Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez nowa » 25 paź 2010, 20:21

Robert nie mozna powiedzieć ze obecna pani wojt coś zmarnowala, to nie tak. jej zasługi są takie jakie są, taki byl plan, tego sie trzymala. ale jawidoczniej zabrakło czasu na to aby zjednac sobie wszystkich. bylo 10 lat ale nie w kazdej wsi widac jej zasługi. dlatego uwazam ze ten czas nie był zmarnowany, ale niewykorztany tak jakby sobie mieszkancy zyczyli.
i nie wydaje mi się zeby teraz mialo być lepiej


nie ma potrzeby krytykowania tak jak juz to kiedyś ktoś napisal, ale trzeba zrobić tak aby poprawić te błędy, niedociągnięcia.
nowa
 

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Gość » 25 paź 2010, 20:29

nowa napisał(a):przestań gadac o tej kasie!!!! czy tobie tylko zalezy na pieniądzach? pieniadze nie sa najważniejsze. niech zarabiaja ile chcą, gdybys byl na ich miejsu też bys chcial tyle zarabiać. litości.


I tu się zasadniczo mylimy.
Bardzo proszę nie oceniać mnie swoją miarą!
Różnica między nami jest zasadnicza.
Tak zależy mi na pieniądzach ale na moich pieniądzach i nie mam zamiaru utrzymywać bandy urzędasów.
Największe pretensje roszczeniowe, szanowna koleżanko mają ludzie którzy najmniej tych podatków płacą.
I na drugi raz proszę mi tu nie imputować swoich socjalistycznych poglądów!


a najciekawsza to była odpowiedz koleżanki NOWA tutaj link:

http://www.dlugoleka.net/viewtopic.php?f=74&p=4414#p4414

coś generalnie się koleżance pomieszało,

podatnik
Gość
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez nowa » 25 paź 2010, 20:34

ale o co ci chodzi, myslisz ze jak nam tutaj sie wyrzalisz, rzucisz kilkA LINKÓW to automatycznie pensja jak to nazywasz urzędasów spadnie do sredniej krajowej??? nic nie zmieniu ludzkie gdybanie.
nowa
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 25 paź 2010, 20:47

nowa napisał(a):ale o co ci chodzi, myslisz ze jak nam tutaj sie wyrzalisz, rzucisz kilkA LINKÓW to automatycznie pensja jak to nazywasz urzędasów spadnie do sredniej krajowej??? nic nie zmieniu ludzkie gdybanie.


Droga Nowa,

Na pewno pensje nie spadną jak rządzić u nas w gminie będzie PO, bo ryba psuje się od głowy, a jaka jest ryba każdy widzi.
A ja tu nie mówię o średniej krajowej, radny powinien zarabiać 0,00 PLN, co do urzędasów oczywiście część z nich jest potrzebna
pytanie jak duża część i niech zarabiają i nie myślę tu o średniej krajowej.
Ludzkie gdybanie, nie wiem co pod tym pojęciem rozumiesz? Ja działam jeżeli o to chodzi.
Reasumując, nic mnie bardziej nie wnerwia niż typowe dla PO działanie znajdzmy sobie wroga i tak wygrajmy wybory.
Ale żeby być szczerym nie jest to tylko przywarą PO, tak samo myśli i działa PiS,PSL i LSD.

podatnik
podatnik
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez nowa » 25 paź 2010, 20:51

nie ma co się denerwować... i tak szary człowiek nic nie moze

a wybory NIECH WYGRA NAJLEPSZY
nowa
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 25 paź 2010, 20:56

nowa napisał(a):nie ma co się denerwować... i tak szary człowiek nic nie moze

a wybory NIECH WYGRA NAJLEPSZY



Ja w tym wypadku się nie denerwuję, co do wyborów NIECH WYGRA ROZSĄDEK

miłego wieczoru życzę
podatnik
podatnik
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez stuff » 25 paź 2010, 20:57

Ciekawe czy PO sponsoruje kampanię Dytki? Pewnie radna z Kiełczowa CO NIC NIE ROBI TO wie:)
stuff
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Gość » 25 paź 2010, 21:01

Podatnik a Ty idziesz na wybory? Masz już swojego kandydata?
Gość
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez stuff » 25 paź 2010, 21:02

ech przepraszam podatnik pyta stuff
stuff
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 25 paź 2010, 21:09

stuff napisał(a):ech przepraszam podatnik pyta stuff


Tak stuff idę na wybory, wybory są samorządowe o kandydata na jaki "urząd" mnie pytasz?

podatnik
podatnik
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 26 paź 2010, 01:37

Problem Pana Pisarka poruszyłem ja, ale w kontekście niewykorzystanych szans dla Gminy w dawnych latach i w odniesieniu do przytaczanej gminy Kobierzyce. Odnosiło się to do planowanych nowych inwestycji zawartych w programach kandydatów na wójta. I nie wydaje mi się to oderwane od obecnej kampanii wyborczej. Polecam przeczytać nie tylko mój post ale i wcześniejsze.

Ja też napisałem o braku umiejętności i wiedzy na temat sprawowania funkcji wójta. Ale nie w kontekście po co zmieniać wójta, bo obecna wszystko już umie, tylko w zapytaniu, czy kandydaci mają np już dokonane wybory co do obsady urzędniczej, np. wicewójta, sekretarza, skarbnika. Bo jeżeli tak, to pytałem, czy mogą podać kto te funkcje by sprawował. Taki "gabinet cieni"

Prośba, czytajcie uważniej.
nowa czy pisząc o drogach masz na myśli drogi gminne czy powiatowe? To ważne. A chodniki? Pamiętacie jak w Długołęce trudno było o chodnik w kierunku Szczodrego? Bo pobocze i rów powiatowe. Potrzebne były specjalne porozumienia z powiatem, aby Gmina mogła położyć kilkadziesiąt metrów chodnika.

Czy moje krytyczne podejście do kandydatów musi oznaczać poparcie dla obecnych władz? Pytam, bo sami piszecie, że trzeba wybrać rozsądnie. Nowe nie zawsze znaczy lepsze. I kto pyta nie błądzi. I z natury jestem podejrzliwy, bo jak ktoś prawie 3 lata siedzi cicho i nagle robi się wielki "walczak" przed nowymi wyborami, to ja zaczynam robić się podejrzliwy :-) Jak to PiS rzecze - "natura wilka" ( bo ja zwolennik PO ) :lol:

Nie wątpię, że Piotr Dytko jest potrzebny Gminie :-) Tylko czy jako wójt, to już inne pytanie.

stuff oczywiście, że PO finansuje kampanię Pana Dytki. Wejdź proszę na jakikolwiek adres kandydata na wójta z ramienia PO. Ta sama grafika, te same ulotki, banery i plakaty jakie w Długołęce widziałem.
Dlatego zgadzam się z podatnikiem na temat udziału i formy walki prowadzonej w kampanii przez partie polityczne. Stąd też moje wcześniejsze pytanie, czego zażądała Platforma za poparcie Pana Dytki, bo nie wydaje ona pieniędzy charytatywnie, z miłości i troski o mieszkańców Gminy Długołęka. :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Robert Bagiński » 26 paź 2010, 05:30

"Nowa" niewykorzystany = zmarnowany :/ Przypuszczalnie wynikało to z kresu wyczerpania zdolności osoby zarządzającej lub co najmniej osoby która z ramienia Pani obecnej Wójtowej była wyznaczona.
I tu nasuwa się pytanie do wyborców, czy zadowala ich wykorzystywanie w tak małej ilości funduszy które tylko czekają aby je spożytkować w gminie???
Napisałaś "niewykorzystany" ...........Ja nie zamierzam oddawać głosu na kogoś kto nie jest w stanie nic już więcej zrobić!!!!!
JA OCZEKUJE KONKRETNYCH EFEKTÓW A NIE ZALEPIANIA DZIUR ..DO TEGO DZIUR WYBORCZYCH, BO JAK TO NAZWAĆ INACZEJ :hihi:
Trzymanie się stołka to nie tradycja, Wójt ma dbać o całą gminę a nie interesy swojego otoczenia, można to wnioskować po szczątkowych a nie symetrycznie wykonanych inwestycjach.
Robert Bagiński
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Radna z Kiełczowa » 26 paź 2010, 05:53

Gwoli wyjaśnienia ... Po pierwsze wszystkie osoby, które twierdzą że kampanię Piotra Dytko sponsoruje PO są w błędzie. Każdy kandydat na wójta, czy radnego sam "sponsoruje" swoją kampanię . Tak to niestety czy stety jest. I jeśli ktoś mówi inaczej to albo się nie zna albo chce wprowadzić innych specjalnie w błąd. Dlatego mówiac że nie zaciagnęliśmy w PO żadnych zobowiazań jest prawdą . To straszne jak niektórzy mogą w swojej głowie zbudować teorie "spiskowe" .Tak prawdę mówiąc jestem zadziwiona, że zamiast rozmawiać o tym co się dzieje, czy o tym co moze się zdarzyć rozmawiacie tu o zarobkach czy o "zobowiazaniach" . I to w kontekście tego, ze uważacie że my prowadzimy "brudną" kampanię przeciwko obecnej Pani wójt. Moje zdanie jest takie, jak ktoś dobrze pracuje ma też dobrze zarabiać . I nie oczekuję aby "urzędasy" pracowały za darmo. Bo wtedy taka praca jest byle jaka i odchodzą ludzie dobrzy. Taka prawda. I to tyle o zarobkach. Co do wynagrodzenia radnych ? Dla mnie mogłoby być za darmo ... ale też mam wiele argumentów przeciwko takiemu stwierdzeniu. ALE KURCZE NIE O TO CHODZI >>> czy będzie dla gminy fajnie jak będą dla gminy pracowali ludzie ?(wójt i rada) za darmo ? Może tak ... ale prosze mi powiedzieć czy gmina się przez to bardziej będzie rozwijała ? A dla mnie o to chodzi !!!!!
jestem ciekawa czy stuff kiedykolwiek się zainteresował moją pracą ? pracą radnego ? czy kiedykolwiek był na spotkaniu z mieszkańcami corocznym w szkole ? czy był na sesji ? Czy przed "moją kadencją" działo się świetnie w Kiełczowie i nagle nastąpiło załamanie inwestycji przeze mnie ?
Radna z Kiełczowa
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 26 paź 2010, 07:29

Radna z Kiełczowa nigdy nie zarzuciłem Pani, że prowadzi Pani brudną politykę. Nie podważałem też Pani zaangażowania w pracę na rzecz Kiełczowa. Takie uwagi kierowałem do kandydata na wójta i jak zauważyłem są to uwagi nie tylko moje ale i innych osób na tym forum.
Nawet jak finansowanie kampanii spadło na kandydatów (stety, dobrze) to i tak za poparcie Platformy przyjdzie "zapłacić". Nie mówię tego zgryźliwie, stwierdzam tylko fakty. To nie jest teoria spiskowa. I Pani dobrze o tym wie, choć rozumiem Pani zaprzeczenia w tej sprawie. I proszę mi wierzyć, wiem o czym mówię, a nie chcę więcej, bo Platforma mi najbliższa sercu :-)
Należy o tym też rozmawiać, bo o programach trudno, bo są one cytatami z ustawy o samorządzie. Bo ochrona środowiska, edukacja, rekreacja, inwestycje to slogany. W programach powinny być propozycje konkretnych rozwiązań. Wypowiedzi kandydatów powinny być przemyślane, powinni oni brać odpowiedzialność za swoje słowa. A wypowiedzi "Przyciągnięcie najlepszych nauczycieli i pedagogów do pracy w naszych szkołach",powoduje poczucie zagrożenia u obecnych pracowników szkół. Proszę popytać. A późniejsze sprostowania nie są już wiarygodne. Wrażenie pozostało :cry: ...
A edukacja w Gminie to niewątpliwy jej mocna strona!
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mieszkaniec Mirkowa » 26 paź 2010, 07:43

A ja odnośnie Pana Dytki jeszcze...
Dziś rano przy kawce prześledziłem trochę jego historie... i wysnułem wniosek że to karierowicz. I teraz słuchajcie- Dobrze to on Nim świadczy jest jest młody , ambitny niech się rozwija, Ale dlaczego w tych wyborach startuje na dwa stanowiska ? wniosek dla mnie jest jeden, jak nie tu- to tu się uda, i kolejne 4 lata w urzędzie , ale czy pracy ? to mieliśmy już okazję doświadczyć.
mieszkaniec Mirkowa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników