Segregacja śmieci

Tutaj rozmawiamy o segregacji śmieci, dzikich wysypiskach i podobnych tematach.
    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Booty » 30 sty 2009, 13:13

Anika napisał(a):popatrzcie na Dzień Ziemi... u nas to Sprzątanie świata..


Dla mnie organizacja czegoś takiego jest nieporozumieniem. Jak można kazać dzieciom sprzątać syf pozostawiony przez takich elementów? Niech oni w zamian za mieszkanie w schroniskach pracują społecznie. Przez kilka dobrych lat chodziłem i sprzątałem - bo musiałem, ale żaden z opiekujących się w tym czasie mną nauczycieli nie dał przykładu i nie zbierał tylko pokazywał palcami gdzie są śmieci. Moje dzieci nigdy w takich akcjach nie będą uczestniczyć :) Za darmozjadów robić nie będą.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez madwoman » 30 sty 2009, 14:46

Dokładnie, przeciez to jest jakis wyzysk na dzieciakach. ALe dzieci sie cieszą, nie maja lekcji (marnotrawienie czasu i pieniedzy!) a nauczyciele tez sie nie wysilają. Mamy zdecydowanie popaprany system w Polsce.
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Anika » 31 sty 2009, 01:31

Booty napisał(a):
Anika napisał(a):popatrzcie na Dzień Ziemi... u nas to Sprzątanie świata..


Dla mnie organizacja czegoś takiego jest nieporozumieniem. Jak można kazać dzieciom sprzątać syf pozostawiony przez takich elementów? .


o to mi właśnie chodzi....dzień ziemi..Światowy dzień Ziemi ... to nie jednodniowe sprzątanie...a tak siew społeczeństwie utarło...widzicie? nawet wy tak myślicie...a jak jest ?

"Pierwszy Dzień Ziemi miał miejsce 22 kwietnia 1970 roku w USA, a jego idea narodziła się już rok wcześniej, podczas konferencji UNESCO poświęconej środowisku naturalnemu.

Wypromował je Gaylord Nelson - amerykański senator wspierający ochronę środowiska. Dzięki niemu obchody pierwszego święta przyjęły postać zbiorowego wystąpienia Amerykanów przeciwko postępującej degradacji środowiska przyrodniczego


Dzień Ziemi, znany też jako Światowy Dzień Ziemi, to nazwa akcji prowadzonych corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje. Korzenie Dnia Ziemi wiążą się z obserwacją przesilenia letniego, co wiąże się z okazją do wykorzystania sprzyjającej aury, która ma ułatwić zorganizowanie udanych imprez masowych.


a u nas zrobili z tego sprzątanie i to przymuszając dzieciaki....smutne....
i umarł anioł bowiem wzbić się nie mógł i wolność jego zabrano...
Anika
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 maja 2008, 10:24

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Biały » 1 lut 2009, 16:16

Booty, co Ci sie nie podoba w słowie "DUPA" masz jakieś problemy natury psychologicznej?????????? Czy mnie dyskryminujesz?????? Nie tylko ja napisałem "dupa", z tego co pamiętam. Wyjaśnij mi dlaczego nie można na tym forum "mocno" mówić???????? Nie wiem czy wiesz ale "DUPA" to dla mnie rzecz święta i zgwiazdkowaniem tego słowa sponiewierałeś moje wartości religijne. Wierzysz w BOGA Twoja sprawa i nie wcinam Ci się, ja wierzę w "DUPĘ" i poproszę o szacunek. Trzeba było założyć forum pt.: ROBIE LODA KAPŁANOWI i nie znalazłbyś mnie tam nigdy.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Tiberias » 1 lut 2009, 18:37

Biały, czemu nie można na tym forum "mocno" mówić - mówi o tym trzeci punkt regulaminu, zresztą tak chyba wymagają zasady kulturalnego zachowania się. To forum to nie trzepak tylko miejsce dla kulturalnych ludzi i powinieneś o tym wiedzieć. Owszem, wnosisz dużo do wielu dyskusji na forum, ale popracuj trochę nad formą twoich wypowiedzi, bo za co po niektóre możesz dostać ostrzeżenie.

Po za tym pisząc ten post odbiegasz od tematu i robisz off-topic, takie uwagi powinieneś kierować raczej Prywatną wiadomością.
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez madwoman » 1 lut 2009, 19:06

Przeciez wyraz 'dupa' to nie przekleństwo. Tak samo jak 'zajebiście' czy 'cholera'. Ja rozumiem gwiazdkować kurwy ( chociaż poniękąd wyraz ten byl stosowany rowniez w poezji czy prozie młodopolskiej ) ale dupy? co wy macie do dup? :roll:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Anika » 1 lut 2009, 23:07

a chyba było z rozmijaniu się ze znaczeniem Światowego Dnia Ziemi....
i umarł anioł bowiem wzbić się nie mógł i wolność jego zabrano...
Anika
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 maja 2008, 10:24

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Biały » 2 lut 2009, 22:45

Tiberias, Nie podqrwiaj mnie, jakie qlturalne?? Jeśliśie chcieli to trza było z plebanem lody robić a nie forum z ludźmi :-?
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Anika » 3 lut 2009, 22:32

Biały, chyba przeginasz... masz jakieś przykre doświadczenia z Księżmi ?
bo już nie pierwszy raz na nich najeżdżasz... osobiście, może przystopuj... :roll:
i umarł anioł bowiem wzbić się nie mógł i wolność jego zabrano...
Anika
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 maja 2008, 10:24

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Biały » 5 lut 2009, 16:26

Anika napisał(a): masz jakieś przykre doświadczenia z Księżmi ?
a masz dobre????????? Ja mam w kąciku ołtarzyk z porządnym tyłkiem :evil:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Bray » 5 lut 2009, 16:40

Ej, dajcie sobie już spokój, bo robicie jeden wielki offtop a to nie temat na takie rzeczy (co ma to wspólnego z segregacją śmieci). Takimi zwierzeniami proszę się wymieniać na PW. To jest temat jedynie o śmieciach. :arrow:
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Segregacja śmieci

Postprzez Biały » 5 lut 2009, 18:08

Bray, Ciebie przepraszam, za moje........ :oops: (śmiecenie) sorka
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Poprzednia strona

Powrót do Czystość, środowisko



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników