Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows Vista Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Żurek » 18 gru 2010, 13:27

kotow7 napisał(a):mieszkaniec ..... wydaje mi się, że więcej dla Gminy zrobi Pani Ania nie realizując programu PO, tylko interesy mieszkańców. Sztuka rządzenia to sztuka kompromisu. Tego wszystkim radnym życzę.
Twoje pomówienia o "kolesiach" są g... warte. Maja na celu obrzucić błotem i obrażać. A tyle razy tu na forum, wszyscy chyba, prosili, by pisać o konkretach, by zakopać toporek wojenny.
Nic nie wnosisz tylko jątrzysz. Jak masz cel?


A może napiszesz jakie są wytyczne partii dla Pani Ani, bo mostów u nas w gminie nie ma do budowy. Podaj przykład.
Tutaj podaje jeden za Ciebie:
Będą chcieli wrzucić tutaj swoich ludzi i zastąpić tych całkowicie niezależnych ("naszych"), pracujących pełną parą dla dobra mieszkańców gminy, oczywiście robią to społecznie. Nie są powiązani w różne układy towarzysko - biznesowe, bo w naszej gminie tego nie ma. Wszyscy pracują dla dobra i pod światłym przewodnictwem wiecie sami kogo. Całe szczęście, że w naszej gminie nie było do tej pory "partyniactwa". I widać skutki - kraina mlekiem i miodem płynąca.
Żurek
 

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Katruszka » 18 gru 2010, 14:44

wytyczne partii... nie mogę :lmao: tak na prawde można powiedzieć też wytyczne Komitetu Przyszłość. a to przecież o program wyborczy chodzi! i niech by nawet było żeby partia rządziła- ludzie, przecież w naszym kraju nic innego jak tylko partie rządzą! antek ty byś chciał by jaka partia rządziła? skoro ciągle atakujesz partie która notabene ma największe poparcie w kraju to bądź taki odważny i powiedz jaką Ty partię popierasz??
a poza tym ja nie głosowałam na partie tylko na ludzi- ludzi których znam bo mieszkają koło mnie. a to czy należą do partii czy do komitetu się dla mnie nie liczy- musieli bo jako samodzielne osoby by najnormalniej nie mogły startować w wyborach.
a do radnych z KP i z PO weźcie w końcu odpuście nam i sobie- może aspekt świąt wam powinien jakieś chociaż sumienie ruszyć by w końcu zacząć pracować.
Katruszka
 
Posty: 23
Dołączył(a): 6 gru 2010, 13:26

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mieszkaniecWiosennej » 18 gru 2010, 14:46

Żurek napisał(a):
kotow7 napisał(a):mieszkaniec ..... wydaje mi się, że więcej dla Gminy zrobi Pani Ania nie realizując programu PO, tylko interesy mieszkańców. Sztuka rządzenia to sztuka kompromisu. Tego wszystkim radnym życzę.
Twoje pomówienia o "kolesiach" są g... warte. Maja na celu obrzucić błotem i obrażać. A tyle razy tu na forum, wszyscy chyba, prosili, by pisać o konkretach, by zakopać toporek wojenny.
Nic nie wnosisz tylko jątrzysz. Jak masz cel?


A może napiszesz jakie są wytyczne partii dla Pani Ani, bo mostów u nas w gminie nie ma do budowy. Podaj przykład.
Tutaj podaje jeden za Ciebie:
Będą chcieli wrzucić tutaj swoich ludzi i zastąpić tych całkowicie niezależnych ("naszych"), pracujących pełną parą dla dobra mieszkańców gminy, oczywiście robią to społecznie. Nie są powiązani w różne układy towarzysko - biznesowe, bo w naszej gminie tego nie ma. Wszyscy pracują dla dobra i pod światłym przewodnictwem wiecie sami kogo. Całe szczęście, że w naszej gminie nie było do tej pory "partyniactwa". I widać skutki - kraina mlekiem i miodem płynąca.


Bardzo trafna odpowiedź. Dodam jeszcze że w nocy Radni PO zamieniają się w wilkołaki...Huu :mrgreen:
mieszkaniecWiosennej
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez 93cheval » 18 gru 2010, 15:51

kotow7 napisał(a):Rozmnożenie głosów... Znowu zaczynasz nie znając tematu. Poczytaj wcześniejsze posty i później się wypowiadaj. Słuchasz redaktorków, którzy szukają sensacji. Tu znajdziesz więcej konkretów, sprawdzonych. Oni popatrzyli na liczby i wszystkich do jednego "koszyka".
Kolejna aferka im się marzy, Tobie też...



A co to niby jest jeśli w I turze paniusia ze szkoły głosuje we Wrocławiu a za 2 tygodnie ta sama paniusia głosuje w Siedlcu Gmina Długołęka, a na dodatek nie wie gdzie jest jej miejsce zamieszkania. A najciekawsze jest to że dyrektorka tej szkoły co pracują te paniusie jest z jednej sitwy co wójtowa. ;P
93cheval
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 18 gru 2010, 18:42

Cześć k.......... Jestem wszędzie tam , gdzie PO pcha się do władzy. 93 chevel piszesz o incydencie , incydentach, który nie powinny mieć miejsca. Wydarzenia, te jednak nie wypaczyły wyniku wyborów. Nie było, tak jak Wałbrzychu, gdzie przeciw ludziom PO prowadzone jest śledztwo w sprawie kupowania głosów na skale masową! Przegrana strona wyciąga te incydenty, ale dobrze wie ,że druga strona też ma informacje o osobach , które zostały dopisane bezpodstawnie. Zauważ, że P Radna PO-Kiełczów jest bardzo wstrzemięźliwa w w/w sprawie. Różnica to 534 głosy, i jest to jak na II ture w powiecie Wrocław zdecydowana wygrana. . Katruszka piszesz ,że głosowałaś na konkretnych ludzi, nie na partie. Wytłumacz proszę po co było tym konkretnym ludziom poparcie partii? A może chodziło o to by plakaty wyborcze bardziej dostojnie wyglądały z napisem PO. A może jest tak, że jeśli nie wiesz o co chodzi to zawsze chodzi o p....... Czy partia udziela poparcia wybranym ludziom całkowicie bezinteresownie.? Mam dla ciebie idealny przykład: Jeżeli Kandydat PO za poparcie w II turze wyborów potrafił obiecać innemu kandydatowi stanowisko zastępcy wójta , to wyobraź sobie co musiał obiecać takiej potędze jak PO, by go poparła! Wytyczne partii są proste: zamieszanie w Gminie, awantura o wszystko. Cel główny jest wciąż ten sam : stanowisko dla człowieka PO. Jeżeli między zwaśnionymi obozami byłby względny spokój Kandydat PO wypada z gry.Tak wiec na rękę jest lokalnym działaczom PO paraliż Gminy. Furtka do ponownego wyciągnięcia ręki po władze ma być referendum !!!!Wojewoda z PO, nie będzie w sporach stawał po stronie p. Wójt . Tak więc pani Ania z takim POparciem może bojkotować nawet takie uroczystości , jak ślubowanie Wójta Gminy Długołęka( chociaż tu pokazała przede wszystkim ,że ma gdzieś tą większość wyborców która popiera p Wójt. To głównie im pokazała gest Kozakiewicza) ŻUREK w naszej Gminie było już partyjniactwo, dwaj poprzednicy p. Wójt (też z Łoziny,) otaczali się takimi ludźmi i jak skończyli dowiesz się z historii. Jeżeli historia ma dla ciebie jakiekolwiek znaczenie. Spotkałem już na tym forum zwolenników PO , których gen. Jaruzelski " ani grzeje, ani ziębi, dla których symbole są bez znaczenia". Tak więc jak zadasz sobie trud sprawdzić,że przed rządami obecnej pani Wójt Gmina dzięki partyjniactwu pogrążona była w w w korupcji, to może przynajmniej docenisz,że masz Wójta, który nie robi przekrętów. Pewnie powiesz ,że uczciwość to nic wielkiego, to obowiązek urzędnika, nie zasługa. Pamiętaj, że nasze opowiadanie dzieje się w kraju , który w rankingach korupcji wg TI jest między Omanem, Dominikaną
antek_emigrant
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez gin&tonic » 18 gru 2010, 19:26

antek_emigrant ty chyba masz żeczywiście jakąś słabość do naszej Pani Jasnooświeconej Wójt, a awersje do Pani Chmielewskiej!!!
Zapytaj Panią Agnieszkę czy nie próbowała przeciagnąć Pana Kanię i Mazura na swoją stronę?
ciekawy jestem czy wiesz jak Pani IA Łebek zamierza sprawować swój urząd? ja podejrzewam że będzie w ten lub inny sposób próbowała rozbić wiekszość w radzie klubu PO.
na podstawie moich wieloletnich obserwacji śmiem twierdzić że IA nie jest zdolna do jakiejkolwiek współpracy z nikim kto nie słucha na baczność jej rozkazów.
gin&tonic
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 gru 2010, 19:46

    Windows Vista Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Żurek » 18 gru 2010, 19:32

antek_emigrant napisał(a):...Wytłumacz proszę po co było tym konkretnym ludziom poparcie partii? A może chodziło o to by plakaty wyborcze bardziej dostojnie wyglądały z napisem PO. A może jest tak, że jeśli nie wiesz o co chodzi to zawsze chodzi o p.......

Może dlatego, że ludzie muszą wystąpić w jakimś komitecie, widocznie najbliżej im było do PO. Jak się nie mylę to jedynym radnym, który jest w PO to jest p. Anna, reszta jest bezpartyjna. Jaką siłę ma ta jedna osoba, że mówi się PO rozdaje karty, jak jest taka dobra to chyba powinna wystartować na prezydenta. Ale wracając do naszego podwórka to trudniej jest to zrobić jak się nie ma do pomocy pracowników i pieniędzy gminy i wtedy, żeby coś zmienić trzeba się jakoś zjednoczyć pod jakimś szyldem i można zapytać radnych, czy podpisywali krwią jakiś cyrograf z księciem ciemności (Lordem Tuskiem).

Czy partia udziela poparcia wybranym ludziom całkowicie bezinteresownie.? Mam dla ciebie idealny przykład: Jeżeli Kandydat PO za poparcie w II turze wyborów potrafił obiecać innemu kandydatowi stanowisko zastępcy wójta , to wyobraź sobie co musiał obiecać takiej potędze jak PO, by go poparła!

To z kim musiała się związać wójtowa bo zaproponował to samo p. Kani (skoro jest bezpartyjna, to może z masonerią lub gminą żydowską, jeszcze jest UFO)

...Jeżeli historia ma dla ciebie jakiekolwiek znaczenie. Spotkałem już na tym forum zwolenników PO , których gen. Jaruzelski " ani grzeje, ani ziębi, dla których symbole są bez znaczenia".

Widzę, że dla Ciebie historia ma znaczenie i jednoznacznie jesteś w stanie określić czyjąś winę i rozumiem, że karę też. Pewnie byłeś bezpośrednim świadkiem, a może nawet bohaterem, tych historycznych zmian, a później ci z PO wszystko przypisali sobie. Ja nie czuję się na siłach określić czyjeś postępowanie, znając trochę życia z doświadczenia, to uważam, że wszystko jest raczej w różnych kolorach szarości, niż tylko czarne i białe.

...Tak więc jak zadasz sobie trud sprawdzić,że przed rządami obecnej pani Wójt Gmina dzięki partyjniactwu pogrążona była w w w korupcji, to może przynajmniej docenisz,że masz Wójta, który nie robi przekrętów. Pewnie powiesz ,że uczciwość to nic wielkiego, to obowiązek urzędnika, nie zasługa.

To jaką partię prezentowali poprzednicy, bo to było jakiś czas temu i myślę, że 90% czytelników tego forum nie wie, ale jak znam życie to byli z PO :-D
Czy też paliły się im archiwa przed kontrolą NIK-u?
Żurek
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 18 gru 2010, 20:18

Żurek jak łatwo przychodzi Ci rzucanie oskarżeń. Mówienie, że pieniądze gminne szły na kampanię wyborcza Komitetu WP pachnie prokuraturą, ale dla Ciebie. Zdajesz sobie sprawę co napisałeś?
Wiesz, PO rzuciła na kampanię samorządową 30 mil złotych, całe sztaby ludzi, firmy, które specjalizują się w marketingu politycznym. Pan Piotr i Jego kandydaci mieli mocne wsparcie. Ale za takie wsparcie trzeba się odwdzięczyć. Mówicie jaki program PO Pani Ania będzie realizować? No i zagięliście mnie. Bo faktycznie, niestety, ostatnio PO nie ma programu. No nie uda się ten program, jaki ma miejsce we Wrocławiu (poseł, marszałek, wojewoda), bo nie wygrał Pan Dytko. I nie piszę tego złośliwie, bo to ciągle "moja" partia.

Nawet jak były negocjacje Wójtowej z Panem Kanią to można odnieść wrażenie, że żądania byłego kandydata nie zostały przyjęte. Może Pan Kania licząc, ze za Panem Dytko stoi PO liczył na Jego zwycięstwo. Negocjacje rzecz normalna, ale cena ustępstw już nie. Patrząc na przykład wrocławski (jak wyżej napisałem) można domyśleć się jak negocjacje wyglądały.

mieszkaniec... teraz napisałeś konkrety. Uzasadniłeś je. Można się nie zgadzać, ale nie można nie zauważyć tego problemu. Właśnie o coś takiego prosiłem. Wcześniej postawiłeś zarzuty takie "z kapelusza" dlatego taka moja reakcja.

Ciekawa jest Wasza filozofia. Pisanie pozytywnie o Pani Wójt to: słabość, zależność, zniewolenie, kasa, klapki na oczach... Pisanie pozytywnie o Pani Ani, radnych PO czy Panu Dytce to: racjonalizm, obiektywizm, pewność, zaufanie, doświadczenie...
Jakakolwiek próba pokazania, że możecie się mylić, że ocena ta nie oddaje np układu politycznego, zależności jest przez Was totalnie krytykowana. I to nie na argumenty tylko na epitety w stosunku do tego co tak pisze. To nic innego jak tzw. "czarny PR". Nie da się obalić poglądu, trzeba obalić wiarygodność autora. Zauważcie, że Wasze posty są przeciw komuś/czemuś, tylko nieliczne próbują podać jakieś propozycje.
Jakakolwiek prośba o konstruktywność, kompromis jest ignorowana. No tak, łatwiej atakować niż coś współtworzyć. I właśnie dlatego jestem przekonany, ze radni z PO odrzucą zależność od partii (część z nich) i będą współpracować z Wójtową, z Jej radnymi. Bo oni będą czuć zobowiązania do wyborców, nie do PO. Bo Oni pamiętają, że głosowaliście na nich, nie na partię.
Logika zatem jest prosta, nawet Pani Ani bliżej do Gminy niż do PO. Tylko, żeby Ona sobie to szybko uświadomiła... Bo na razie wypada Jej przewodnictwo beznadziejnie, ale ... :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 18 gru 2010, 20:26

Zurek !) Kto im bronił jednoczyć się pod jakimś szyldem. Mogli występować jako bezpartyjny Komitet pt TERAZ MY .W Gminach mnóstwo Komitetów walczy o wybór pod różnymi nazwami, bez pomocy Partii z dobrymi efektami. Jeżeli potrzebowali sporych funduszy na kampanie, to partia pomogła, ale nie za darmo! 2)p. Kani stanowisko Wójta proponował tylko Kandydat PO, nie druga strona . W każdym bądź razie publicznie to potwierdzali p.Dytko i p..Kania. Jeżeli rozmawiamy o faktach to chyba wystarczy.3) Pogląd ,że nie wszystko jest białe, czy czarne w sprawie Jaruzelskiego reprezentuje mniej więcej tyle samo ludzi, co uważa go za zbrodniarza . Społeczeństwo jest podzielone . Po jednej stronie stoją komuchy i i cześć zwolenników PO( nie wszyscy, bo część się wstydzi tej szarości _ ładnie pan to ujął), a po drugiej wszyscy pozostali. Dobrze,że wyjaśniliśmy sobie,że nic nas nie łączy. Czuje ulgę!
antek_emigrant
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez eliot.ness » 18 gru 2010, 21:16

[quote="gin&tonic"
na podstawie moich wieloletnich obserwacji śmiem twierdzić że IA nie jest zdolna do jakiejkolwiek współpracy z nikim kto nie słucha na baczność jej rozkazów.[/quote]

Na podstawie moich wieloletnich obserwacji, stwierdzam że gin&tonic ma całkowitą rację. Nowa/stara wójtowa ma wydumaną skłonność do rozkazywania wszystkim i wszystkiego. Zachowuje się jak kapral pośród kompanii rekrutów. Najgorsze, że dotyczy to również, czy może przede wszystkim, zwykłych obywateli.
Wynik wyborczy nie mówi o tym, ilu pani Iwona ma zwolenników, tylko ujawnia ogrom jej przeciwników. ;P
Szkoda, że w obwodzie Pasikurowice nie można oddzielić innych miejscowości np. Ramiszowa. Tu "poparcie" dla blondyny jest chyba na poziomie Kiełczowa. :sweet:
eliot.ness
 

    Windows Vista Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Żurek » 18 gru 2010, 21:20

kotow7 napisał(a): jak łatwo przychodzi Ci rzucanie oskarżeń. Mówienie, że pieniądze gminne szły na kampanię wyborcza Komitetu WP pachnie prokuraturą, ale dla Ciebie. Zdajesz sobie sprawę co napisałeś?


Za pewne zechcesz mi pomóc uświadomić to sobie jak wcześniej "urzędnikowi". Ale wiesz co weź sobie trzy ostatnie gazetki gminne i sobie porównaj. Ostatnia wyszła po wyborach - świeżynka.

...Wiesz, PO rzuciła na kampanię samorządową 30 mil złotych, całe sztaby ludzi, firmy, które specjalizują się w marketingu politycznym. Pan Piotr i Jego kandydaci mieli mocne wsparcie.


Jak weźmiemy do podziału 3000 gmin, ze 200 powiatów i 100 miast to myślę, że z 29mln poszło na Długołękę. Niestety biedaczkom nie zostało nic na Wrocław i widać tego efekty. Dlatego teraz będzie najazd członków PO w Wrocławia, na synekury w naszej gminie. Słyszałem, że jeden już dostał kiosk warzywny w ajencję przy głównej trasie i to bez przetargu.

...Nawet jak były negocjacje Wójtowej z Panem Kanią to można odnieść wrażenie, że żądania byłego kandydata nie zostały przyjęte. Może Pan Kania licząc, ze za Panem Dytko stoi PO liczył na Jego zwycięstwo. Negocjacje rzecz normalna, ale cena ustępstw już nie. Patrząc na przykład wrocławski (jak wyżej napisałem) można domyśleć się jak negocjacje wyglądały.


Jakie p. Kania mógł mieć żądania? Wójtowa chyba proponowała mu wice-wójta. Jest jeszcze jakaś pośrednia funkcja? A p. Mazur, odrzucił przewodniczącego rady, też chciał coś wyżej. Może jest jakiś tajny gabinet cieni, który rządzi w gminie?

...Jakakolwiek prośba o konstruktywność, kompromis jest ignorowana. No tak, łatwiej atakować niż coś współtworzyć. I właśnie dlatego jestem przekonany, ze radni z PO odrzucą zależność od partii (część z nich) i będą współpracować z Wójtową, z Jej radnymi.


Tak w w święta założą włosiennicę, posypią głowę popiołem i przyjdą się kajać do UG, wśród szpaleru radnych KW Przyszłość, którzy będą ich obrzucać resztkami jedzenia. Piękna wizja, nieprawdaż :]

...Bo oni będą czuć zobowiązania do wyborców, nie do PO.

Dlaczego tylko Oni, a reszta wykonuje zamysł swoich wyborców? Ciekawe jakie swoje pomysły zgłoszą do budżetu?

...Logika zatem jest prosta, nawet Pani Ani bliżej do Gminy niż do PO. Tylko, żeby Ona sobie to szybko uświadomiła... Bo na razie wypada Jej przewodnictwo beznadziejnie, ale ... :-)


Ale czy p. Łebek też to sobie uświadomi? Widocznie p. Ania nie jest godna tego stanowiska. Już po 2 tygodniach widać, że się nie nadaje, nie chce się słuchać.
Żurek
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mrrrrr22 » 18 gru 2010, 21:30

emigrant
nie masz bladego pojecia o polityce, żadna partia nie finansuje kampani kandydata na wójta. Wszyscy kandydaci na radnych z listy PO i Pan Dytko sami finansowali swoje kampanie, a adnotacja na materiałach wyborczych że są finansowane przez PO znaczy tyle że kandydaci wpłacają pieniądze na konto PO, a potem mogą zamawiać materiały. Osobiście wolę liste PO niż listę Razem w przyszłość - to z tej listy zdobył mandat świadomy współpracownik służby bezpieczeństwa PRL -u i jeszcze został wybrany jednogłośnie przewodniczącym klubu Pani Łebek, która obiecałaby wszystko każdemu kto chciałby w tej chwilę przejść do jej klubu nie tylko Panu Kani. Jest to osoba, która dla władzy zrobi dosłownie wszystko.
mrrrrr22
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 paź 2010, 13:23

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Katruszka » 18 gru 2010, 21:39

p Łebek również proponowała stanowisko- stanowiska dla p Kani i jestem tego pewna. W polityce normalnym zagraniem jest że jeśli ktoś kto przegra ma za sobą istotną liczbę wyborców która będzie decydować o 2 turze to każdy walczy wtedy o poparcie. Tylko pan Kania był po prostu konsekwentny- od początku jak pamiętam opowiadał się (nie agresywnie co prawda) ale za zmianą zarządu gminy. Przeciwko temu co już było, na spotkaniach mówił, że nie dzieje się sprawiedliwie i dobrze. Jak więc w oczach wyborców swoich miałoby wyglądać jak by przeszedł później do osoby którą nie popierał??? Jeśli by nie poparł p Dytko wtedy dopiero by wyszło, że tylko na układach i p... zależy.
Poza tym poparcie partii to nic innego jak właśnie PIENIĄDZE na kampanię. Antek piszesz o długu wobec partii- to może znasz się na rzeczy- czy członek partii podpisuje LOJALKĘ?? Czy podpisuje zobowiązanie pt jak wygram to się partii odwdzięczę?? No i pytanie- jak się odwdzięczę- że niby nagle pieniądze z gminy będę na lewo partii dawać?? :lol-above: Powtórzę pytanie- na jaką partię w ogólnopolskich wyborach Ty głosowałeś?? Bo jeśli by Twoja partia zaistniała w naszej gminie to założę się iż pewnie wtedy nie zafiksował się na wyrażaniu "jestem wszędzie tam gdzie PO pcha się do władzy". A i jeszcze jedno pytanie- gdzie byłeś jak PO w Warszawie do władzy się dopchał?
Pozdrawiam
Katruszka
 
Posty: 23
Dołączył(a): 6 gru 2010, 13:26

    Windows Vista Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Żurek » 18 gru 2010, 21:45

antek_emigrant napisał(a):Zurek !) Kto im bronił jednoczyć się pod jakimś szyldem. Mogli występować jako bezpartyjny Komitet pt TERAZ MY .

Mogli ale chcieli Ci zrobić na złość.[/quote]

Jeżeli potrzebowali sporych funduszy na kampanie, to partia pomogła, ale nie za darmo!

Ciekawe a myślałem, że PKW określa sposób finansowania kampanii. Z tego co wiem, (zadzwoniłem do komitetu wyborczego PO) to kandydaci z Długołęki sami opłacali sobie materiały wyborcze, tzn. wpłacali na konto PO i tyle mogli przeznaczyć na wybory. Górny limit od kandydata to 700. Tak więc mogli sobie poszaleć.

2)p. Kani stanowisko Wójta proponował tylko Kandydat PO, nie druga strona. W każdym bądź razie publicznie to potwierdzali p.Dytko i p..Kania. Jeżeli rozmawiamy o faktach to chyba wystarczy.

Nie no druga strona czysta jest jak łza, co najwyżej samochód na granicę austriacką wysłała, żeby urobić kandydata i stanowisko wice-wójta. Ale to pestka z tym co robiło PO. Dawało 2 działki ma księżycu na słonecznej stronie i fabrykę wafli niskocukrowych.

3) Pogląd ,że nie wszystko jest białe, czy czarne w sprawie Jaruzelskiego reprezentuje mniej więcej tyle samo ludzi, co uważa go za zbrodniarza . Społeczeństwo jest podzielone . Po jednej stronie stoją komuchy i i cześć zwolenników PO( nie wszyscy, bo część się wstydzi tej szarości _ ładnie pan to ujął), a po drugiej wszyscy pozostali. Dobrze,że wyjaśniliśmy sobie,że nic nas nie łączy. Czuje ulgę!

Napisał dzielny bojownik o wolność i demokrację, prześladowany żołnierz AK, który teraz wyszedł z lasu, a że nie z polskiego, stąd rozumiem ksywka. Szkoda, że Twój idol JK nie potrafił bez tych komuchów rządzić, wójtowa zresztą też. Ale to Ci akurat nie przeszkadza. Bo to dobre "komuchy".
Żurek
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 18 gru 2010, 22:17

Żurek przypominasz mi kogoś, pod innym nickiem. Czas wyborów czas po... Wstydzisz się tamtego nicka?
Wiesz z tymi telefonami to przestań, proszę, był telefony do Miasta, były inne i wszystkie o kant d... rozbić. A PO powie, że finansowała kandydatów, jasne, wiarygodne to aż miło.
Prokuratura Żurku to nie straszenie ale Twój obywatelski obowiązek! Musisz, wiedząc takie rzeczy, tam zgłosić te swoje rewelacje! Urzędnik... Tak jak nauczyciel i pani z ZUS... Coś jeszcze? Sam wiesz ile to było warte.
Ty, Kartuszka piszecie chyba, pewnie... Nie macie dowodu ale dodajecie, insynuujecie, spekulujecie. Żenada. PO nie dawało działek na księżycu tylko kasę za głosy. Pewnie słyszałeś, jesteś tak dobrze zorientowany, o komentarzach, że oferowano 50 zł za głos?
Tylko na tyle Cię stać? Jak brak argumentów to atak? Ja jednak wolę żurek z jajkiem, bo ten tu na forum, to ani to żurek ani jaj nie zobaczysz...
I Wasza naiwność że nie ma zobowiązań za kampanie jest śmieszna. Chociaż nie, Wy o niej wiecie, dlatego tak zaciekle bronicie tego, by pomniejszyć rolę PO, by był mniejszy niesmak. Bo wiecie, że to słaba strona radnych ze strony Pana Dytki.

mrrrr22 no właśnie, że mijasz się z prawdą, PO planowała wydać na wybory samorządowe 36 mil złotych
Około 36 milionów złotych przeznaczy Platforma Obywatelska na tegoroczną kampanię samorządową. Sztab prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz chce się zmieścić w kwocie 530 tys. złotych.
- Mamy limit około 36 milionów złotych - uzależniony od liczby kandydatów wystawianych w wyborach - i swobodnie nim dysponujemy - powiedział sekretarz generalny PO Andrzej Wyrobiec, koordynator kampanii samorządowej. - Tam gdzie kampania wymaga większego wsparcia finansowego - otrzymuje je. Decyzję podejmuje sztab wyborczy i ja, jako pełnomocnik finansowy. Codziennie analizujemy sytuację i reagujemy na bieżąco - wyjaśnił.
- Pilnujemy, żeby zostawić spory zapas pieniędzy na drugą turę wyborów, a także na niespodziewane wydarzenia. Spory wentyl finansowy musimy sobie zostawić na posprzątanie kraju po wyborach - dodał Wyrobiec.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... &_ticrsn=3

Zatem, po co Twoje wywody? To tak jak Żurek i inni wybielacie swoich, opluwacie innych. Dzwońcie dalej do Platformy...
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników