Strona i forum Kiełczowa

    Nieznany Nieznana

Strona i forum Kiełczowa

Postprzez Bray » 28 wrz 2009, 14:29

Zapraszam na:

http://www.kielczow.com
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Forum odblokowane

Postprzez Booty » 28 wrz 2009, 15:26

Również się z tego powodu cieszę ;-) Zapraszamy mieszkańców Kiełczowa do dyskusji ;-)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Strona i forum Kiełczowa

Postprzez Piotrek » 9 wrz 2010, 13:10

Dziendobry,

mam 3 pytania:
1. kto ustala date imprezy "Dni Kielczowa i Wilczyc"
2. kto ustala date zbiorki ospadow ponadgabarytowych w Kielczowie?
3. czy prace na ulicy Wroclawskiej w Kielczowie juz sie zakonczyly (chodzi mi o fragment pozbawiony nawierzchni - czy tak pozostanie?)

Z gory dziekuje za odpowiedz,
pozdrawiam

Piotrek
Piotrek
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Strona i forum Kiełczowa

Postprzez Radna » 8 paź 2010, 13:20

Datę Dni Kiełczowa i Wilczyc ustalają organizatorzy czyli radne i rada sołecka
Radna
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Strona i forum Kiełczowa

Postprzez Radna » 8 paź 2010, 13:21

:-) zbiórka śmiecie wielkogabarytowych - urzad gminy

droga wrocławska - zrobiona

pozdrawiam
ciepło
Radna
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Strona i forum Kiełczowa

Postprzez Radna » 10 paź 2010, 08:23

Zapraszam wszystkich chętnych do spotkania z kandydatem na wójta, którego zaprosiłam na spotkanie wiejskie w Kiełczowie w tą środę - 13 tego o godzinie 19 tej w SP Kiełczów.
Przyjście to nie jest deklaracja poparcia, przyjście to jest poznanie kandydata - na tej podstawie w dniu 21 listopada podejmiecie decyzję
pozdrawiam
Radna
 

    Windows XP Opera

Odp.: Strona i forum Kiełczowa

Postprzez zdegustowana » 23 gru 2010, 10:53

To co dzieje się w Kiełczowie przez obecne i byłe radne bardzo mnie niepokoi. Ferment, zawiść, kłótnie, walka o władzę . To główne cele, które są z dnia na dzień bardziej widoczne . WSTYD !
Oszukano ludzi i zmanipulowano. A teraz tracimy czas przez te osoby. Szkoda, że tak późno ludziom otwierają się oczy.
zdegustowana
 

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Strona i forum Kiełczowa

Postprzez mieszkaniecWiosennej » 23 gru 2010, 12:12

Ja obserwuję w Kiełczowie raczej radość i zadowolenie ludzi, że wreszcie udało się rozbić występujący w Gminie Długołęka od wielu lat układ. A to już zawdzięczamy obecnym Radnym. Nie znam w Kiełczowie nikogo kto byłby rozczarowany. Chociaż przyznam szczerze że niektóre osoby które startowały z listy Pani Wójt mogą nie być zadowolone....
Jeśli chodzi o oceny pracy nowej Rady Gminy to nie bądźmy śmieszni i poczekajmy do końca ich kadencji albo przynajmniej 2-3 lata. Po kilku dniach ich pracy nie można nic oceniać szczególnie kiedy ich kadencja rozpoczęła się od sporu z Radnymi z listy Pani Wójt i Panią Wójt czy wybór przewodniczącego jest ważny czy nie. Dobrze, że prawnicy wojewody potwierdzili że wybór jest zgodny z prawem. Z tego co było napisane w artykule od początku 10 radnych i pani wójt nie przychodzili na sesje rady gminy a teraz mają pretensję, że nie może Pani wójt nie może złożyć ślubowania na sesji zwołanej przez przewodniczącą, której nie uznają. Może jak już Pani wójt uzna przewodniczącego Rady Gminy wreszcze wszyscy wspólnie wezmą się do pracy.

poniżej link do artykułu

http://www.gazetawroclawska.pl/fakty24/ ... ,id,t.html
mieszkaniecWiosennej
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Strona i forum Kiełczowa

Postprzez kotow7 » 30 gru 2010, 00:58

Pisałem już, ze artykuł w gazecie, bez decyzji wojewody to tylko opinia a nie jakiś stan prawny. Zatem poczekajmy na fakty (decyzję).
Za 2-3 lata ocena radnych może być ocena spóźnioną. "poczekajmy" nie jest dobrą oceną i propozycja. Ciekawe czy radni zdążą uchwalić budżet na 2011, bo nie widziałem jeszcze uchwały o jego uchwaleniu. To dla mnie ciekawsze niż jak dogadali się z obsadą stanowisk w komisjach rady.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18


Powrót do Kiełczów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników