Wędkarstwo

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 17 paź 2008, 07:53

To co jesz 24 grudnia?????? Mielone???????>???
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Tiberias » 17 paź 2008, 13:06

arogantka napisał(a):Tak czy inaczej rybka kona. Kolejny etap to jak rozumiem tzw. patroszenie – czyli de facto rozpruwanie i wyciąganie bebechów, oczu, odcinanie płetw... Wspaniała zabawa- idealna dla sadystów.

Sadystów jak sadystów, od zawsze człowiek musi zdobywać pożywienie. Tak samo to sadystyczne jak i praca w rzeźni. Ale ktoś to robić musi. A wędkarstwo w formie hobby, chyba bardziej chodzi tu o satysfakcje z łowienia niż patroszenia ryb ;-) Może to wydawać się to i nudne, ale znam ludzi których interesuje zbieranie kamieni (minerałów). Niby też nie ciekawe a cieszy ;-)
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 17 paź 2008, 21:37

To zapytam inaczej: łowił ktoś kiedyś???? Czy ktokolwiek trzymał na kiju rybę??? Jeśli nie to sorka.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez arogantka » 29 paź 2008, 09:24

Biały napisał(a):To co jesz 24 grudnia?????? Mielone???????>???


Nie, rybkę zazwyczaj. Sama jej nie zabijam, kupuję zwłoki.

Poza tym nie mówimy tu o zabijaniu w celach przetrwańczych - to konieczność. Ale mieć takie hobby? Co najmniej dziwne. Ok, dobrze możemy przyjąć że chodzi o satysfakcję z łowienia - tylko dalej nie rozumiem. Chodzi o to żeby okazać się sprytniejszym niż ryba? To po co sterczeć godzinami? Sieć zarzucić i gotowe.
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 29 paź 2008, 20:21

Nie odróżniasz wędkarstwa od rybołóstwa, ale no cóż - kolor włosów zobowiązuje
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez arogantka » 30 paź 2008, 10:14

Rozumiem, że nie masz już argumentów w dyskusji i dlatego posuwasz sie do próby zdyskredytowania mnie z powodu koloru włosów?
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 30 paź 2008, 17:45

Ale po co mi argumenty?? Lubię wędkować i tyle, podoba mi sie jeździć i to na wszystkim co ma koła, a i nie tylko. Innym się podoba zbierać klej do znaczków- ich rzecz. Ja w tym kleju nie widzę satysfakcji. Pochwal się co Tobie podnosi adrenalinę, dreszczyk emocji, poza grami komputerowymi. Gdziekolwiek jakikolwiek temat się pojawi, zaraz go negujesz.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez arogantka » 30 paź 2008, 20:23

Ależ nie neguję. Jeśli nie zauważyłeś próbuję zrozumieć co w wędkarstwie takiego fascynującego, że ludzie skłonni są godzinami wpatrywać się w wodę. Ale teraz już wiem. Eureka! To podnosi adrenalinę :-D .
Kolejny też raz próbujesz mnie zdewaluować, sugerując tym razem, że nie interesuje mnie nic poza grami komputerowymi. Spokojnie! Weź kilka głębokich oddechów, policz do dziesięciu i spróbuj się zrelaksować. To nie wojna, to tylko forum.
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 30 paź 2008, 20:51

No i co ja będę tłumaczył, jeśli przeżywasz emocje jakiekolwiek wpatrując się w wodę- nie mam pytań, i tak nie przekażę słowem jakie to uczucie holować np 3kilowego karpia (najsilniejsza rybka) lub 20kilowego suma (potrafi źle dobrany sprzęt połamać w drzazgi). No ale jak się to ma np do sims??? A tak na marginesie to przeważnie moje rybki wracają do wody, ale powtarzam: przeważnie.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez arogantka » 31 paź 2008, 07:46

Nie akceptuję polowań na zwierzęta w jakiejkolwiek formie. To takie atawistyczne.
Tak na marginesie - w simsów nie gram, wolę literaki na kurniku.
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Gość » 31 paź 2008, 16:45

Sam wędkuje i należne do ,, Koło PZW PZL-Hydral .. ale nie zaliczam te hobby do polowania na zwierzynę (każdy ma jakiegoś bzika ), sprawia mi to przyjemność i nie tylko mojej osobie ale i tez zonie i dzieciom , zabieram je nad wodę i cieszymy się z życia ( tak zwana integracja rodzinna na łonie natury ) , zapraszam do galerii http://www.pzw.org.pl/hydral/mod.php?dir=galeria
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 31 paź 2008, 23:30

Nie akceptuję polowań na zwierzęta w jakiejkolwiek formie. To takie atawistyczne.
Tak na marginesie - w simsów nie gram, wolę literaki na kurniku.
Lepszy zarzynany wieprzek tak na powrózku co???? "I pałą i pałą i pałą przez łeb tak polska milicja zarabia na chleb" sorki jeśli zabolało, ale zawsze na uwięzi kogoś łatwiej uderzyć czy zabić jakieś zwierze. No ale polowania to takie męskie sprawy :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez arogantka » 1 lis 2008, 13:11

Gość napisał(a):Sam wędkuje (...) ale nie zaliczam te hobby do polowania na zwierzynę (każdy ma jakiegoś bzika ), sprawia mi to przyjemność i nie tylko mojej osobie ale i tez zonie i dzieciom , zabieram je nad wodę i cieszymy się z życia ( tak zwana integracja rodzinna na łonie natury )


A jak w takim razie inaczej to nazwiesz jak nie polowanie? Próbujesz złapać i zabić dzikie zwierze. To musi być świetna zabawa dla dzieci patrzeć jak przerażone zwierze próbuje walczyć o życie, a potem po wyciągnięciu na brzeg dusi się. Jeszcze tylko zdjęcie z "trofeum" w postaci ryby w agonii do galerii rodzinnej i cieszycie się z życia. Pozazdrościć

Biały napisał(a):Lepszy zarzynany wieprzek tak na powrózku co???? "I pałą i pałą i pałą przez łeb tak polska milicja zarabia na chleb" sorki jeśli zabolało, ale zawsze na uwięzi kogoś łatwiej uderzyć czy zabić jakieś zwierze.


Nie rozumiem do czego pijesz i co miało zaboleć. Rozwiń proszę swoją myśl.
-----------------------------------------------
Zapraszam na www.vegancookbook.pl
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Lewy » 1 lis 2008, 13:19

arogantka napisał(a):
Gość napisał(a):Sam wędkuje (...) ale nie zaliczam te hobby do polowania na zwierzynę (każdy ma jakiegoś bzika ), sprawia mi to przyjemność i nie tylko mojej osobie ale i tez zonie i dzieciom , zabieram je nad wodę i cieszymy się z życia ( tak zwana integracja rodzinna na łonie natury )


A jak w takim razie inaczej to nazwiesz jak nie polowanie? Próbujesz złapać i zabić dzikie zwierze. To musi być świetna zabawa dla dzieci patrzeć jak przerażone zwierze próbuje walczyć o życie, a potem po wyciągnięciu na brzeg dusi się. Jeszcze tylko zdjęcie z "trofeum" w postaci ryby w agonii do galerii rodzinnej i cieszycie się z życia. Pozazdrościć


Człowiek jest na ziemi osobnikiem nadrzędnym i w różny sposób zdobywał(zdobywa) pożywienie. Arogantka z twoich wypowiedzi wnioskuję, że jesteś wegetarianką, skoro tak bardzo krytykujesz sposób zdobywania 'mięsa' ;-) Moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego, że ktoś pojedzie nad staw, złapie rybę. I w domu ja zabije :-P Sam wiem, że taka ryba wtedy najlepiej smakuje :-D
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 1 lis 2008, 18:02

Arogantka chce nam chyba powiedzieć że kurczak który jest u niej na obiad dobrowolnie się zgodził być pożywieniem. Jakież to dobroduszne jeść schab rażonej prądem świnki :lol: Arogantka, widziałaś kiedykolwiek jak się owca zachowuje przed rzezią????? :roll: Czuję się w tym momencie gorzej niż kłusownik się powinien czuć. :-P
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników