Wakacje 2013

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Windows 7 Firefox

Wakacje 2013

Postprzez mundek » 21 cze 2013, 18:55

Jakie pomysły na wakacje w tym roku? Ja chciałbym się wybrać na wczasy za granicą. Wstępnie myślałem o Turcji, ale jakoś te zamieszki...no i odpada. A co powiecie na Grecję, np. Rodos - był ktoś z was na tej wyspie???
mundek
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 sie 2011, 13:37

Reklama

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Wakacje 2013

Postprzez pawelbal » 24 cze 2013, 14:37

Polecam Maltę - tanie loty z Wrocławia, można pozwiedzać i poopalać się.
pawelbal
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 cze 2013, 08:01
Lokalizacja: Pi

    Windows XP Chrome

Odp.: Wakacje 2013

Postprzez Lewy » 27 cze 2013, 16:37

Osobiście mogę polecić Bułgarię. Dobre ceny, piękne piaszczyste plaże i wysokie temperatury. Zamiast załatwiać wszystko przez biuro podróży, polecam zorganizować wyjazd na własną ręke. Dzięki temu wszystko zależy od Nas i nie musimy siedzieć dwóch tygodni w jednym miejscu ;)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows 7 Firefox

Odp.: Wakacje 2013

Postprzez natalia28 » 28 cze 2013, 09:58

mundek napisał(a):Jakie pomysły na wakacje w tym roku? Ja chciałbym się wybrać na wczasy za granicą. Wstępnie myślałem o Turcji, ale jakoś te zamieszki...no i odpada. A co powiecie na Grecję, np. Rodos - był ktoś z was na tej wyspie???


Na Rodos nie byłam, ale polecam za to Krete! Także piękna wyspa. Ja byłam po zachodniej częsci wyspy w okolicach Chani. Odwiedziłam także wawóz Samaria, piękna plażę Balos i Elafonisi, miasto Chania i Platanias. Mam znajomego Greka ktory użyczył nam swój samochód, jednak jest też dużo możliwosci wypożyczenia samochodu cenowo nawet ok z wypożyczalni:)
Natalia
Avatar użytkownika
natalia28
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 cze 2013, 14:00

    Windows 7 Firefox

Odp.: Wakacje 2013

Postprzez Markoni » 2 paź 2013, 18:25

Ja bym chciał pojechać, ale to już w następnym roku, do Albanii. Naprawdę! Podobno jest tam bardzo fajnie, swojsko i tanio. Polecam wszystkim sceptykom te artykuły:

http://wpolityce.pl/artykuly/61106-najdzikszy-zakatek-europy-albania-nie-jest-moze-idealnym-miejscem-na-rodzinne-wakacje-ale-cudzoziemcy-traktowani-sa-przyjaznie

oraz

http://turystyka.wp.pl/query,wczasy%20albania,tag.html?ticaid=11169b
Avatar użytkownika
Markoni
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 wrz 2013, 22:59


Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników