Zadaj pytanie Pani Wójt!

Forum o Wójcie oraz pracownikach Urzędu Gminy. Zadaj pytanie Pani Wójt.
    Windows Vista Firefox

Odp.: żal....

Postprzez konsytor » 7 cze 2011, 13:54

miszko napisał(a):
Simon napisał(a):Chciałem zadać pytanie o budowę nowej trafostacji w Kiełczowie (która gmina rzekomo utrudnia przez co kilkanaście domów od miesięcy czeka na podłączenie prądu)

Też jestem zainteresowany tą sprawą. Trafostacja jest w gestii elektrowni. Czy gmina ma coś do tego? Może powinniśmy się jakoś zorganizować? Jeśli ktoś wie coś więcej niech pisze.

Jeśli problem leży rzeczywiście po stronie gminy to sprawa jest do rozwiązania. Obowiązuje przecież nowe prawo, na mocy którego można pociągnąć do odpowiedzialności finansowej urzędnika, który niezasadnie zwleka z wydaniem decyzji. Nie znam szczegółów, ale zainteresowani powinni je sprawdzić.
Pozdrawiam
konsytor
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 gru 2010, 14:53

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez gosc » 15 cze 2011, 12:44

Powracam z pytaniem o strone internetową szkoly podstawowej w Dlugołece? Juz podobno byla gotowa w zeszlym roku i coż sie z nia stało?
gosc
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Roman » 29 cze 2011, 22:31

Ale heca! Zadawajcie sobie pytania jakie chcecie: Nikt na nie nie odpowiada :!: Nikt ich nie czyta :!: Mają nas w ..(nie powiem gdzie) a ten, co wylewa tu swoje żale to naiwniak (lub gorzej) do kwadratu :lmao:
Proponuję zamknąć ten wątek, bo tylko ludzi straszy.
Pozdrawiam wszystkich desperatów
Roman
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Ika » 9 lip 2011, 09:04

Roman napisał(a):Ale heca! Zadawajcie sobie pytania jakie chcecie: Nikt na nie nie odpowiada :!: Nikt ich nie czyta :!: Mają nas w ..(nie powiem gdzie) a ten, co wylewa tu swoje żale to naiwniak (lub gorzej) do kwadratu :lmao:
Proponuję zamknąć ten wątek, bo tylko ludzi straszy.
Pozdrawiam wszystkich desperatów

Mylisz się co do dwóch rzeczy :)
Nikt nie odpowiada- prawda, ale czytają, oj czytają.
Adresat tego wątku ma nas ....( cokolwiek miałeś na myśli)- prawda, ale nie naiwniacy do kwadratu tu się skarżą tylko.....wyborcy :!:
Pytanie do Pani wójt? Czy szuka już Pani nowej pracy? :rotfl:
Ika
 
Posty: 53
Dołączył(a): 1 gru 2010, 09:24
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows Vista Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Bellina » 12 lip 2011, 11:57

Myślę Ika że ofert pracy Pani Wójt ma sporo a emeryturkę też niezłą po tylu latach na Urzędzie który sprawuje dzisiaj, więc o przyszłość raczej nie musi się martwić:)Zazdrość zmora która zżera powoli ale skutecznie...
Bellina
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

pytanie o dyrektora

Postprzez stefan965 » 5 sie 2011, 00:07

Witam,
widzę, że raczej nie często ostatnim czasie uzyskuje się tutaj odpowiedzi na pytania ale mimo wszystko mam jedno, na które bardzo chcę poznać odpowiedź.

Otóż, zarządziła Pani konkurs na dyrektora w Gimnazjum w Borowej tym samym odwołując ze stanowiska doczesną dyrektorkę.
Czy można znać powód takiego obrotu sprawy?
Z tego co wiem i pamiętam, poprzednia dyrektorka dla szkoły zrobiła bardzo wiele i wkładała w to całe serce, nikt na nią nie narzekał a co najistotniejsze uczniowie odnosili wysokie wyniki w wielu dziedzinach.

Więc skoro było dobrze, po co ta zmiana? :-?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
stefan965
 

    Windows XP Firefox

Odp.: pytanie o dyrektora

Postprzez Prawie Wójt » 11 sie 2011, 00:32

stefan965 napisał(a):Witam,
(...)

Więc skoro było dobrze, po co ta zmiana? :-?

Z góry dziękuję za odpowiedź!


Bo znajomi wójtowej też czekają na pracę (czytaj ciepłą posadkę).
Prawie Wójt
 

    Windows XP Internet Explorer 8

dofinansowanie

Postprzez ana » 13 wrz 2011, 11:49

Tak sobie zadam pytanie Pani Wójt, (pewnie i tak pozostanie bez odpowiedzi)

Czy gmina planuje dofinansowanie do pomp ciepła?
ana
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 wrz 2009, 09:49

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: pytanie o dyrektora

Postprzez pan » 29 wrz 2011, 07:17

[quote="stefan965"]Z tego co wiem i pamiętam, poprzednia dyrektorka dla szkoły zrobiła bardzo wiele i wkładała w to całe serce, nikt na nią nie narzekał a co najistotniejsze uczniowie odnosili wysokie wyniki w wielu dziedzinach.
quote]
bo za duzo robila, oziebila posadke a to jest miejsce dla znajomkow ktorzy za dozo sie nie udzielaja co za tym idzie sa nieklopotliwi...a ze ktos jest wymagajacy to trza go usunac

a swojego do koryta
pan
 

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez mm_kielczow » 14 paź 2011, 16:06

mm_kielczow napisał(a):W sprawie ulicy Wrocławskiej w Kiełczowie.

Wczoraj na spotkaniu w Kiełczowie otrzymaliśmy informacje o gotowości ulicy Wrocławskiej do przebudowy przez Powiat. A właściwie o braku gotowości. Teraz gdy wszycy już myślą że czekamy tylko na to aż ruszy się powiat, okazuje się, że sytuacja wygląda tak, że wprawdze kanalizacja we Wrocławskiej jest zrobiona, ale nie są do niej jeszcze podłączone domy stojące przy tej ulicy po jej południowej stronie. Gmina zamierza te domy podłączyć i będzie to robić metodą przekopową a nie odwiertową (koszty). Oznacza to więc rycie ulicy w kilkudziesięciu miejscach. Ręce opadają.

W związku tym mam pytania do Pani Wójt :
1. Jak można było doprowadzić do takiej sytuacji ? Przecież żeby taką rzecz rozumieć i przewidzieć nie potrzeba być ani inżynierem, ani Wójtem wystarczy mieć odrobinę rozumu w głowie.
2. Dlaczego Pani to robi mieszkańcom Kiełczowa ?
3. Czy wynika to z Pani nieudolności czy jest to działanie celowe ?

Uprzedzając ewentualną wypowiedź kotowa7, że znowu nas Pani Chmielewska na spotkaniach w Kiełczowie podburza mówiąc nam rzeczy nieprawdziwe, informuję, że informacje te przekazał nam Pan Wicewójt Jedynak. Dodatkowo powiedział on, że albo Gmina najpierw zrobi te przekopy a później Powiat zacznie robić drogę (o ile nie okaże się że znowu czegoś brakuje), albo Gmina dogada się z Powiatem i zrobą te przyłącza i drogę w ramach jednego zadania. Niestety nie usłyszałem już co powiedział na to Starosta (także obecny na spotkaniu), ponieważ musiałem wyjść wcześniej (może ktoś kto został dłużej, napisze co powiedział starosta?)..

Pani Wójt, Panie Starosto. Wzywam was. Dogadajcie się i zróbcie to w końcu !!! Nie chcemy już słyszeć o kolejnych problemach, o tym kto na kogo czeka, kto jest winien. Chcemy po prostu mieć tą drogę i chodnik. Sprawa ciągnie się chyba od 2004 roku !!!

Szanowny Panie Jaroń, niech Pan coś zrobi ! Dostał się Pan przecież do starostwa z największą ilością głosów ! To chyba do czegoś Pana uprawnia a także zobowiązuje !

Wszystkim, którzy mają wpływ na tą sprawę przytoczę przysłowie "Kto chce, ten szuka sposobu, kto nie chce, ten szuka powodu".

miłego dnia życzę


No i sie doczekamy remontu Wroclawskiej w Kielczowie ... ale chyba nie w tej dziesieciolatce.

Informacja z wykonania budżetu Powiatu Wrocławskiegoza I półrocze 2011 roku (opublikowano 2011-06-22) :
http://powiatwroclawski.ibip.wroc.pl/pu ... ?id=132987

Strona 12 :

Realizacja zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1920D w m. Kiełczów na
odcinku ok. 3 km” została wstrzymana ze względu na powstałe przeszkody związane z
koniecznością wykonania przez Gminę Długołęka przyłączy kanalizacji deszczowej
przebiegających pod jezdnią przeznaczonej do przebudowy drogi.


Chcialbym niniejszym podziekowac serdecznie wszystkim majacym wplyw na przebieg sprawy. Szeczegolne pozdrowienia dla ukochanej Pani Wojt. Co za IDIOTA dopuscil do zrobienia kanalizacji po jednej stronie ulicy, zapominajac o przyloczeniu domow po drugiej stronie ??? Do tego jak widac jeszcze jakies problemy z kan. deszczowa.

Czy decydenci z naszego UG pojma kiedys, ze dla powiatu jestesmy jedna z kilku gmin. Jak beda u nas trudnosci ze zrobieniem jakiegos zadania, to Powiat je po prostu przesunie, a za te pieniadze zrobi dobrze komus innemu ... potrzeb w Powiecie na pewno jest bez liku, i kazdy chce od nich kasy .... wiec wydadza na co innego. Jesli nasz UG nie bedzie walczyl o inwestycje w Powiecie, a wrecz przeciwnie, utrudnial je, to obwiniam za brak remontu Wroclawskiej przede wszystkim Gmine z ukochana Pania Wojt na czele.

Czekajmy az padnie EU lub dotacje pojda na nowe kraje, przyjdzie kryzys, zacznie sie ratowanie budzetow na kazdym szczeblu i poczekamy na te inwestycje kolejne 15 lat.

Brawo. Nic wiecej nie moge powiedziec, bo cisna mi sie na usta jedynie przeklenstwa. Noz w kieszeni sam sie otwiera.
mm_kielczow
 
Posty: 199
Dołączył(a): 17 lis 2010, 12:15
Lokalizacja: Kiełczów

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez pacjent » 26 paź 2011, 20:10

Będąc dzisiaj w Ośrodku Zdrowia w Długołęce usłyszałam,że jest w likwidacji.Uchwałą Rady Gminy.Chciałabym wiedzieć co to znaczy dla mnie PACJENTA?
pacjent
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Lewy » 26 paź 2011, 22:32

Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez pacjent » 27 paź 2011, 06:34

Ustawe przeczytałam ale dalej nic nie wiem.Czy Ośrodek dalej będzie tylko będą inni lekarze?CITODENT?Prywatyzacja?Co to znaczy dla pacjenta?
pacjent
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Bray » 27 paź 2011, 09:48

Odpowiedziałem w tym temacie:
viewtopic.php?f=24&p=10071#p10071
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez pan » 4 sty 2012, 20:53

i tak mozna sobie pisac i pisac...a te gminne pierdzistolki czytaja to i sie tylko smieja...i co zrobia...pier...a drzwiami o 15.00 i pojda do domu
pan
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Urząd Gminy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników