Wędkarstwo

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez tojfel » 29 sty 2010, 11:17

ciezko w okolicach o spokojne, naturalne wody jeziorowe, bylem tylko przejazdem nad j. mietkowskim ale tam jakos nie poczolem klimatu do spokojnego pomoczenia kija, na rzece nigdy nie lowilem na splawik, pare razy porzucalem blaszka na noteci kolo sanoku - tylko ze wzgledu na okoliczny klimat
Avatar użytkownika
tojfel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 sie 2009, 12:22

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Wędkarstwo

Postprzez Biały » 29 sty 2010, 23:04

Z Odry wyjąłem parę sandaczy miały ok metra, na twistera mosty Jagielońskie kanał przeciwpowodziowy, tylko gdyby miał ktoś ochotę, to proponuję się uzbroić w kilkanaście zestawów- kamieniste dno. Zestaw między kamieniami nie do wyjęcia. A na żeglugowy chodziłem po sumy, niestety nigdy nie wyjąłem za mało umiem a sztuki spokojnie ponad 10 kg miały.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Odp.: Wędkarstwo

Postprzez waski » 14 kwi 2010, 21:13

Można jeszcze podjechać pod Dobroszów na "piachy " . Chociaż tej zimy podusiło się trochę ładnych sztuk (karp -około 15 kg ,sum -15 kg 'węgorze po 60-70 cm tołpygi po ok 20 kg) to na pewno jescze dużo zostało . Jesienią łapałem tam szczupaki 3-4 kg węgorze no i ładne płotki . I jeszcze jedno : nie trzeba mieć żadnej karty , i nic się nie płaci .
waski
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wędkarstwo

Postprzez CONAN » 23 kwi 2010, 07:23

waski napisał(a):Można jeszcze podjechać pod Dobroszów na "piachy " . Chociaż tej zimy podusiło się trochę ładnych sztuk (karp -około 15 kg ,sum -15 kg 'węgorze po 60-70 cm tołpygi po ok 20 kg) to na pewno jescze dużo zostało . Jesienią łapałem tam szczupaki 3-4 kg węgorze no i ładne płotki . I jeszcze jedno : nie trzeba mieć żadnej karty , i nic się nie płaci .


Nie słyszałem ze tam jest łowisko, możesz podać lokalizacje jak tam dojechac , ew pisz na gg 8073650.
Z poczatkiem Maja mam planowany wyjazd do Jelcza Laskowice od strony ul Odrzanskiej
http://maps.google.pl/maps?q=mapa+Jelcz ... 86432&z=14
Avatar użytkownika
CONAN
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 lip 2008, 11:41
Lokalizacja: Brzezia Łaka

Poprzednia strona

Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników