Nowa pizzeria w Długołęce

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Gość » 12 lut 2010, 17:36

zimno i daleko:P
Gość
 

Reklama

    Windows 7 Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez mariuszek » 8 sie 2010, 19:40

Dzis pizza była bez smaku!totalniy brak! i sos czosnkowy tez był bez czosnku.Ale może brakło :roll:
mariuszek
 

    Windows XP Chrome

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez kasztanka_ » 9 sie 2010, 09:51

zamawiałam raz i z całym szacunkiem .....
ostatni ....
pizza przypalona, nie podobna do niczego
gyros - wysuszony, niedobry

niestety nie przypadło mi to jedzenie do gustu .....
już chyba lepszy mcdonald's :(
kasztanka_
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Lewy » 10 sie 2010, 22:12

Nie przesadzajmy, jedzenie na pewno zdrowsze niż w Mc'Donaldzie, ale fakt, że ostatnimi czasy jakoś jedzenia się znacząco pogorszyła. Kilka razy dostałem już przypaloną pizzę z pod spodu, a w dodatku musiałem czekać na nią z byt długo.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez WiejskaKasztanka8 » 14 sie 2010, 18:49

No tak!!!W Mcdonald`s na pewno zdrowo zmielone szczury myszy i sam Bóg jeden wie co jeszcze, całość doprawiona odpowiednią ilością glutaminianu sodu-Jest najlepszym jedzonkiem pod słońcem:-)No i zamówcie sobie te wilgotne hamburgery na telefon,pewnie przywiozą do domku i nie będzie trzeba długo czekać:-)Każdy ma wybór jest wolny rynek, jeśli komuś pasuje czemu nie!
Bywam w Pizzerii często bo maja jeszcze obiadki,jak dla mnie jedzonko dobre nie ma co narzekać,spore porcje i tanio jest, zresztą Lewy pisze że długo czekał, widocznie maja dużo klientów, skoro trzeba czekać!!!
A jak komuś pizza nie odpowiada LUDZIE zawsze można kupić mrożonkę w Selgrosie wrzucić do piekarnika i po sprawie!Ja mam nadzieję że niedługo otworzy się jeszcze jakaś knajpka, czym więcej tym lepiej i każdy znajdzie coś dla siebie!W Bykowie wisi od jakiegoś czasu duży baner informujący o otwarciu restauracji!Poza tym jeśli chodzi o Długołękę jest jeszcze RESTAURACJA u JANÓW, co o nich sądzicie?No i niezniszczalny BAR U POMIDORA proponują swojskie flaki i gołąbki, ktoś z was kosztował???
WiejskaKasztanka8
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Bray » 14 sie 2010, 18:59

"U pomidora" (Okonia) raczej nie bywam ale słyszałem, że mają tam jakieś zapiekanki. W centrum Długołęki, koło pani od ubezpieczeń i "Imperialu" w budce mają być, z tego co wiem, jakieś kanapki itp. Zobaczymy co tam będzie ciekawego :)
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez WiejskaKasztanka8 » 14 sie 2010, 19:19

No właśnie ciekawe kto się odważy przyznać że bywa u Pomidora:-)Świetna mordownia, niezły lokalik swojskie jadło i swojskie klimaty, coś w sam raz co dla niektórych mieszkańców z Długołęki :lol:
Taaak też coś słyszałem o tej budce jakiś gyros też ma być, tylko to takie malutkie jakieś takie, więc oprócz kanapek ciekawe co tam jeszcze będzie można zjeść, a skoro tak mało miejsca to gdzie to zjeść tam zdaje się nawet toalet w tych budkach metalowych nie ma???No zobaczymy!!!
WiejskaKasztanka8
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez mariuszek » 15 sie 2010, 16:41

Dziś Pizza rewelacja, sos czosnkowy również!
Pierwszy raz jadłem tam obiad taki kotlet z szpinakiem, podany tak że niejedna restauracja na rynku by się nie powstydziła, duża porcja i niedrogo :->
No może tydzień temu był iny kucharz albo nie miał wtedy dnia :roll: Dzisiaj było ok, oby tak dalej!
mariuszek
 

    Windows XP Opera

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez marek » 16 sie 2010, 07:39

Całkiem sympatyczny lokal, z doświadczenia wiem, że lepiej zjeść na miejscu. Jeśli zamawiam z dostawą to zdarza się długie czekanie i pizza już nie smakuje tak dobrze jak na świeżo.
Czasem pizza jest tam rewelacyjna, a czasem to całkowita porażka...w poniedziałek była niesmaczna i przypalona od spodu, wczoraj natomiast bardzo pyszna(może to jakiś inny kucharz był).
Ostatnio też zdarzyło mi się zamówić tam pyszną szerme(czy jakoś tak)polecam!
marek
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Bray » 1 cze 2011, 12:23

Właśnie ze skrzynki wyciągnąłem ulotkę nowej pizzerii "Pizza station" w Długołęce, która mieści się na stacji Shell. Jeżeli ktoś tam jadł to zapraszam do podzielenia się wrażeniami ;-)
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows 7 Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Lewy » 1 cze 2011, 20:33

Ja właśnie skończyłem konsumować. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Myślałem, że pizza ze stacji będzie jak hot-dogi, a tu miłe zaskoczenie. Ciasto według mnie bardzo dobre, a cena też nie za wysoka. Poza tym dowóz za darmo od 10 zł na bardzo szerokim obszarze. Teraz polityka Rancza będzie musiała ulec zmianie. ;)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows Vista Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Lewus » 3 cze 2011, 14:19

A ile za to kulinarne cudo zabuliłeś i jak duża ta pizza jest? I jak długo czekałeś na dostawę że się tak dowiem?Ta Pizzeria to jakaś sieciówka jest nigdy o niej nie słyszeliśmy?Z góry dziękuję za odpowiedź!
Lewus
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 cze 2011, 13:54

    Windows Vista Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Lewus » 24 cze 2011, 15:47

Nie doczekaliśmy się odpowiedzi no to sam sprawdziłem i mam porównanko:

Tradycyjna pizza w Ranczo czyli ser szynka pieczarka + sos Gratis! Rozmiar pizzy 36 cm ( na dwie osoby spokojnie starczy) CENA 18,50!!!!

Alaska w Pizzastation czyli ser szynka pieczarka rozmiar największej pizzy to 30 ( na jedną osobę tylko) CENA 18,00 zł + sos 2,50 Razem 20,50zł!!!

Wniosek i prosta kalkulacja W Ranczo jest taniej i większa pizza!Nie

Pomijam fakt że zamówiłem do chaty i Ranczo było u mnie po 35 minutach a Ci z Schella po 1,5 godziny na dodatek dałem gościowi 50 zł i powiedział że on nie ma wydać bo oni maja tylko przy sobie 20 zł zaokrąglił więc rachunek do 30 zł, doliczając tym samym sobie niezły napiwek:)

Nie wiem człowieku gdzie Ty przystępne ceny widziałeś?
Lewus
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 cze 2011, 13:54

    Windows 7 Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Pinki » 4 lip 2011, 20:10

Ale jeżeli uwzględnimy (zaraz obok ceny i wielkości) smak obu pizz to wyjdzie na remis. ;D

Nie biorę pod uwagę dostawy, bo 2 razy musiałem sam jechać po pizze, mimo że zamówiłem z dostawa do domu.
"Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli."
Avatar użytkownika
Pinki
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 cze 2011, 21:11

    Windows Vista Firefox

Odp.: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Lewus » 5 lip 2011, 10:13

A jeśli chodzi o smak sosów do pizzy to jednak punkt dla Ranczo!
Z stacji Shell pomidorowy to raczej tani koncentrat do zupy, za kosmiczna cenę 2,50!!!A czosnkowy to jogurcik z dużą ilością pieprzu ziołowego i czosnku tam ani nie widać ani nie czuć!!!
Ranczo rządzi jakby nie patrzeć!
Ale każdy ma prawo wyboru i o to chodzi:)
Pozdrawiam wszystkich!
Lewus
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 cze 2011, 13:54

Poprzednia strona

Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

krajalnica tarczowa | blog przepisy kulinarne