Pilnuj swojego czworonoga

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Biały » 5 mar 2009, 23:36

t-tas napisał(a):Nie są lepsi, ale też nie gorsi i mają takie samo prawo do życia

Z tym żejak nie są lepsi się nie mogą leczyć, bo ich akurat maja w dupie - pisałem juz
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Luke » 7 mar 2009, 19:27

No jasssne, nie ma ogrodzenia i bede musiał niby z malinką popitalac na smyczy? :O
Ale w sumie to dobrze ;/ bo nie będą latały psy i lały płotach i drzewkach ;/
Bo to jest irytujące.

Proszę o nie pogrubianie całego tekstu. Pogrubia się kluczowe zdania, słowa, a nie cały post.
Pozdrawiam Lewy
Ostatnio edytowano 8 mar 2009, 00:37 przez Luke, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Luke
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 maja 2008, 17:21
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Biały » 7 mar 2009, 20:45

Masz 15 wiosen młodzieńcze i z pełnym szacunkiem ale nie jeden płot jeszcze olejesz, może to po wiejsku ale zawsze lepiej to niż lać na mur w mieście :lol: oszczymurki miejskie :mrgreen:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Luke » 10 mar 2009, 19:44

Biały napisał(a):Masz 15 wiosen młodzieńcze i z pełnym szacunkiem ale nie jeden płot jeszcze olejesz, może to po wiejsku ale zawsze lepiej to niż lać na mur w mieście :lol: oszczymurki miejskie :mrgreen:


A co to ma rzeczy?
Jesto to temat o psach i zasadach które będą wprowadzone.
I płotów nie olewam żadnych.
Według mnie kwalyfikuje się to pod off topic , mam doświadczenie moderowaniu forów i wszedzie indziej leca warny za takie cos ;)
Ale to tylko małe rodzinne forum gminne.
Avatar użytkownika
Luke
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 maja 2008, 17:21
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez robur » 10 mar 2009, 20:33

Moja sąsiadka regularnie puszcza psa, należy nadmienić, że nie posiada ogrodzenia, więc ciągle mi wchodzi na podwórko. Jeśli organy ścigania mogą pomóc pozbyć się intruza to nawet bym im zapłacił za pomoc. A jeśli nie, to sam zrobię z nim porządek :evil: .
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Biały » 10 mar 2009, 21:17

Luke napisał(a):No jasssne, nie ma ogrodzenia i bede musiał niby z malinką popitalac na smyczy?
Ale w sumie to dobrze ;/ bo nie będą latały psy i lały płotach i drzewkach ;/
Bo to jest irytujące.

Proszę o nie pogrubianie całego tekstu. Pogrubia się kluczowe zdania, słowa, a nie cały post.
Pozdrawiam Lewy

Luke napisał(a):mam doświadczenie moderowaniu forów

Właśnie widzę :lol:
robur napisał(a):Moja sąsiadka regularnie puszcza psa, należy nadmienić, że nie posiada ogrodzenia, więc ciągle mi wchodzi na podwórko.

Rozumiem że Twoja posesja jest ogrodzona to w jaki sposób się tam dostaje?? :mrgreen: Ale jestem za :-D proponuję dobrą procę :mrgreen:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Luke » 11 mar 2009, 18:14

Biały napisał(a):
Luke napisał(a):No jasssne, nie ma ogrodzenia i bede musiał niby z malinką popitalac na smyczy?
Ale w sumie to dobrze ;/ bo nie będą latały psy i lały płotach i drzewkach ;/
Bo to jest irytujące.

Proszę o nie pogrubianie całego tekstu. Pogrubia się kluczowe zdania, słowa, a nie cały post.
Pozdrawiam Lewy

Luke napisał(a):mam doświadczenie moderowaniu forów

Właśnie widzę :lol:



Widze że ograniczasz się tylko do tego forum.
Tylko tu panują takie zasady.
Na wszystkich forach pisze czcionka pogrubioną ;)
Po za tym nie potrzebnie rozpoczynasz jakie kolwiek dyskusje nie na temat.
Do tego prowadzi Off Top.
Avatar użytkownika
Luke
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 maja 2008, 17:21
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Lewy » 11 mar 2009, 20:27

Luke napisał(a):
Biały napisał(a):
Luke napisał(a):No jasssne, nie ma ogrodzenia i bede musiał niby z malinką popitalac na smyczy?
Ale w sumie to dobrze ;/ bo nie będą latały psy i lały płotach i drzewkach ;/
Bo to jest irytujące.

Proszę o nie pogrubianie całego tekstu. Pogrubia się kluczowe zdania, słowa, a nie cały post.
Pozdrawiam Lewy

Luke napisał(a):mam doświadczenie moderowaniu forów

Właśnie widzę :lol:



Widze że ograniczasz się tylko do tego forum.
Tylko tu panują takie zasady.
Na wszystkich forach pisze czcionka pogrubioną ;)
Po za tym nie potrzebnie rozpoczynasz jakie kolwiek dyskusje nie na temat.
Do tego prowadzi Off Top.


Luke, a ten post coś w nosi do tematu? ;-)


Wracając co tematu psów, to jak na dzień dzisiejszy policjanci jeszcze się w Hyclów nie bawią, ponieważ jak psy, po Broniewskiego biegały, tak biegają nadal. ;) Ale pomysł ten popieram, nawet ze względów bezpieczeństwa ruchu drogowego. Bardzo często te psy utrudniają ruch w centrum Długołęki i stwarzają niebezpieczeństwo. Ale nadal podtrzymuję argumenty jakie podałem we wcześniejszych postach.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Biały » 11 mar 2009, 20:39

Wyobrażasz sobie jak pies za psem gania???? :lol: :lol: a jak złapie i się suką okaże? :shock: :lol: Już widzę jak ich składki zdrowotne wzrastają i obniża się wiek emerytalny :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez robur » 12 mar 2009, 22:10

Biały napisał(a):Rozumiem że Twoja posesja jest ogrodzona to w jaki sposób się tam dostaje??

Pół jest ogrodzone, a na częsci nie ogrodzonej gdy się pojawię np. skosić trawę to pies robi dużo hałasu, zachowuje się tak jakby chciał mnie przepędzić, jest strasznie namolny i wkurzający. Tej drugiej częsci nie ogrodzę bo to duży obszar i nie mam na to środków. Właściciele psa powini pilnować zwięrzęcia by nie zakłócało spokoju innym, inaczej policja będzie miała zajęcie, nie wykluczone że zarobek.
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Biały » 13 mar 2009, 21:17

robur napisał(a): nie wykluczone że zarobek.

Może i przyjemność ;-) :lol: :lol:
A poważnie, to jak najbardziej jeśli ktoś jest posiadaczem, to jest tego odpowiadaczem, czy to dziecko, pies czy kot. Pies nie odpowiada za to że potarga mi spodnie, tylko właściciel, za głupotę sie płaci (przynajmniej powinno). Jeśli ktokolwiek nie umie mieć, to po prostu niech nie ma, a przeważnie jest tak że, właściciel jest głupszy od zwierzęcia, a pręży się że jaki to on nie odpowiedzialny :-/ Marzy mi się mieć owczarka belga, ale na razie nie mogę go mieć, trudno muszę poczekać, a już na pewno nie będę psu krzywdy robił :mrgreen: nie zasłużył na to choć przypuszczalnie go jeszcze nie ma :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez Bray » 25 kwi 2009, 15:05

20 kwietnia 2009. KP Długołęka

Działania prewencyjne
„Twój pies - Twój obowiązek”


W okresie od lutego do końca kwietnia 2009 r. , policjanci z Komisariatu Policji w Długołęce prowadzą intensywne działania prewencyjne, zmierzające do ograniczenia biegających bez należytego nadzoru psów na terenie gminy Długołęka.
W pierwszej fazie działań, dzielnicowi z komisariatu w Długołęce przeprowadzili rozmowy z sołtysami z poszczególnych miejscowości, przypominając o obowiązujących zasadach przy trzymaniu zwierząt domowych, a w szczególności psów. Zasygnalizowano również, że w przypadku nie stosowania się do obowiązujących przepisów, wobec właścicieli lub opiekunów czworonogów, podejmowane będą czynności prawne, zgodnie z Kodeksem Wykroczeń. Już teraz widoczna jest poprawa w pilnowaniu zwierząt przez ich właścicieli.
Ogólnie jest znane zagrożenie, jakie stanowią niewłaściwie dozorowane psy, wybiegające poza posesję, do przejeżdżających samochodów, rowerzystów lub przechodzących dzieci.

http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/i ... =14&menu=3
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez robur » 25 kwi 2009, 21:12

Bray napisał(a):Już teraz widoczna jest poprawa w pilnowaniu zwierząt przez ich właścicieli.

Nie zauważyłem jakiejś zmiany w zachowaniu wiejskich kundli, jak się wałęsały tak się wałęsają nadal, nawet na Robotniczej przed płotem Policji można je spotkać. Nie spotkałem się z jakąś informacją na temat tej akcji, chyba że z forum.
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Pilnuj swojego czworonoga

Postprzez arogantka » 26 kwi 2009, 18:10

Hahahahhaha, pies by się uśmiał i właściciel też. Nie sądzę, żeby przypadkowo spotkany mieszkaniec gminy wiedział w ogóle że taka akcja była... cenzura od tego że była idiotyczna składam serdeczne gratulacje policji w związku z tym sukcesem. Winszuję. Nic tylko wstac i bic brawo. Hip hip hurra.
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

Poprzednia strona

Powrót do Gmina Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników