Rada Gminy 2010-2014

Forum o Wójcie oraz pracownikach Urzędu Gminy. Zadaj pytanie Pani Wójt.
    Windows 7 Chrome

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Gucio » 30 wrz 2011, 13:53

Może pod pantograf Sherloku. Powiedz który szef daje swojemu podwładnemu, więcej niż sam zarabia. Może kotow7 nie musiał oddawać, ale ostatnie oświadczenie poprzedniego wicewójta jest do wglądu na stronach urzędu gminy.
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

Reklama

    Windows 7 Chrome

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Gucio » 30 wrz 2011, 14:07

Ciekawe rzeczy w BIP-ie, ledwie zmieniono władze patrzące wójtowej na ręce, a tu proszę. Któż to będzie jeździł tym cackiem do 110tys.

Dot. postępowania w trybie zapytania o cenę na dostawę 1 sztuki fabrycznie nowego i nieużywanego samochodu terenowego typu Pick-up, z napędem 4x4, z podwójną kabiną, napędzanego silnikiem diesla (znak sprawy RI.MK.271-32/11).

http://dlugoleka.bip.net.pl/?a=1595 - link, żeby nie mówiono że Gucio bierze to z księżyca.
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez mm » 30 wrz 2011, 14:23

Nazwiska "bohaterow" :

Ryszard Mazur ( Oleśniczka)
Jolanta Jaworczykowska ( Byków)
Marzena Dzięgała ( Kiełczówek)

Zrodlo :
http://www.kielczow.com/joomla/ oraz
http://www.achmielewska.pl/aktualnosci,53.html

Oj zdziwicie sie jeszcze ;-)
Jak ktos raz przeszedl "metamorfoze", to moze ja przejsc ponownie w kazdej chwili. Dlatego takich sie nie szanuje lecz wykorzystuje, po czym wyrzuca na smietnik.
mm
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Gucio » 30 wrz 2011, 17:44

Tak sobie kotow7 patrzę na tą Twoją pracę w urzędzie (3 - miesięczną) i dochodzę do wniosku, że jesteś w czymś dobry, skoro wójtowa oceniła Twoją pracę na prawie 9,5tys miesięcznie. Ale mi się wydaję, że to zapłata za Twoją pracę organiczną "u podstaw" przed wyborami m.in. na tym forum, po wyborach organizowanie bojówek (zatrwożonych obywateli tej gminy) na sesje. Taki Jacek Kurski p. Łebek, powiedziałbym PitBull. Rzuć w cholerę tą szkołę, zajmij się czarnym i białym PR, to jak widać się lepiej Ci opłaca. Wtedy będziesz mógł wystawić też konkretnemu kandydatowi fakturę, za swoje usługi, a tak to wygląda, że ja się zrzuciłem, pan, pani, po prostu społeczeństwo (mały konkurs :letssin: , z jakiego to filmu?)
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

    Windows XP Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez al-malik fallav » 1 paź 2011, 11:41

Gucio,żurek, rossi, towarzysz Wiesław, Tolek, a naprawdę jak go przedstawiła życzliwa na forum osoba: pan Tomasz Karniewicz Radny Platformy Obywatelskiej . Chłopczyku jak będziesz dalej tak płodny w PRZEMIANACH, to możne i twoja historia urzeknie dziennikarzy gazety F_AKT. Ostatnio napisali o kobiecie kandydującej z list Palikota, która wcześniej była mężczyzną. Twoja historia jest równie ckliwa.
al-malik fallav
 

    Windows Vista Chrome

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Gucio » 1 paź 2011, 13:01

Cieszę się, że Ci się podobała. Nic nie cieszy tak, jak kulturalny i dociekliwy czytelnik, i jeszcze czytający Fakty, a może i Nasz Dziennik. Zapewne jest tam kącik detektywistyczny "Jak rozpoznać niepolaka na forum" lub "Łapaj Żyda lub Cyklistę", stąd ta wnikliwa analiza moich nicków i zerwana maska mojej anonimowości :oops: . Więc tylko jeden szczegół, który umknął Twojej wnikliwej analizie p. Tomasz Karniewicz nie jest Radnym Platformy Obywatelskiej, ale nic to, pewnie jest Żydem albo masonem.
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

    Windows 7 Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez kotow7 » 1 paź 2011, 17:23

Gucio - powróciłeś... jaka szkoda...
Tak sobie myślę, że dobrze byłoby Ci przypomnieć, ze wolność jednego człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego. Wiesz, zastanawiam się, czy pozom dna już osiągnąłeś czy jeszcze mnie czymś zaskoczysz. Domyślasz się, że sprawę "oddawania części pensji" nie pozostawię samej sobie i poczynię odpowiednie kroki w tej sprawie. Mogę przyjmować krytykę swojej osoby, mniej lub bardziej radośnie, ale pomawianie przekracza nawet moje granice tolerancji.
Powiadasz twarda sztuka ze mnie, że szybko wylizałem rany? Odpowiedz znajdziesz w innym wątku tego forum. A że nie wierzyłeś w to co tam pisałem, to już Twoja sprawa.
Nie podlega dyskusji, że w czasie wyborów zaangażowałem sie po stronie Pani Wójt. Zarzut, o
Gucio napisał(a):organizowanie bojówek (zatrwożonych obywateli tej gminy) na sesje.
jest oszczerstwem, kolejnym.
Tomasz Karniewicz jest Radnym z list PO. To czy jest członkiem tej partii czy tez nie nie ma znaczenia. Z list PO przecież wszedł do Rady Gminy.

Teraz trochę prywaty...
Tomku jeżeli jesteś faktycznie Guciem, to spierać się z Tobą na forum to jedno, ale to co napisałeś o mnie, tak z ludzkiego punktu widzenia, z faktu znania się ileś lat, szacunku, który zawsze Ci okazywałem, jest zwykłą w Twoim wykonaniu podłością. Duże rozczarowanie i szkoda....
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Chrome

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Gucio » 2 paź 2011, 05:53

Jeżeli jest radnym PO, to również radnymi PO są p. Jaworczykowska i p. Dzięgała, to rozumiem, że skreśla je z możliwości współpracy z radnymi z klubu "W przyszłość". Do tej pory byli przecież ci niedobrzy, zaraz pewnie napiszesz, że przeszli głęboką przemianę moralną i zobaczyli światło w tunelu.
Trochę prywaty, nie jestem T.K., więc nie czuje się całkowicie upodlony. Nie znam Cię personalnie i za bardzo tego nie żałuję.
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

    Windows XP Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez al-malik fallav » 2 paź 2011, 09:59

Pani Chmielewska wraca do opozycji. Pewnie czuje się rozgoryczona. Niepotrzebnie, bo wróci do tego co potrafi robić najlepiej. Obstrukcja, destrukcja, skarżenie no i OBIECYWANIE. Może znowu zaczynać wypowiedzi od słów " jak dojdę do władzy to zrobię to i to". A pamięć ludzka jest zawodna. Za rok czy dwa ludzie być może zapomną, że pani Ania nie ma nic do zaproponowania :rotfl:
al-malik fallav
 

    Windows Vista Chrome

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Gucio » 2 paź 2011, 10:36

Obstrukcja - nie zgadzanie się z poglądami Pani Wójt,
Destrukcja - zniszczenie planów i budżetu, który przygotowała Pani Wójt, a taki ładny był
Skarżenia - jak do tej pory to raczej Radni W Przyszłość i Pani Wójt skarżyli się we wszystkich urzędach i sądach,
i o dziwo, nikt nie chciał uznać ich pewnie uzasadnionych pretensji
Obiecanki - Zmieńmy ją (gra słów) - tutaj masz rację poległa, a co do gminy, to chyba, aż tak źle przez te 10 miesięcy nie było, zaczęło wyglądać w końcu normalnie
Jeżeli nie ma nic do zaproponowania, to raczej nie zgadza się z punktem OBIECYWANIE, ale Ty wiesz lepiej.
A tutaj plany Pani Wójt, z których pewnie się wywiązuje: (http://www.agnieszka-lebek.pl/Osiagniecia,i,plany-7-0-0-0-0.html)
Mój program dla Gminy Długolęka na najbliższe 4 lata:
kontynuowanie działań na rzecz równomiernego rozwoju wszystkich gminnych miejscowości - mam nadzieję, że wszystkich, a nie tylko tych które zagłosowały na p. Łebek
szybka , sprawna budowa infrastruktury – kanalizacji , drogi, chodników, oświetlenia, rozbudowa wodociągów - do tej pory pewnie klub Aktywny tego nie chciał
korzystanie z wszystkich dostępnych źródeł wsparcia budżetu Gminy, w tym środki z UE - pewnie Aktywni pojechali do Brukseli i zablokowali środki UE
wspierania małej i średniej przedsiębiorczości
tworzenie nowych miejsc pracy
wsparcie dla rolników
działania na rzecz rozwoju gminnej oświaty , wspieranie edukacji i rozwoju najzdolniejszych uczniów, wsparcia dla uczniów słabych- tworzenie nowych miejsc w przedszkolach gminnych , utworzenie żłobka - żłobków cała kupa, przedszkoli też, tyle że prywatnych
dbałość o poszanowanie tradycji, kultury, patriotyzmu i historii naszego kraju, regionu , gminy
inicjowanie i wspieranie sportu, budowa nowoczesnej infrastruktury sportowej
podejmowanie działań Integrujących mieszkańców całej Gminy - na razie było napuszczenie, że Kiełczów zabierze wszystko innym
wdrażanie nowatorskich pomysłów w zakresie obsługi klienta
wspieranie działań na rzecz rozbudowy sieci energetycznej i gazowej w całej gminie
wspieranie potrzebujących, bezrobotnych , niepełnosprawnych ,
dbałość o bezpieczeństwo – BUDOWA CHODNIKÓW, OŚWIETLENIA, WSPARCIE POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ - tutaj nie wiem, ale u mnie w Kiełczowie, nie ma dalej chodnika przy głównej drodze, podaj przykłady w innych miejscowościach
program zabezpieczenia przeciwpowodziowego Gminy - jest przetarg na samochód z napędem na 4 koła, pewnie będą powodzianie nim wywożeni
działania proekologiczne
tworzenie centrów miejscowości
promocja produktów lokalnych
program tworzenia terenów zielonych – miejsc rekreacji i wypoczynku
rewitalizacja parku Szczodre
utworzenie straży gminnej - nic
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

    Windows 7 Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez kotow7 » 2 paź 2011, 10:51

Gucio - może i nie jesteś Tomaszem, ale to co napisałeś i tak kwalifikuje Cię do całkowitego upodlenia. Moje zdanie, nie oczekuję, że przyznasz mi racje.
To nie Radni "W Przyszłość" wykluczyli współpracę z Klubem PO, tylko PO. Przypomnij sobie hasła wyborcze z kampanii. Zatem idąc Twoim tropem, jeżeli Pan Tomasz nie jest radnym PO, zatem i Pani Marzena i Pani Jola tez nimi nie są. Wynika z tego, że współpraca jest możliwa z Klubem "W Przyszłość". I dotyczy to i innych radnych. Podać Ci kolejnych, którzy dołącza do większości? ;D
I banał zapewne... Nikt nie mówi o przemianach moralnych i światełkach w tunelu... Ja przynajmniej twierdzę, że będąc radnym zaciąga się zobowiązania wobec mieszkańców, wyborców. Ich nie interesuje kto z kim współpracuje. Ich interesuje co zmienia się dla nich na lepsze. Pamiętasz hasło PO? "By żyło się lepiej". Widać, ze pod sterami Pani Ani i Pana Artura nie da się tego hasła zrealizować. Ja, wielu, wiedziało o tym wcześniej, inni musieli sami się o tym przekonać w trakcie kadencji... I chwała im, że zobaczyli i mieli odwagę do podjęcia konkretnych kroków.

Gucio napisał(a):Obstrukcja - nie zgadzanie się z poglądami Pani Wójt,
Destrukcja - zniszczenie planów i budżetu, który przygotowała Pani Wójt, a taki ładny był
Skarżenia - jak do tej pory to raczej Radni W Przyszłość i Pani Wójt skarżyli się we wszystkich urzędach i sądach,
i o dziwo, nikt nie chciał uznać ich pewnie uzasadnionych pretensji
Obiecanki - Zmieńmy ją (gra słów) - tutaj masz rację poległa, a co do gminy, to chyba, aż tak źle przez te 10 miesięcy nie było, zaczęło wyglądać w końcu normalnie


Mierne te Twoje wypociny. To już było. Przemawia przez Ciebie frustracja. Próbowałeś w te tony uderzać w czasie kampanii z miernym skutkiem. Wymyśl coś innego. Straszenie Wójtową to zdarta płyta..., Nudne. Wysil się na oryginalność...
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows 7 Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez kotow7 » 2 paź 2011, 11:29

Gucio napisał(a):Mój program dla Gminy Długolęka na najbliższe 4 lata:
kontynuowanie działań na rzecz równomiernego rozwoju wszystkich gminnych miejscowości - mam nadzieję, że wszystkich, a nie tylko tych które zagłosowały na p. Łebek

Popatrz w tegoroczny budżet, WPI, zobaczysz tam wymienione w nim miejscowości, w tym Kiełczów, które nie głosowały za Panią Wójt w większości a zostały objęte inwestycjami na ten rok, na najbliższe lata. Tu ewidentnie widać Twój brak dobrej woli, bo znasz budżet, WPI i wiesz jakie są w nich zapisy.
Gucio napisał(a):szybka , sprawna budowa infrastruktury – kanalizacji , drogi, chodników, oświetlenia, rozbudowa wodociągów - do tej pory pewnie klub Aktywny tego nie chciał
korzystanie z wszystkich dostępnych źródeł wsparcia budżetu Gminy, w tym środki z UE - pewnie Aktywni pojechali do Brukseli i zablokowali środki UE

Żarcik... Wiesz chyba, że Gmina pozyskała środki zewnętrzne na inwestycje. Nie będę podawał wielu przykładów, podam kilka. działanie Odnowa i rozwój wsi, wartość dotacji: 255 988,00 zł. na rewitalizację parku w Szczodrym, modernizacja istniejącej oczyszczalni w Mirkowie; Wniosek o dofinansowanie złożony do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: wartość dotacji: 846 000,00 zł pożyczki: 1 692 000,00 zł, budowa dróg w Pasikurowicach i Brzeziej Łące, Wilczycach; Wniosek złożony o dofinansowanie do Terenowego funduszu Ochrony Gruntów rolnych na drogę w Pasikurowicach, wartość dotacji ok. 60 tys zł, zabezpieczenie środków finansowych na remonty i modernizacje szkół; przyznana dotacja z MEN na dofinansowanie remontów sanitariatów w Szkole w Długołęce i w Kiełczowie, wartość dotacji: 50 000,00 zł, budowa , modernizacji i konserwacji urządzeń
melioracyjnych; Otrzymane dofinansowanie z UMWD na konserwację rowu w Kiełczowie i w Siedlcu, wartość dotacji 16 500,00 zł...
Podawać dalej przykłady?
Gucio napisał(a):działania na rzecz rozwoju gminnej oświaty , wspieranie edukacji i rozwoju najzdolniejszych uczniów, wsparcia dla uczniów słabych- tworzenie nowych miejsc w przedszkolach gminnych , utworzenie żłobka - żłobków cała kupa, przedszkoli też, tyle że prywatnych

Jest projekt rozbudowy szkoły w Długołęce, planowane jest 50 miejsc dla dzieci żłobkowych i 200 w wieku przedszkolnym. Oczywiście wiesz, ze dopiero nowa ustawa tzw. żłobkowa umożliwia tworzenie żłobów przez samorządy. Wcześniejsze zapisy ustawy w praktyce uniemożliwiały ich tworzenie (wymogi były takie jak dla tworzenia oddziałów szpitalnych).
Gucio napisał(a):dbałość o bezpieczeństwo – BUDOWA CHODNIKÓW, OŚWIETLENIA, WSPARCIE POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ - tutaj nie wiem, ale u mnie w Kiełczowie, nie ma dalej chodnika przy głównej drodze, podaj przykłady w innych miejscowościach

Chodnik w Kiełczowie to teren Powiatu. Wiesz zatem do kogo kierować żale. PO w powiecie ma większość... Pani Ania nie załatwiła? Przykro mi... A Straż Pożarna? Wiesz zapewne o zakupie nowego wozu strażackiego dla OSP Długołeka, za 600 tys, wartość dotacji pozyskanej to około 450 tys...
Gucio napisał(a):dbałość o poszanowanie tradycji, kultury, patriotyzmu i historii naszego kraju, regionu , gminy

Złożono wnioski o dofinansowanie na świetlice w Piecowicach w ramach „Odnowy Dolnośląskiej wsi” wartość dotacji: 35 000,00 zł oraz na świetlice Stępinie w ramach działania Odnowa i rozwój wsi (LEADER) wartość dotacji: 127 543,00 zł, a także na świetlice w Januszkowicach, w wartość dotacji: 25 000,00 zł i w Jaksonowicach, wartość dotacji 25 000,00 zł w ramach programu „Małe projekty:” Mało?...
Gucio napisał(a):inicjowanie i wspieranie sportu, budowa nowoczesnej infrastruktury sportowej

Boisko wielofunkcyjne w Borowej, boisko w parku w Szczodrem, "Orlik" w Kiełczowie, nowa wykładzina sportowa w sali gimnastycznej w szkole w Długołęce... Mało?...
Gucio napisał(a):program zabezpieczenia przeciwpowodziowego Gminy - jest przetarg na samochód z napędem na 4 koła, pewnie będą powodzianie nim wywożeni

Auto to wniosek popierany przez Radnych PO. Opracowany jest program przeciwpowodziowy. Sołtysi, radni, mieszkańcy zagrożonych powodziami miejscowości zostali z nim zapoznaniu w lipcu 2011 roku na spotkaniu w Gimnazjum w Wilczycach. Nie byleś? Szkoda...

Mogę więcej podawać przykładów... Ale systematycznie, powolutku...
I pamiętaj, mówimy o 9 miesiącach nowej kadencji Pani Wójt...
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Chrome

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Gucio » 2 paź 2011, 11:30

Zatem idąc Twoim tropem, jeżeli Pan Tomasz nie jest radnym PO, zatem i Pani Marzena i Pani Jola tez nimi nie są.

Brawo doszliśmy do tego co mówiłem na początku, ale to Ty się upierałeś, że jeżeli startował z listy PO, to jest radnym PO. Więc zastosowałem Twoją logikę.

Podać Ci kolejnych, którzy dołącza do większości?

Tak, podaj, proszę, proszę..., plis

Ja przynajmniej twierdzę, że będąc radnym zaciąga się zobowiązania wobec mieszkańców, wyborców. Ich nie interesuje kto z kim współpracuje.

To jakie zobowiązanie zaciągnęli, nie wiedziałem, że mieli jakiś swój extra program, głównym hasłem było Zmieńmy Ją, a nie Dołączmy do Niej, dla mnie jest to obrót o 180 stopni.

Mierne te Twoje wypociny. To już było. Przemawia przez Ciebie frustracja.

Przepraszam, że musisz je czytać, rozumiem z obowiązku. Frustracja czyli zawód, tutaj się zgodzę z Tobą.

Próbowałeś w te tony uderzać w czasie kampanii z miernym skutkiem. Wymyśl coś innego. Straszenie Wójtową to zdarta płyta..., Nudne. Wysil się na oryginalność...

Masz rację lepsze są anonimy wrzucane do skrzynek z tekstem o p. Pisarku i powiązaniach z p. Dydtko. Lub pismo zatroskanych radnych Pani Wójt opisujących destrukcję p. Chmielewskiej
dotyczącą Kiełczowa. A te tumany z wiochy się nie poznały. Czym ich uwiodła i co im obiecała, że tak tłumnie za nią głosowali? To jest sposób Twojej strony - tutaj chylę czoło nad geniuszem ala Machiavelli.
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

    Windows 7 Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez kotow7 » 2 paź 2011, 11:48

Gucio napisał(a):Tak, podaj, proszę, proszę..., plis

Nie nie, za łatwo byłoby... Poczekaj, zobaczysz... ;D
Gucio napisał(a):To jakie zobowiązanie zaciągnęli, nie wiedziałem, że mieli jakiś swój extra program, głównym hasłem było Zmieńmy Ją, a nie Dołączmy do Niej, dla mnie jest to obrót o 180 stopni.

Myślałem, że "Długołęka zasługuje na więcej - zmieńmy ją" odnosiło się do Gminy, a nie do jednej osoby. Kolejne kłamstewko wyborcze? To walczyliście o lepsze jutro dla mieszkańców czy z jedną osoba. o władze?
Gucio napisał(a):Masz rację lepsze są anonimy wrzucane do skrzynek z tekstem o p. Pisarku i powiązaniach z p. Dydtko. Lub pismo zatroskanych radnych Pani Wójt opisujących destrukcję p. Chmielewskiej dotyczącą Kiełczowa. A te tumany z wiochy się nie poznały. Czym ich uwiodła i co im obiecała, że tak tłumnie za nią głosowali? To jest sposób Twojej strony - tutaj chylę czoło nad geniuszem ala Machiavelli.

Dobrze wiesz i pamiętasz, że nie popierałem nieczystych zagrywek. Związki rodzinne Pana Dytki i Pana Pisarka są faktem. Anonimy? Groźby? A daj spokój... W kampanii miałem ich kilka i jakoś nie popłakaniem się i nie wystraszyłem... Zagrywki, o których mówisz nie były obce i kandydatom z PO i ich zwolennikom. Zatem nie stosuj zasady wybiórczej pamięci.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Chrome

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Gucio » 2 paź 2011, 12:03

Popatrz w tegoroczny budżet, WPI, zobaczysz tam wymienione w nim miejscowości, w tym Kiełczów, które nie głosowały za Panią Wójt w większości a zostały objęte inwestycjami na ten rok, na najbliższe lata. Tu ewidentnie widać Twój brak dobrej woli, bo znasz budżet, WPI i wiesz jakie są w nich zapisy.

Ja wiem, że są tam od lat i co z tego, że są.

Żarcik... Wiesz chyba, że Gmina pozyskała środki zewnętrzne na inwestycje. ...

Podajesz jakie wnioski złożyła (to nie to samo co pozyskała) i ile pożyczyła (a co tego nie trzeba zwrócić, ile procent z tego nie trzeba oddawać), reszta to tyle ile urząd wydaje na promocję. A tam po chłopsku to ile z tej UE dostaliśmy?

Jest projekt rozbudowy szkoły w Długołęce, planowane jest 50 miejsc dla dzieci żłobkowych i 200 w wieku przedszkolnym. Oczywiście wiesz, ze dopiero nowa ustawa tzw. żłobkowa umożliwia tworzenie żłobów przez samorządy. Wcześniejsze zapisy ustawy w praktyce uniemożliwiały ich tworzenie (wymogi były takie jak dla tworzenia oddziałów szpitalnych).

Cieszę się bardzo, że są plany. A propos to wójtowa nie znała ustawy wpisując to w programie?

Chodnik w Kiełczowie to teren Powiatu.

To przez pół Kiełczowa dało zrobić chodnik bez ruszania drogi powiatowej, a po drugiej powiat nie dał.

Złożono wnioski o dofinansowanie na świetlice w Piecowicach w ramach „Odnowy Dolnośląskiej wsi” wartość dotacji: 35 000,00 zł oraz na świetlice Stępinie w ramach działania Odnowa i rozwój wsi (LEADER) wartość dotacji: 127 543,00 zł, a także na świetlice w Januszkowicach, w wartość dotacji: 25 000,00 zł i w Jaksonowicach, wartość dotacji 25 000,00 zł w ramach programu „Małe projekty:” Mało?...

Nie rozumiem jako osiągnięcie przypisujesz złożenie wniosków, nie uważasz, że to trochę Mało?

Boisko wielofunkcyjne w Borowej, boisko w parku w Szczodrem, "Orlik" w Kiełczowie, nowa wykładzina sportowa w sali gimnastycznej w szkole w Długołęce... Mało?...

Brawo, brawo, brawo - bez żadnych podtekstów. Orlik w Kiełczowie jest piękny i nawet droga do niego jest robiona, to pewnie też Pani Wójt, a p. Chmielewska blokowała.

Auto to wniosek popierany przez Radnych PO. Opracowany jest program przeciwpowodziowy. Sołtysi, radni, mieszkańcy zagrożonych powodziami miejscowości zostali z nim zapoznaniu w lipcu 2011 roku na spotkaniu w Gimnazjum w Wilczycach. Nie byleś? Szkoda...

A ja myślałem, że Radni PO uchwalili pieniądze na program przecipowodziowy. A wybór środków (autka) to już inna para kaloszy, a propos jest zamówienie na kalosze, czy w tym samochodzie nie będą potrzebne.
Gucio
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 lut 2011, 20:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Urząd Gminy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników