Zakup działki w Gminie

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Ubuntu Firefox

Zakup działki w Gminie

Postprzez lazy_moose » 15 lis 2010, 11:32

Witam serdecznie Wszystkich

Chciałbym zakupić działkę w Gminie Długołęka - zapewne najchętniej w samej Długołęce, ale zastanawiam się także nad Kamieniem i okolicznymi miejscowościami.
Przyznam, że trochę zielony jestem jeśli idzie o najlepszy sposób znalezienia działeczki. Przeglądanie internetu nie zawsze okazuje się tym czego potrzebujemy. Możecie mi coś doradzić ? Pytać np sołtysa w danej miesjcowości ?

Działeczka ma być pod nieduży domek (120-130 m2) dla 3-osobowej rodzinki.
Jak rozumiem, działka 1000m2 w zupełności wystarczy ? Jeśli ktoś ma informacje, albo może coś polecić - bardzo proszę o info.


Krzysiek
lazy_moose
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lis 2010, 11:21

Reklama

    Windows XP Opera

Odp.: Zakup działki w Gminie

Postprzez Booty » 15 lis 2010, 21:39

Długołęka według mnie to najlepsze miejsce. Przede wszystkim szkoła od przedszkola do liceum. Doskonały dojazd z Wrocławiem (PKP, PKS, Sevibus). Wszystko generalnie znalazłbyś na miejscu co potrzebne.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Zakup działki w Gminie

Postprzez kotow7 » 15 lis 2010, 23:07

Kiedyś szukałem działek w Gminie Długołęka. Najlepsza metoda, pojechać do wsi, zajść do sołtysa, sklepu, zaczepić mieszkańca i tam podpytać kto ewentualnie chce sprzedać działkę. To działa :-D
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Zakup działki w Gminie

Postprzez mm » 16 lis 2010, 12:15

kotow7 napisał(a):Kiedyś szukałem działek w Gminie Długołęka. Najlepsza metoda, pojechać do wsi, zajść do sołtysa, sklepu, zaczepić mieszkańca i tam podpytać kto ewentualnie chce sprzedać działkę. To działa :-D


Zgadza sie. Najlepiej pochodzic po wsi i porozmaiwiac z ludzmi. Jak tak dzialke znalazlem w 1 dzien.
mm
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Zakup działki w Gminie

Postprzez Uprzejmy » 16 lis 2010, 13:11

Widziałem działkę na sprzedaż w Długołęce skrzyżowanie Wiejska/Słoneczna/Zachodnia - jest tam tablica z telefonem. Ale działeczka mała 500m2. Czy jak to się tam pisze,
Uprzejmy
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: Zakup działki w Gminie

Postprzez Fairy_Dance » 12 sty 2011, 13:55

Również polecam pytanie we wsi, najlepiej w sklepach, czasami przy drodze można znaleźć tabliczki informujące o sprzedaży działki. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość :-)
Poza tym można spytać w urzędzie gminy czy nie mają ogłoszonych przetargów na działki (czasem tą drogą można zakupić działkę taniej niż od osoby prywatnej)
Fairy_Dance
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sty 2011, 13:31


Powrót do Gmina Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników