Szukam dobrego fryzjera

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Windows 7 Firefox

Szukam dobrego fryzjera

Postprzez rexona » 22 cze 2015, 12:38

Witam. W związku z pewną uroczystością rodzinną szukam dobrego (w sensie: sprawdzonego) fryzjera. Chciałabym bowiem wykonać na włosach dekoloryzację, naturalnie mam kolor ciemno brązowy, farbowane wielokrotnie na czarno. Teraz jednak chciałabym taki, jasny blond:
Obrazek
Wiem oczywiście, że takich rzeczy nie wykonuje się z automatu, że fryzjer musi ocenić stan włosów i w ogóle, że dekoloryzacja trwa jakiś czas. Dlatego robię ten wpis. Zdaje sobie sprawę, że z racji wielokrotnego farbowania moje włosy są osłabione, łamliwe. Potrzebuję fachowej oceny - czy po takim zabiegu nie wypadną mi na przykład hurtowo włosy. Imprezę rodzinną mam za miesiąc (ślub w rodzinie). Czy znacie może jakiś dobry salon gdzie się wykonuje takie zabiegi? I czy możecie kogoś polecić z imienia i nazwiska, tak bym idąc tam już wiedziała do kogo się zwrócić i z kim rozmawiać?
rexona
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 wrz 2014, 20:26

Reklama

Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników