Szkoła w Szczodrem

Dyskusje na temat oświaty w gminie oraz pochodne.
    Nieznany Nieznana

Szkoła w Szczodrem

Postprzez kl123 » 23 sty 2009, 00:18

Czy warto zapisać dziecko do tej szkoły. Jacy są nauczyciele, czy przyjaźni dla dzieci, czy dobrze uczą? Kiedyś było kiepsko, jak jest teraz. Bardzo proszę o rzetelne informacje. Muszę wybrać szkołe dla dziecka, a nie chcę wozić małej do jakiegoś wielkiego molocha we Wrocławiu. Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam.

Temat przeniesiono. Następnym razem proszę zapoznać się z działami na forum ;D . Pozdrawiam. Bray
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 01:00 przez kl123, łącznie edytowano 1 raz
kl123
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 sty 2009, 00:00

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Szkoła w Szczodrem

Postprzez Biały » 23 sty 2009, 00:34

Bez urazy, ale profil masz ......... rzetelny więc rzetelnie odpowiadam w Szczodrem będzie dziecku doprze :lol: a przy rodzicu naj naj lepiuniej :lol: Do wanny dzieciakowi wchodzisz????????????
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Szkoła w Szczodrem

Postprzez kl123 » 23 sty 2009, 01:35

Przepraszam, czyżby troska o małe dziecko była czymś dziwnym. Nie sądziłem, że moje pytanie może spotkać się z taką zgryźliwością. Dziękuję za " życzliwość".
kl123
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 sty 2009, 00:00

    Nieznany Nieznana

Re: Szkoła w Szczodrem

Postprzez Marli » 23 sty 2009, 10:14

Moja siostra chodzi do Szkoły Podstawowej w Szczodrem. Nie ma problemów z nauką, osiąga dobre wyniki w nauce. Jej klasa dzieli się na przykładających się do edukacji i tych, którzy kompletnie ją olewają. Ci drudzy, fakt, niszczą nieco lekcje - nauczyciele czasem nie potrafią sobie z nimi poradzić. No, ale kto się chce uczyć dobrze, będzie się uczył, bez względu na szkołę. Problem jest w konkursach... Szkoła w ogóle nie przykłada do nich uwagi. Dzieci jadą niezorganizowane, dojazd szukany jest na ostatnią chwilę u rodziców, dzieci na miejscu odbywającego się konkursu, zostają same, bez opieki nauczyciela. Moi rodzice ogólnie nie narzekają. Poza tymi minusami, które wymieniłam, są zadowoleni. Moja siostra też chodzi do szkoły z przyjemnością. ;) Kadra nauczycielska jest dobra, są rzetelni w wykonywaniu swojego zawodu. Do szkoły uczęszcza mniej osób, niż we wrocławskich szkołach, więc atmosfera jest "rodzinna".
Marli
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 maja 2008, 19:46
Lokalizacja: Szczodre

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Szkoła w Szczodrem

Postprzez agaaga » 11 lut 2012, 13:31

Ostatni wpis jest z 2009 roku , a co dzisiaj można powiedzieć o szkole w Szczodrem ? Jak z poziomem nauki i czy rodzice są zadowoleni z tej szkoły ? Zastanawiam się nad wyborem szkoły podstawowej dla mojego dziecka . Jeśli ktoś zechce mi odpowiedzieć będę wdzięczna .
agaaga
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lut 2012, 09:16

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Szkoła w Szczodrem

Postprzez kl123 » 11 lut 2012, 21:17

Po dwóch latach mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z wyboru szkoły w Szczodrem. Dziecko chodzi do niej chętnie, nie ma przeładowań dzieci w klasie, każde dziecko właściwie jest znane wszystkim nauczycielom. Dzieciak chętnie zostaje w świetlicy.Szkoda tylko, że nie ma obiadów. Poziom nauczania zaskakująco wysoki. Szkoła ma wysokie wyniki na teście po 6 klasie.Wszystkie panie z młodszych klas bardzo dbają o bezpieczeństwo. Z własnej perspektywy namawiam.
kl123
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 sty 2009, 00:00

    Windows 7 Firefox

Odp.: Szkoła w Szczodrem

Postprzez Micho » 4 lis 2015, 18:11

Znowu głośno o naszej szkole. Tym razem z powodu nagrody dla dyrektorki placówki.
Przeczytajcie i zobaczcie na http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/nauczycielka-znecala-sie-nad-uczniami-a-dyrektorka-dostala-nagrode,591344.html
Micho
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 sie 2015, 09:42

    Windows Vista Firefox

Odp.: Szkoła w Szczodrem

Postprzez Lewus » 13 lis 2015, 11:22

Ale wstyd!Aż słów brakuje...
Lewus
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 cze 2011, 13:54


Powrót do Edukacja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników