Wieje nudą

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Nieznany Nieznana

Wieje nudą

Postprzez arogantka » 28 wrz 2008, 19:03

Jak w temacie. Aż dziw bierze, że nikt nie chce ponarzekać albo wyrazić własnej opinii.
Widocznie jaka gmina tacy mieszkańcy. Nieszczęścia się przyciągają. W nudnej gminie mieszkają nudni ludzie?
Administratorzy chyba czas pakować walizki - zanim jakiekolwiek życie na tej planecie zaniknie...
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Booty » 28 wrz 2008, 19:12

arogantka napisał(a):Administratorzy chyba czas pakować walizki


Raczej nie zamierzamy - lada dzień ruszamy z reklamą na terenie gminy i miejmy nadzieję że osób przybędzie :) Postaramy się aby nas tu było jak najwięcej :) Każdy zresztą może nam w tym pomóc zapraszając swoich znajomych do aktywnej obecności na forum, nic nie powstaje samo.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez arogantka » 28 wrz 2008, 19:36

Tak z ciekawości: Forum jest przedsięwzięciem komercyjnym (nastawionym na generowanie zysków) czy bezinteresownym wyrazem troski i aktem lokalnego patriotyzmu?
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Pazureus » 28 wrz 2008, 19:45

Z tego co wiem to i jedno i drugie.
Pazureus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 maja 2008, 18:45
Lokalizacja: Dłk

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Booty » 28 wrz 2008, 19:50

Zakładając forum nie było mowy o zyskach i jest tak nadal, jak na razie - administracja z własnej kieszeni opłaca serwer oraz domenę więc to drugie, zyski mamy ale nienamacalne z 'reklam google'. Jeżeli tylko będziemy mogli dysponować kwotą zarobioną (nie jest tego dużo) przeznaczymy na dalszy rozwój forum: reklama, wszystkie opłaty. Więc uogólniając administracja nie ponosi korzyści z faktu prowadzenia forum.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Bray » 28 wrz 2008, 19:51

Forum jest bezinteresownym wyrazem troski oraz aktem lokalnego patriotyzmu ;-) Zyski z klikania w reklamy na dole pójdą na serwer,domenę (i reklamę), którą jak wiadomo trzeba opłacić. Nikt nie będzie się na tym forum wzbogacał :-P Powstało ono głównie po to żeby podyskutować w gminnym gronie i ogólnie dowiedzieć się co się dzieje. Zawsze mi brakowało takiej strony dlatego zebraliśmy się i zaczęliśmy działać. :idea:

Niedługo rusza reklama. Tylko czekać, aż ludzie będą walili drzwiami i oknami. ;-)

----
Pazureus napisał(a):Z tego co wiem to i jedno i drugie.

To dobrze wiesz.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Biały » 28 wrz 2008, 21:25

Jestem od niedawna na innym forum takie motoryzacyjne i tam jak adminom brakuje kasy rzucają hasło i są wspomagani ile kto może tyle daje
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Tiberias » 28 wrz 2008, 22:15

arogantka napisał(a):Forum jest przedsięwzięciem komercyjnym (nastawionym na generowanie zysków) czy bezinteresownym wyrazem troski i aktem lokalnego patriotyzmu?

Pazureus napisał(a):Z tego co wiem to i jedno i drugie.


Przychód z reklam google raczej nie będzie na tyle duży żeby nazywać to od razu "przedsięwzięciem komercyjnym" ;-)

Jestem od niedawna na innym forum takie motoryzacyjne i tam jak adminom brakuje kasy rzucają hasło i są wspomagani ile kto może tyle daje


Jak na razie, niestety, obawiam się że to forum ma zbyt mało użytkowników żeby taka "akcja" przyniosła jakieś efekty... no chyba że te kilka wiernych osób (pomijając administrację, która i tak płaci) chce się zrzucać na forum to czemu nie :-P Jestem pewien że admini mogą podać numer konta :-P

Bray napisał(a):Niedługo rusza reklama. Tylko czekać, aż ludzie będą walili drzwiami i oknami. ;-)


No, miejmy nadzieję :mrgreen:
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Bray » 29 wrz 2008, 14:40

Póki co to jesteśmy samowystarczalni. Mam nadzieję, że transfer będzie wystarczał tego "napływu" użytkowników ;-) Jak nie to trzeba będzie skombinować kasę, bo ta z Google tak szybko nie przyjdzie. Damy radę ;-)
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Biały » 29 wrz 2008, 20:49

Ja w kazdym razie ile bedę mógł to .... śmiało :-)
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez arogantka » 29 paź 2008, 09:31

No i proszę: ponad 100 uzytkowników................podobno nic nie jest stałe, wszystko się zmienia............ a nuda tutaj ciągle ta sama. Zadziwiające.
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Bray » 29 paź 2008, 14:54

No właśnie jest to dziwne. Może wszyscy boją się coś pisać? Może potrzeba lepszych i ciekawszych tematów?
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Biały » 29 paź 2008, 20:17

Coś mi się zdaje że arogantke ciężko zaspokoić (jak już mam być nieuprzejmy, to czemu nie?) :mrgreen:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez arogantka » 30 paź 2008, 10:25

Skoro wymaganie odrobiny dynamiki na forum jest zbyt wygórowane to tak - trudno mnie zaspokoić. Ponadto nie zadowalam się marnymi jakościowo substytutami.

Bray masz rację - potrzeba ciekawszych tematów albo odważniejszych użytkowników. Ile mozna rozmawiać na temat "Co robią na Ptasiej" i kogo to obchodzi? Tak czasem myślę, że większość tu piszących to jacyś wścibscy i ciekawscy ludzie, którzy całymi dniami wystają w oknach, a z najnowszą wiadomością biegną na forum: "Na Ptasią przyjechała ciężarówka, ciekawe po co, może ktos wie coś na ten temat, OOO! i ekipa budowlana przyszła, po co ich tak dużo i w jakim celu trzymają łopaty?" :-D
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Wieje nudą

Postprzez Gość » 10 lis 2008, 19:59

jesienna zawiecha i tyle hahahahah

dawno tu nie bylem

ale powiem wam ze ostatnio jak jechalem obok kortow tenisowaych tam jest taka ekstra dzialka na ktorej ma byc nowy urząd gminy obok banku itd wiecie o co chodzi...

tak mi do głowy wtedy przyszlo ,cholera co za idealne miejsce na gminny skwerek
taki jakby maly ryneczek

dlacego nikt z wladz nie pomysli o czyms takim

kwadrat,na srodku mala fontanna, powierzchnia wybrukowana, ławki dookola latarnie w jakims fajnym stylu, gdzies w konciku piaskownica i pare gadzetow dla maluchow ,by matule z dziecmi mialy gdzie pojsc w ladna pogode a nie włóczyc sie po chodnikach bez celu obok ciezarowek,by mlodziez ktora ma randke nie musiala chodzic w kółko po uliczkach ciemnych jak nie powiem co..., blisko komisariat wiec menele raczej by tam nie chlały,tyle mozliwosci w jednym malym miejscu a tu dupa,nic

Dlugołeka ma coraz wiecej mieszkancow tylko dla tych mieszkancow nic nie ma,park w szczodrym???błagam

szkoda ze nie powstalo takie cos i biorąc pod uwage najblizsze inwestycje nie powstanie
nikt nie mysli o tak prozaicznej sprawie-szkoda, inwestycje dla mieszkancow nie istnieją a przeciez to mieszkancy tworzą gmine .....pozostawiam do przemyslenia
Gość
 

Następna strona

Powrót do Gmina Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników