Potrzeba kąpieliska w gminie

Sport w naszej gminie, czyli newsy z boisk, ciekawostki, opinie i inne.
    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez robur » 17 lut 2009, 21:39

Nie wiem jak obecnie wygląda ta kwestia związana z zajęciami dzieci wrocławskich na basenie, ale kilka lat temu rzeczywiście wszystkie dzieci w 3 klasie uczestniczyły w nich. Jeśli w danej szkole nie było basenu, to dzieci były przewożone do szkoły z basenem na zajęcia.
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez Biały » 17 lut 2009, 23:31

Ile wy czasu macie dla siebie????? Basen ???? Siłownia????? W dupach macie powywracane!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja z pracy wracam i nie wiem gdzie ręce włożyć, widze że macie robotę, hehe pewnie za podatników pieniądze :lol: Fajnie się nas okrada?????? :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez madwoman » 18 lut 2009, 14:27

ktoś kiedys powiedział: "mądry człowiek zawsze znajdzie czas na wszystkie swoje przyjemnosci" Pozdrawiam :roll:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez Anika » 18 lut 2009, 22:24

Biały napisał(a):Ile wy czasu macie dla siebie????? Basen ???? Siłownia????? W dupach macie powywracane!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja z pracy wracam i nie wiem gdzie ręce włożyć, widze że macie robotę, hehe pewnie za podatników pieniądze :lol: Fajnie się nas okrada?????? :lol:



ty to jak czasem coś napiszesz to nie wiem czy się śmiać...czy płakać...
Jakbyś chciał to być czas znalazł, nawet w weekend na godzinkę podjechać. A przecież nikt Cię nei zmusza- jak nie chcesz to nie... ja np. chodzę na basen jak mam czas to 2 razy w tygodniu a jak nie mam to nie idę..krótka piłka
i umarł anioł bowiem wzbić się nie mógł i wolność jego zabrano...
Anika
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 maja 2008, 10:24

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez Biały » 18 lut 2009, 22:51

Nie pucujecie się że macie jakieś rodziny a bedąc samym jakoś łatwiej, nie??? Jeszcze rodzice pomogą :lol: Nie ma to jak samodzielnym być i dupy nie podetrzeć bez mamy choćby się 20 lat miało :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez Anika » 19 lut 2009, 12:02

zdziwił byś się Biały, ....
i umarł anioł bowiem wzbić się nie mógł i wolność jego zabrano...
Anika
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 maja 2008, 10:24

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez madwoman » 20 lut 2009, 16:29

moze tobie mama podciera :roll:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez Biały » 20 lut 2009, 22:17

Jedna cały dzień się ugania za drzewami, drugiej wszystko przeszkadza, też mi zajęcia priorytetowe, ale rozumiem że to sposób na życie, tylko że ja takimi pierdołami nie wykarmię rodziny. Nie jesteście tutejsze, ciekawe kto dom kupił???????? Mama czy tato????? :lol: Bo nie sądzę żebyście tak własnymi rękoma.......
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez madwoman » 21 lut 2009, 11:04

Biedny wytyrany ojciec i jedyny zywiciel rodziny, wspolczuje naprawde, masz tyle na glowie, medal powinien ci wreczyc sam prezydent. :roll:
A mi dopiero moze zaczac wszystko przeeszkadzac ;-)
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez robur » 21 lut 2009, 22:49

Nie ulega wątpliwości, że Białemy też się należy coś od życia, nie tylko ciężka praca. Kapitalista na którego pracuje pewnie nie potrzebuje kąpieliska. Zimą jak chce się wykąpać to wsiada w prywatny samolot i leci na Karaiby, a jak nie chce lecieć to pływa w prywatnym basenie.
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez Biały » 24 lut 2009, 14:29

madwoman, Spoko, mam prezydenta i jego medale głęboko w dupie, sądzę że na luzaku by się zmieścił. Moje dzieci i ja je karmię, chodziło mi o to że jestem samowystarczalny, nie pomaga mi mama jak niektórym, i naprawdę mam co robić w tygodniu, a jeśli czas pozwoli - weekendy są nasze i najczęściej na wyjeździe, do ostatnich seansów też idzie przywyknąć, w sumie nie muszę spać 8 godzin.
robur, nie kokietuj mnie :-D :-P :mrgreen:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez robur » 25 lut 2009, 22:08

To w sumie jak by ten basen był pod nosem, to byś skorzystał od czasu do czasu? Mnie też ciężko znaleść chwilę wolnego, dużo zajęć, jeszcze przy domu kawał ogrodu. Latem byliśmy z dzieckiem parę razy w Kobylej Górze i muszę stwierdzić, że to bardzo ładne miejsce do kąpania.
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Potrzeba kąpieliska w gminie

Postprzez Biały » 27 lut 2009, 17:24

robur napisał(a):To w sumie jak by ten basen był pod nosem, to byś skorzystał od czasu do czasu?
No tak czasem trza być czystym :lol:
robur napisał(a):Latem byliśmy z dzieckiem parę razy w Kobylej Górze i muszę stwierdzić, że to bardzo ładne miejsce do kąpania.
I nie tylko, z tym że nie mogłem już w ten sam dzień wracać :lol:
A tak na marginesie, podjąłem temat w pracy, i ????? W poniedziałek jedziemy do Oleśnicy przetestować park wodny :mrgreen:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Poprzednia strona

Powrót do Sport w Naszej Gminie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników