Ulubione filmy

Rozrywka, filmy, muzyka itp..
    Nieznany Nieznana

Ulubione filmy

Postprzez Bray » 23 maja 2008, 21:58

W tym temacie piszemy o swoich ulubionych filmach, serialach itp.

To ja zacznę ;)

Polecam: Gladiatora, Władcę Pierścieni, Skazanych na Shawshank, Szeregowca Ryana, Hitmana, Oszukać przeznaczenie... i wiele innych :)

Co do seriali to polecam amerykańskie: Prison Break, The Unit, Hidden Palms, CSI, Traveler a z polskich to Świat według Kiepskich.

8-)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 01:00 przez Bray, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez Tiberias » 23 maja 2008, 22:47

Jeśli chodzi o moje ulubione filmy, a właściwie trylogie to: Władca Pierścieni, Piraci z Karaibów i Powrót do Przyszłości (wg. mnie klasyka).

W wypadku seriali to bardzo chętnie oglądam całą masę Science Fiction. Przede wszystkim Gwiezdne Wrota, Stargate Atlantis oraz kilka innych jak Battlestar Galactica czy Startrek.
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez Michall » 28 maja 2008, 12:59

Moimi ulubionymi filmami są wszystkie części Szybkich i wściekłych z tokio drift na czele :-D
Z klasyków to tylko James Bond którego jestem wielkim fanem.
Podobnie jak Tiberias polecam Gwiezdne Wrota, którymi zresztą on mnie zaraził, za co jemu wielkie dzięki.
Michall
 

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez Biały » 10 lip 2008, 19:43

Ja uwielbiam polskie kino, żadna komedia nie zastąpi "Dzień świra" , "Chłopaki nie płaczą" , "Testosteron", "Job" czy z klasyki "Sami swoi", jeśli ktoś nie oglądał któregoś z wymienionych - polecam
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez Booty » 10 lip 2008, 20:03

Kilka dni temu oglądałem film GOAL i bardzo mi się spodobało, i dzisiaj obejrzałem Goal II i moja opinia o tym filmie nieco spadła, zbyt nierealnych bramek i sytuacji, chociaż polecam obejrzenie tych dwóch części. Z tego co słyszałem jest albo będzie Goal III, na pewno obejrzę.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez 90Czapa71 » 20 sie 2008, 13:04

Seriale hmmm :-) :-D :-D LOST :-D :-D na prawdę polecam, a filmiki typowe to uwielbiam rambo wszystkie 4 części , a ostatnio byłem na REC jeżeli ktoś nie jest wybredny to mu się spodoba , horror bez głębszej fabuły lecz swoją rolę straszenia spełnia idealnie :-) 8-) 8-) 8-) a po za tym to starsze filmy jak,,,,,,,,,,,,, APOCALIPTO,,,,,,,,,,,,, 13 duchów,,,,,,,,,,,,,The Ring,,,,,,,,,,,,,,,,,Władcy Pierścienia ,,,,,,,,,,,, Piraci z karaibów
90Czapa71
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 sie 2008, 12:56

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez arogantka » 24 sie 2008, 19:21

Z seriali dr House oprócz tego filmy dokumentalne.
Nie znoszę since-fiction, fantazy, westernów, komedii romantycznych, filmów kostiumowych, bollywood'u i amerykańskiej tandety. Za polskie seriale też raczej podziękuję. Chętnie zobaczę almodovara czy woody allena.
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez Biały » 2 paź 2008, 21:27

Wczoraj obejrzałem BABYLON - polecam
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez Lust » 5 paź 2008, 14:03

arogantka napisał(a):Z seriali dr House oprócz tego filmy dokumentalne.
Nie znoszę since-fiction, fantazy, westernów, komedii romantycznych, filmów kostiumowych, bollywood'u i amerykańskiej tandety. Za polskie seriale też raczej podziękuję. Chętnie zobaczę almodovara czy woody allena.

:lol: To może powiedz, co lubisz?

Może jakaś argumentacja, zwykłe "polecam" to (dla mnie przynajmniej) trochę mało, żeby obejrzeć film. Jakiś krótki opis, chociaż gatunek filmu? Miło by było, gdyby się rozwinęłą jakaś dyskusja ;)

Tak dla przykładu: fanom thrillerów polecam "Right At Your Door". Nie jest on co prawda przerażający, ale ma bardzo oryginalną fabułę i przez te 1,5h naprawdę trzyma w napięciu. I oczywiście zwrot akcji na końcu - fenomenalny.
Avatar użytkownika
Lust
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 paź 2008, 12:03
Lokalizacja: inąd

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez Biały » 15 mar 2010, 21:47

Jeśli ktoś lubi wojenne, na faktach oparte to "Głosy Niewinności" polecę. Wojna domowa w Salvadorze. Zaproponuję jeszcze stronkę z filmami, wprawdzie trzeba czytać, i obejrzeć reklamę, ale za to wszystko legalnie. Filmy też nie należą do nowości, lecz nie o wszystkich słyszałem.
http://www.iplex.pl/vod/p1170-film.html
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez CONAN » 16 mar 2010, 08:09

ogladam wszystkie kategorie filmowe , poczaszy od bajek do bollywood, jest to spowodowane tym iz siedze na torrentach oraz na hubach (DC++) , na forach takich jak http://release24.pl/, http://dcmaniak.pl/. Jesli chcesz znac nowosci filmowe ktore ukazuja sie w necie , i w kinach to zapraszam na te strony
Avatar użytkownika
CONAN
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 lip 2008, 11:41
Lokalizacja: Brzezia Łaka

    Nieznany Nieznana

Re: Ulubione filmy

Postprzez Bray » 16 mar 2010, 20:11

Ja muszę w końcu tego Avatara zobaczyć i dokończyć zaczęte Bękarty wojny, dziwny ten film ale to Quentin, więc u niego to raczej normalne :-o
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Ulubione filmy

Postprzez sadam » 26 lis 2010, 16:42

Polecam film - Księga Ocalenia
sadam
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lis 2010, 16:23

    Windows XP Firefox

Odp.: Ulubione filmy

Postprzez Doniczka » 8 gru 2010, 15:23

Mnie się Bękarty podobały, wiadomo, że jak film Tarantino to nic 'normalnego' nie można się bylo spodziewać. Ale Brad Pitt mówiący z południowym akcentm poprostu przebija wszystko! Chętnie obejrzę jeszcze raz. A y takich nie nowych filmów to polecam 'Wiatr buszujący w jęczmieniu', opowiada historię walki Irlandii o niepodległość...
Doniczka
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 gru 2010, 10:52


Powrót do Rozrywka, kultura



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników