Droga przez las do Szczodrego

    Windows Vista Internet Explorer 7

Droga przez las do Szczodrego

Postprzez rakac » 2 sie 2011, 20:04

Chciałbym zapytać o drogę przez las nad stawy do Szczodrego. Czy wiecie co tam się dzieje?, że menele w lasku urządzają sobie codziennie popijawy? I to jakieś 100 metrów od skrzyżowania. Gdyby po sobie jeszcze sprzątali byłoby znośnie. Ale pozostawiają taki syf, że aż brak słów. Środek Europy, XXI w a ja czuję się jak na śmietniku. Do tego strach koło nich przejść. Co ja mam dzieciom przekazać, gdy pytają mnie o sterty butele po jabolach i wszędzie porozrzucane plastikowe kubki? Pewnego razu, idąc z synem na spacer, 5 metrów od nas, nagle z krzaków wynurzył się nawalony (nurek)menel. Usnął sobie po spożyciu i akurat przebudził się tuż przed nami. Zatczając się, wyłożył się ponownie jak długi w chaszczach i tyle go widzieliśmy. Syn (7 lat) stoi jak wryty i pyta: - Tato, co to było? Do dziś nie mam pewności czy to był człowiek czy też ......? Pewnie będzie afera jak komuś stanie się krzywda.
rakac
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lip 2011, 19:45

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Droga przez las do Szczodrego

Postprzez Bray » 2 sie 2011, 20:53

Ten problem istnieje odkąd pamiętam, ostatnio znajomi jechali na rowerach do Szczodrego przez park i leżał taki delikwent zalany w trupa, syf tam jest od wielu lat, policja się raczej nie kwapi do kontroli tego miejsca, pewnie samochodem nie mogą dojechać. Żuleria będzie tam wracać, jak nie w to, to w inne miejsce. Spacer czy przejażdżka rowerowa nad stawy wieczorem to też nie jest dobry pomysł, można tam spotkać różnych nieciekawych typów szukających zaczepki. Co z tego, że jest rewitalizacja parku jak na nowej ławce bezpiecznie nie można posiedzieć? Doznałem tego na własnej skórze, nie tylko ja.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows Vista Internet Explorer 7

Odp.: Droga przez las do Szczodrego

Postprzez rakac » 3 sie 2011, 19:28

tak sobie myślę, że w takim wypadku, chyba tylko zabranie koncesji na alkohol w pobliskim slepiku może poprawić sytuację
rakac
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lip 2011, 19:45

    Windows 7 Firefox

Odp.: Droga przez las do Szczodrego

Postprzez Lewy » 3 sie 2011, 21:43

A czemu winny jest ten sklepik? Z resztą, który sklepik? Bo od wyżej opisanego miejsca w prawie równej odległości są dwa. A nawet gdyby obu zabrać koncesję to na 100% nie wyeliminowałoby to problemu. Problem nie w koncesji, a w ludziach.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows Vista Internet Explorer 7

Odp.: Droga przez las do Szczodrego

Postprzez rakac » 12 sie 2011, 07:10

Lewy napisał(a):A czemu winny jest ten sklepik? Z resztą, który sklepik? Bo od wyżej opisanego miejsca w prawie równej odległości są dwa. A nawet gdyby obu zabrać koncesję to na 100% nie wyeliminowałoby to problemu. Problem nie w koncesji, a w ludziach.


chyba coś Ci się dwoi w oczach(może też imprezujesz w lesie) bo ja na skrzyżowaniu widzę tylko jeden sklepik. I to własnie tu kupują imprezowicze alkohol. Oczywiście, że problemu nie wyeliminuje się na 100% ale zncząco się go ograniczy.
Wczoraj wpołudnie ponad 10 osób degustowało się alkoholem gdy żona z dzieciakami wybrała się do sklepu. Ze strachu wolała zawrócić aby nie przechodzić koło tego wątpliwego towarzystwa.
rakac
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lip 2011, 19:45


Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników