać pytanie o budowę nowej trafostacji w Kiełczowie (która gmina rzekomo utrudnia przez co kilkanaście domów od miesięcy czeka na podłączenie prądu), ale widzę, że nie ma najmniejszego sensu. Od dłuższego czasu ludzie tu rozmawiają sami ze sobą. Pani wójt dostała stołek na następne lata więc nie czuje się już w obowiązku rozmawiania z plebsem. Założę się, że wspaniałomyślnie się obudzi na kilka miesięcy przed kolejnymi wyborami. Ale kolejna kadencja to by była katastrofa dla tej gminy. To już jest katastrofa.
Simon
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez simone » 3 cze 2011, 06:16

Chciałem zapytać o drogę wrocławska w Kiełczowie którą leży w gestii powiatu. W czasie wyborów zarzucano wójtowej , że nic nie robi w sprawie chodników przy tej drodze. Teraz mamy większość rady gminy z przewodniczacą z platformy z Kiełczowa, a Powiatem następną kadencję rządzi platforma. Ponad pól roku i nic. Szkoda gadać. Teraz już wiadomo, kto kogo oszukuje.Wiadomo kto blokuje sprawę chodnika. Następna kadencja z radnymi tej partii to byłaby katastrofa. W obietnicach czeka nas pewnie pasmo sukcesów.
simone
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Gucio » 3 cze 2011, 15:56

To zadaj pytanie p. wójt czy nadesłała całą dokumentację i czy kanalizacja w drodze jest zakończona.
Mamy większość w gminie - mówisz to jako Kiełczowianka, jako jeszcze jedna popierająca jedyną radną PO z grupy trzymająca władzę.
Nie wiedziałem zresztą, że ponad połowa radnych jest z Kiełczowa (to jest ta jedna miejscowość z 40 w naszej gminie, fakt, że największa, ale zabijając teorię Kopernika o obrotach ciał niebieskich, nie wszystko będzie się kręcić dokoła Kiełczowa).
Wydaje mi się, że specjalnie siejesz zamęt, albo się nie orientujesz.
Kto blokuje budowę chodnika, możesz wytłumaczyć? Jaka reakcjonistyczna grupa to robi, pewnie żydo-masoneria z gejami z PO.
Przewodniczącą jest A. Chmielewska - czy to jest polskie nazwisko ????
Na razie jak to mówią do przerwy 10:0,5 (10 lat kadencji p. Łebek i 0,5 roku "NASZEJ" większości).
Rozumiem, że te 10 lat to pasmo zwycięstw i cudów gospodarczych, a teraz stanął walec PO, którego nie można przepchnąć.
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

    Windows Vista Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Lewus1 » 4 cze 2011, 17:07

Ależ tu emocji na tym forum świetna rozrywka i spiskowa teoria dziejów nawet!Ludzie uspokójcie się trochę, luuuzzu trochę więcej!I jakby tak trawę zalegalizować to i może wszyscy szczęśliwsi by byli!Pozdro
Lewus1
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez antek_emigrant » 6 cze 2011, 16:53

SIMONE....brawo Kiełczów, wreszcie przychodzi refleksja. Powiatowe władze PO obiecały sfinansować chodnik, choć kasa na lokalne inwestycje świeci pustkami. Biedna pani Ania z PO, ciekawe na kogo teraz zwali winę ? Tymczasem musicie się zadowolić tekstem GUCIA "Kiełczów to jedna z 40 miejscowości". Oczywista oczywistość, tekst w 100% prawdziwy, nie w tym rzecz. Ironią losu jest fakt ,ze przed wyborami podobne słowa jakoś nie przechodziły miłośnikom PO przez gardło.Ciekawe dlaczego ?
antek_emigrant
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez antek_emigrant » 6 cze 2011, 19:39

GUCIO..napisał, że budowę chodnika w Kiełczowie blokują geje, masoneria z PO ? Ciężko polemizować z fanem PO, pewnie wie lepiej co w trawie piszczy. Czy nie zapomniałeś Gustawie wspomnieć o lesbijkach ? Poseł PO Węgrzyn, któremu coś się na ten temat wyrwało powiedział " że jest optymistą ,ale jeżeli nie znajdzie się na listach PO , to będzie to znaczyć jednoznacznie, że środowiska homoseksualne miały w PO większe wpływy " Jakie był koniec tego dramatu : wymarzone listy, czy to drugie ?
antek_emigrant
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez esperanto » 6 cze 2011, 22:04

Antoniuszu, czekamy na merytoryczną wypowiedź. Dużo zdrowia życzę, szczególnej trosce polecam obszar między Twoimi uszami. Czy nowy wice ma może jakiś slużbony e-mail? Czy można mu wysłać wiadomość z zapytaniem na które nie ma nadal odpowiedzi na forum?
Jak to jest? Jak człowiek przepisze jedną książkę, to jest to plagiat. Jak trzydzieści - praca magisterska :)
esperanto
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:51

    Windows Vista Internet Explorer 9

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez mm_kielczow » 7 cze 2011, 08:02

esperanto napisał(a): ... Czy nowy wice ma może jakiś slużbony e-mail? Czy można mu wysłać wiadomość z zapytaniem na które nie ma nadal odpowiedzi na forum?


W jednym z ostatnich protokołów sesji można wyczytać następującą sytuację. Pani Chmielewska informuje, że przesłała jakieś tam informacje na e-mail Pani Wójt. Na co Pani Wójt odpowiada (cytuję z pamięci) : "Na maila to koleżanki do mnie piszą, a Pani moją koleżanką nie jest. Proszę pisać do mnie przez biuro podawcze".

Także widzisz esperanto. Służbowość tych maili to tylko takie nazewnictwo, tak naprawdę służą one do komunikacji z koleżankami czy kolegami. Czy napewno do nich się zaliczasz, skoro stawiasz tak aroganckie pytanie o maila ?
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows Vista Internet Explorer 9

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez mm_kielczow » 7 cze 2011, 08:31

W sprawie ulicy Wrocławskiej w Kiełczowie.

Wczoraj na spotkaniu w Kiełczowie otrzymaliśmy informacje o gotowości ulicy Wrocławskiej do przebudowy przez Powiat. A właściwie o braku gotowości. Teraz gdy wszycy już myślą że czekamy tylko na to aż ruszy się powiat, okazuje się, że sytuacja wygląda tak, że wprawdze kanalizacja we Wrocławskiej jest zrobiona, ale nie są do niej jeszcze podłączone domy stojące przy tej ulicy po jej południowej stronie. Gmina zamierza te domy podłączyć i będzie to robić metodą przekopową a nie odwiertową (koszty). Oznacza to więc rycie ulicy w kilkudziesięciu miejscach. Ręce opadają.

W związku tym mam pytania do Pani Wójt :
1. Jak można było doprowadzić do takiej sytuacji ? Przecież żeby taką rzecz rozumieć i przewidzieć nie potrzeba być ani inżynierem, ani Wójtem wystarczy mieć odrobinę rozumu w głowie.
2. Dlaczego Pani to robi mieszkańcom Kiełczowa ?
3. Czy wynika to z Pani nieudolności czy jest to działanie celowe ?

Uprzedzając ewentualną wypowiedź kotowa7, że znowu nas Pani Chmielewska na spotkaniach w Kiełczowie podburza mówiąc nam rzeczy nieprawdziwe, informuję, że informacje te przekazał nam Pan Wicewójt Jedynak. Dodatkowo powiedział on, że albo Gmina najpierw zrobi te przekopy a później Powiat zacznie robić drogę (o ile nie okaże się że znowu czegoś brakuje), albo Gmina dogada się z Powiatem i zrobą te przyłącza i drogę w ramach jednego zadania. Niestety nie usłyszałem już co powiedział na to Starosta (także obecny na spotkaniu), ponieważ musiałem wyjść wcześniej (może ktoś kto został dłużej, napisze co powiedział starosta?)..

Pani Wójt, Panie Starosto. Wzywam was. Dogadajcie się i zróbcie to w końcu !!! Nie chcemy już słyszeć o kolejnych problemach, o tym kto na kogo czeka, kto jest winien. Chcemy po prostu mieć tą drogę i chodnik. Sprawa ciągnie się chyba od 2004 roku !!!

Szanowny Panie Jaroń, niech Pan coś zrobi ! Dostał się Pan przecież do starostwa z największą ilością głosów ! To chyba do czegoś Pana uprawnia a także zobowiązuje !

Wszystkim, którzy mają wpływ na tą sprawę przytoczę przysłowie "Kto chce, ten szuka sposobu, kto nie chce, ten szuka powodu".

miłego dnia życzę
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Macintosh Firefox

Odp.: żal....

Postprzez miszko » 7 cze 2011, 10:10

Simon napisał(a):Chciałem zadać pytanie o budowę nowej trafostacji w Kiełczowie (która gmina rzekomo utrudnia przez co kilkanaście domów od miesięcy czeka na podłączenie prądu)

Też jestem zainteresowany tą sprawą. Trafostacja jest w gestii elektrowni. Czy gmina ma coś do tego? Może powinniśmy się jakoś zorganizować? Jeśli ktoś wie coś więcej niech pisze.
miszko
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez esperanto » 7 cze 2011, 12:10

mm_kielczow napisał(a):
esperanto napisał(a): ... Czy nowy wice ma może jakiś slużbony e-mail? Czy można mu wysłać wiadomość z zapytaniem na które nie ma nadal odpowiedzi na forum?


W jednym z ostatnich protokołów sesji można wyczytać następującą sytuację. Pani Chmielewska informuje, że przesłała jakieś tam informacje na e-mail Pani Wójt. Na co Pani Wójt odpowiada (cytuję z pamięci) : "Na maila to koleżanki do mnie piszą, a Pani moją koleżanką nie jest. Proszę pisać do mnie przez biuro podawcze".
Także widzisz esperanto. Służbowość tych maili to tylko takie nazewnictwo, tak naprawdę służą one do komunikacji z koleżankami czy kolegami. Czy napewno do nich się zaliczasz, skoro stawiasz tak aroganckie pytanie o maila ?


Zachowanie p. wojt które opisujesz mm_kielczow jest moim zdaniem skandaliczne. Słoma z butów wystaje. Po pierwsze, skoro adres e-mail p. Lebek jest sluzbowy, to znaczy również , że służy do przekazywania sobie gminnych dokumentów. Po to te adresy zostały stworzone, aby przyspieszyc wymianę informacji. Nie po to aby się umawiać na zakupy w czasie pracy. Co innego , gdyby informacje były wysyłane na adres pieknaagnieszka@buziaczek.pl, ale adres z domeną Urzędu Gminy chyba coś oznacza. Widać na tym prostym przykładnie, jak wielka niechęć do współpracy bije od wojtowej. Nie chce robic nic dla gminy, niech nie robi , ale po co utrudnia pracę innym? Aż taka zawiść panuje na stołku p. Lebek? Po kiego grzyba jest utrzymywana strona Gminy i adresy e-mail skoro nie slużą one ani do komunikacji z mieszkańcami(brak odpowiedzi na wysylane maile), ani do komunikacji z Radnymi . Calościowe podejście p.wójt do tematu komunikacji ze społeczeństwem za pomocą internetu pokazuje jej strona internetowa: ostatnia informacja w dziale wiadomości: Życzenia świateczne i noworoczne! Ziemio , ziemio, widzisz a się nie trzęsiesz - chciałoby się powiedzieć.
Jak to jest? Jak człowiek przepisze jedną książkę, to jest to plagiat. Jak trzydzieści - praca magisterska :)
esperanto
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Urząd Gminy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników