opieka nad dziećmi

Dyskusje na temat oświaty w gminie oraz pochodne.
    Windows 7 Chrome

opieka nad dziećmi

Postprzez agnieszka82 » 28 sie 2012, 18:57

drodzy rodzice .Bardzo was proszę o pomoc . Jeśli w ogóle ktokolwiek zagląda na to forum ale bardzo mi zależy na waszej opinii. Niedawno przeniosłam się do Wrocławiu.Obecnie szukam pracy może juz niedługo będę ;-) zajmować się kilkumiesięcznych chłopczykiem w Domaszczynie Trzymajcie kciuki.
Zanim przeniosłam się do Wrocławia w jeleniej gorze prowadziłam klub malucha .Miałam ósemkę wspaniałych dzieciaków które kochałam jak własne zresztą proszę zajrzeć na stronę http://www.bajkolandia.jgora.pl na galerie tam widać że dzieciaki były szczęśliwe a ja byłam szczęśliwa jak dzieciaczki były szczęśliwe. ;-) . Starałam się organizować czas tak aby się nie nudziły , nie tęskniły ,aby nie było czasu na łzy za rodzicami.Zdarzało się że dzieci nie chciały iść do domu. Organizowałam zabawy edukacyjne ,zabawy rytmiczne zabawy ruchowe.
Chciałabym kontynuować coś takiego w Domaszczynie. Chciałabym się zaopiekować 4-6 dzieci . Czas swojej pracy chce dostosować do potrzeb rodziców ( zwłaszcza dla tych co dojeżdżają do Wrocławia ) Zaoferować mogę opiekę dla dzieci od roku do trzech lat ale tez dla starszych już przedszkolaków a nawet pomóc odrobić lekcje pierwszoklasistom.Zajmę się dziećmi jeśli rodzice będą musieli załatwić jakieś sprawy w mieście lub wyjść na kolacje lub do fryzjera.
Jeden pokój przeznaczę w całości dla dzieci .Posiadam zabawki , stoliki , krzesełka , książeczki , płyty z fajną muzyką. U mnie nie masz sztywnych godzin jeśli chodzi o pozostawienie dzieciaczka- zaopiekuje się nim dorywczo , pół etatu, cały etat lub jednozowo

Proszę o odpowiedzi na forum czy byłoby czymś takim zainteresowanie.
Nie będzie to klub malucha bardziej raczej Opieka u Niani usługę wykonywać będę podpisując z rodzicem umowę o dzieło lub umowę zlecenie

ZAPRASZAM SERDECZNIE
agnieszka82
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2012, 14:21

Reklama

    Windows 7 Chrome

Odp.: opieka nad dziećmi

Postprzez Lewy » 31 sie 2012, 17:20

Zdecydowanie TAK. Możesz spokojnie dać ogłoszenia, a klienci sami się znajdą bardzo szybko. :)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows 7 Firefox

Odp.: opieka nad dziećmi

Postprzez dynel » 12 wrz 2012, 14:00

Witam! Ja jestem bardzo zainteresowana! Proszę o kontakt na e-mail dynel79@go2.pl
Mieszkam w Domaszczynie, mam 8 miesięczne dziecko, ale za kilka miesięcy będę chętnie
korzystać z tego rodzaju opieki.
Pozdrawiam,
Kasia
dynel
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 maja 2010, 09:27


Powrót do Edukacja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników