spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows XP Firefox

spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez mirka » 26 lis 2010, 16:17

Proponuję,aby p.Dytko zwrócił się do ks.Proboszcza w Mirkowie w sprawie wynajęcia sali katechetycznej na spotkanie z wyborcami.Jestem przekonana,że nie odmówi.Problem w tym ,że mało miejsca.Otworzymy okna ,aby wszyscy mogli uczestniczyć w tym spotkaniu.Nadzieja żadna,aby zrobić to w szkole :-( Pozdrawiam wszystkich

Dziś tj.26.11.2010 spotkanie p.Wójt w szkole w Mirkowie godz.18.30
mirka
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:54

Reklama

    Macintosh Firefox

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Karol Rossi » 28 lis 2010, 13:44

mirka napisał(a):Nadzieja żadna,aby zrobić to w szkole

Nie rozumiem, dlaczego?
Moim zdaniem - zamówić - zapłacić i gotowe.
Karol Rossi
 
Posty: 153
Dołączył(a): 26 lis 2010, 14:46

    Windows XP Firefox

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Gość » 28 lis 2010, 23:16

KARO ROSSII
Myślę ,że nie o pieniądze tu chodzi ,tylko o pochlebstwo ,wiadomo komu i dlaczego.Myślę ,że nawet za dużo większą kwotę nie będzie to realne w tym miejscu co ostatnio.Nawet nie chciałabym tam być.
Gość
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Łukasz Surowiec » 29 lis 2010, 10:37

Co ze spotkaniem w Brzeziej Łące ? Odbędzie się?
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca, zwłaszcza 30 ostatnich dni...
Łukasz Surowiec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 22 lis 2010, 10:54
Lokalizacja: Brzezia Łąka

    Macintosh Firefox

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Karol Rossi » 29 lis 2010, 17:43

W tym temacie Moderator wrzucił wyrwane z kontekstu posty. Ja pisząc (post powyżej) odniosłem się do wypowiedzi (niem jej tutaj) mówiącej o tym, ze wynajęcie sali w szkole jest niemożliwe.
Spotkania z kandydatami na wójta mieszczą się w temacie Wybory 2010 i wydzielanie wątków wprowadziło chaos.

Prawda jest taka, że pani dyrektor szkoły jest bardzo nieprzychylna kandydatowi na wójta Piotrowi Dytko. Uważam, że w ten sposób nie powinna okazywać swoich preferencji wyborczych. Stanowisko jakie zajmuje obliguje ją do zachowania neutralności. Szkoła nie jest własnością pani wójt, ani pani dyrektor. Szkoła jest własnością społeczną. Szkoła jest jak najbardziej właściwym miejscem na spotkania wyborców z kandydatami.

Spotkanie w sali katechetycznej nie jest właściwym miejscem takie spotkania. Kościół nie powinien być miejscem, gdzie rozmawia się o sprawach jak najbardziej świeckich. Stawiałoby to nie tylko Kościół, ale i kandydata w niezręcznej sytuacji.

edycja:
W tym temacie Moderator wrzucił wyrwane z kontekstu posty.

Specjalnie to sprawdziłem w logach, z tego tematu nie został usunięty, wyedytowany ani przeniesiony żaden post. ~Bray
Karol Rossi
 
Posty: 153
Dołączył(a): 26 lis 2010, 14:46

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Gość » 29 lis 2010, 18:08

To co powiesz Karolu w takim razie na to? http://mirkow.archidiecezja.wroc.pl/index.php/news.html Jakoś ani Pani Łebek, ani ksiądz proboszcz nie wydają się być zakłopotani :rotfl:
Gość
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Łukasz Surowiec » 29 lis 2010, 18:13

Mam nadzieję, że lada chwila pojawi się na tej samej stronie odezwa p. Dytki.
Jeżeli nie, to powyższy link będzie kolejnym przykładem zaangażowania politycznego Kościoła.
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca, zwłaszcza 30 ostatnich dni...
Łukasz Surowiec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 22 lis 2010, 10:54
Lokalizacja: Brzezia Łąka

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez inżynier mamoń » 29 lis 2010, 19:49

parafia mirków - żenada, żenada, żenada

proponuję zamówić mszę do kompletu

a linka wysłać do biskupa Gołębiewskiego niech się proboszcz tłumaczy
inżynier mamoń
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 lis 2010, 19:05

    Windows XP Firefox

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Lewy » 29 lis 2010, 20:37

inżynier mamoń napisał(a):a linka wysłać do biskupa Gołębiewskiego niech się proboszcz tłumaczy

Raczej na niewiele się zda zgłaszanie takich faktów bo to chyba dobrzy koledzy są. ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez inżynier mamoń » 29 lis 2010, 20:40

raczej jest to relacja przełożony -podwładny, a że razem wino mszalne piją to nie ma znaczenia
inżynier mamoń
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 lis 2010, 19:05

    Windows XP Firefox

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez kotow7 » 30 lis 2010, 23:55

A co z Proboszczem z Kiełczowa? Też Go do Arcybiskupa zgłosicie?

Pisałem już o tym, ze Pani Dyrektor została postawiona w niezręcznej sytuacji.

Pan Dytko zapewne wyczerpał limity na wydatki Komitetu w ramach kampanii i nie ma kasy na wynajem sal jako "kandydat na wójta". Stąd szukanie innych rozwiązań. Dlatego Karolu mowa o salce katechetycznej, tam na tacę da, bez faktury i ma miejsce na spotkanie. Dyrektor musi kasować, pisaliście już o tym na forum, bodajże 70 zł za godzinę...
Oj posucha, no no..,
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez ewa » 1 gru 2010, 01:00

To jest nieuczciwe,Pani Wójt organizuje spotkania przedwyborcze w szkołach i jej wolno ona nie płaci, a podobno zakazała dyrektorom szkół wynajmowania pomieszczeń Panu Dytko, chyba że solidnie zapłaci. Swoją drogą nie rozumiem skąd tyle nienawiści w komitecie wyborczym Pani Wójt, czy jej ten urząd jest przypisany do emerytury? Znalazł się młody ambitny zdolny chłopak a tu nagle taka agresja ze strony ludzi Pani Wójt. Zastraszanie, wręcz wietrzenie Sodomy i Gomory jak wygra Dytko, pewnie wszystkich pozwalnia i głowy poucina i pewnie nic nigdzie nie zrobi, a jak wygra wójtowa to będzie gmina mlekiem i miodem płynąca.Poprzednio głosowałam na wójtową teraz będę głosować na Dytko, bo chcę zobaczyć tę straszną przyszłość, którą wróżą ludzie wójtowej, no i ich miny :lol: .
ewa
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Gość » 1 gru 2010, 07:45

Kotow7 a Tobie podoba się angażowanie kościoła w politykę? Nie uważasz, że strona parafii Mirków jest tendencyjna?
ewa wójtowa też płaci za wynajem sali, przynajmniej w Mirkowie, zresztą można to sprawdzić, zapytajcie Dyrektorkę szkoły, niech pokaże dowód: np. umowę, lub dowód wpływu środków z komitetu p. Wójt.
Gość
 

    Windows XP Firefox

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez kotow7 » 1 gru 2010, 09:33

Gościu, nie podoba mi się angażowanie Kościoła w politykę. Ale jak już o tym mówimy, to obiektywnie. Wy o Mirkowie, ja o Kiełczowie. I ja i Wy wiecie o co chodzi. Zatem po co to pytanie?
ewa nie wiesz to i gadasz głupoty. Płaci i jeden i drugi komitet, Gość ma rację, można sprawdzić. Zakaz? No i kolejne pomówienie....
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Chrome

Odp.: spotkanie przedwyborcze p.Piotr DYTKO

Postprzez Gość » 1 gru 2010, 14:16

Uwaga!
Dzisiaj o 18:00 spotkanie przedwyborcze Piotra Dytko w Brzeziej Łące.
Gość
 

Następna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników