Rozkłady Jazdy


Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Pazureus » 24 maja 2008, 22:31

Jakby kogos interesował szerszy zakres linii autobusowych to polecam:

1913366 - nr. GG bota, łatwy i przyjemny w obsłudze
Pazureus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 maja 2008, 18:45
Lokalizacja: Dłk

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez ravon » 27 maja 2008, 09:36

bardzo fajny bot :-D pozdrawiam :-P
ravon
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 maja 2008, 09:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Pazureus » 14 wrz 2008, 12:21

Bot zmienił numer na bardziej "przyjazny"

525
Pazureus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 maja 2008, 18:45
Lokalizacja: Dłk

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez madwoman » 12 paź 2008, 17:49

Bardzo fajnie,że ktoś umieścił tu rozkłady jazdy, jednak co mnie zadziwia- od maja 2008 roku NIKT nie zrobil nic ze zdartymi rozkładami jazdy na trzech przystankach (koło kościoła w Długolęce, przy trasie na Szczodre, przy głownej drodze na Wrocław).
Jestem ciekawa, czy przewoźnik się interesuje tym, ze nie ma większości rozkładow (niektore sie uchowały) na tablicach. Czasami czlowiek sie spieszy i nie pamieta kiedy ma ten autobus, a nie ukrywajmy, ze wydostać sie z Długoleki do Wroclawia jest czasami ciężko.. Co mnie rozbawiło około 2 miesiecy temu: Przystanek pięknie odmalowany na zielono a rozkładów jak nie było tak nie ma.. :-|
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Lewy » 12 paź 2008, 17:55

Na pewno rozkład jest na przeciwko gminy, i chyba tylko tam zachował się w całości ;-) Ogólnie te "przyklejane rozkłady" nie są trwałe, bo byle deszcz i się niszczą. Jedynym wyjątkiem, jest przystanek na przeciwko gminy, gdzie zostało to przyklejone w środku przystanku. ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez madwoman » 12 paź 2008, 18:00

Tak, świetnie to rozumiem, warunki atmosferycznie nie maja taryfy ulgowej dla zwykłego papieru ale ja mowie o przypadku gdzie jakiś frajer pozdzierał te rozkłady, no bez przesady.. przeciez to widać, ze został zwyczajnie zdarty bo komuś sie nudzilo.. I na tych przystankach kilku rozkładow na pewno nie ma.
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Lewy » 12 paź 2008, 19:36

Tak, niestety to prawda. Niektórzy nie rozumieją pewnych rzeczy i niszczą co im w łapy wpadnie. A nowe rozkłady są przyklejane wraz z ich zmianą, wiec pewnie jeszcze długo nie doczekamy się nowych rozkładów na przystankach ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Gość » 12 paź 2008, 20:44

Cóż, odnośnie rozkładów jazdy; w mojej miejscowości przewoźnik je rozwiesił lecz niestety były one z innego przystanku ;-) . Interwencja nie przyniosła skutku, nadal odczuwamy ich brak.
Jeżdżę linią 903- zastanawiam się czy ktoś z urzędników gminy zastanowił się przed zmianą którą nam zafundowano :cry: Młodzież by dojechać na 8.00 do szkoły musi wstawać o 4.30!!!!!! to jest straszne- jeździmy do Wrocławia ponad 1,5 godz. to jest jakiś koszmar...Oczywiście dwa kursy nam odebrano- jeden którym młodzież wracała najczęściej ze szkoły..Mam wrażenie że w tej sytuacji najmniej liczyło się dobro pasażerów :-( niestety........
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez madwoman » 12 paź 2008, 22:29

Znacznie lepiej jest jechać pociągiem - omija korki i jest o wiele szybciej we Wrocławiu.
Tylko pytanie, czy ktoś nie bedzie musial jeszcze wczesniej wstawac, zeby dojsc na ten pociąg. Podobno miała powstać szybka kolej z Oleśnicy. Prawda to?
I buraki z pkp mogłyby na trasie do Wrocławia przypiąc jeszcze ze dwa wagony. Przeciez jak się jedzie rano to czasami nie ma czym oddychać w tych wagonach. d r a m a t .... :-?
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez molik » 13 paź 2008, 08:39

Fakt- pociągiem jest o wiele szybciej..ale co zrobić by do niego się dostać ?? miejscowości : Kępa,Januszkowice,Dobroszów nie mają takiej szansy.Mam nadzieję że urzędnicy pójdą po rozum do głowy ;-) i zorganizują objazd Domaszczyna w inny sposób.Poranne autobusy jadą do Pruszowic- gdzie nikt po drodze nie wsiada :-o i takim sposobem zafundowano nam poranne wycieczki krajoznawcze-które prowadzą do zdenerwowania i braku sympatii do osób które do tego się przyczyniły.Jest to bardzo przykre.. :-(
molik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 lip 2008, 16:26

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Booty » 15 paź 2008, 13:51

Drobna informacja dla pasażerów linii 903:

Uwaga Pasażerowie!

Wydział Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia informuje, że w związku z zamknięciem skrzyżowania na drodze w Domaszczynie od dnia 9.10.2008r. (czwartek) zostanie wprowadzona następująca zmiana w organizacji komunikacji autobusowej dla linii 903:

Kromera -> ... -> Szczodre -> Łosice -> Budziwojowice -> Łosice -> Bąków -> Pruszowice-pętla -> Bąków -> Łozina -> Budziwojowice -> Łosice -> Szczodre -> Domaszczyn-pętla -> Szczodre -> ... -> Kromera
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez molik » 15 paź 2008, 22:10

Z informacji jakie uzyskaliśmy w Wydziale Transportu Urzędu Miejskiego zmiana ta została wprowadzona w życie za zgodą Rady Gminy :-((
molik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 lip 2008, 16:26

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez PIXEL » 28 paź 2008, 21:41

Dwa kursy z 903 zostały zabrane z powodu niskiej rentowności tej lini.
PIXEL
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 paź 2008, 20:56
Lokalizacja: ŁOSICE

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez molik » 29 paź 2008, 09:25

bardzo prawdopodobne że powodem jest "niska rentowność" . Nikt nie chce jeździć do Wrocławia ponad 1,5 godziny :-( Linia 904 i 903 niemal się pokrywają i wydaje mi się, że w tym momencie,komuś zabrakło wyobraźni.....i znajomości trasy obu linii.
molik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 lip 2008, 16:26

Następna strona

Powrót do Miejscowości gminne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników