Rada Gminy 2010-2014

Forum o Wójcie oraz pracownikach Urzędu Gminy. Zadaj pytanie Pani Wójt.
    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez esperanto » 30 kwi 2011, 21:14

gratuluję kotow7 ciepłego stołeczka. Teraz pewnie pojawią się glosy, że dostałeś robotę i dobrą kasę za bycie wiernym sługą Pani Wójt. Aby zamknąć uniknąć takich nikczemnych insynuacji oddawaj wypłatę na rzecz potrzebujących ludzi w gminie. Przeciez będziesz jedynie pracował dla swych przyjaciół których chcesz podziękować za ciepło jakim otaczają Cię przy okazji każdej wizyty w UG. Dla Ciebie liczy się jedynie dobro Długołęki. Co Ty na to?
Jak to jest? Jak człowiek przepisze jedną książkę, to jest to plagiat. Jak trzydzieści - praca magisterska :)
esperanto
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:51

Reklama

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez kielczowianin » 1 maja 2011, 12:59

kotow7 napisał(a):Gucio cokolwiek napiszesz, nie obrazisz mnie... W Twoim świecie ludzie są interesowni źli, nie lubisz ich... Twój problem
Tajemnicza Asiu, dzięki za inspirację, za pomysł, za posadę... :-D Mam w Gminie Długołęką tylu przyjaciół, że jestem teraz im winny dobrą pracę. Zrobię wszytko by nie zawieść. Pozdrawiam. GS :-)



wzruszyłem się do reszty...szkoda że nie dodałeś hipokryto, że jakby ci nie zaproponowali pieniędzy to jakoś byś nie poczuł ,,obowiązku dobrej pracy '' wobec ,,przyjaciol w gminie długołęka''

hipokryzja.. i w dodatku z głownego atakującego, robi z siebie ofiarę.

żenada.
kielczowianin
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez mm » 1 maja 2011, 20:54

kotow7 napisał(a): ... za posadę... :-D Mam w Gminie Długołęką tylu przyjaciół, że jestem teraz im winny dobrą pracę ...


Cieszę się z przeniesienia kotowa do UG. Przy wójcie Łebek, jeden wicewójt kotow w tę czy we w tę nie robi mi różnicy. Natomiast usunięcie człowieka tego typu ze szkoły, oddalenie go od dzieci i młodzieży jest sporą korzyścią dla edukacji i wychowania w Gminie. Oby następca, też pewnie z nadania, nie był jeszcze gorszy.
mm
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez kotow7 » 3 maja 2011, 10:00

mm napisał(a): Oby następca, też pewnie z nadania, nie był jeszcze gorszy.


Czyli nie byłem jednak najgorszy :-D Dziekuję :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez mm » 3 maja 2011, 11:07

kotow7 napisał(a):Czyli nie byłem jednak najgorszy :-D Dziekuję :-)


Oczywiscie, masz jeszcze "potencjal" ;-). Bliskosc mentora na pewno go wyzwoli ;-)
mm
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez esperanto » 5 maja 2011, 12:18

Mam kilka pytan do nowego wice:
-czy będzie utworzony wątek na forum "zadaj pytanie wicewójtowi, może chociaż od odpowie" tak aby pan kotow7 mógł nadal dawać upust swojej ciężkej lecz robionej z uśmiechem na twarzy pracy forumowej tuby propogandy?
-ile wynosi obecnie pensje wicewójta? Czy zostanie ona przekazana na cele dobroczynne? Przecież posada wicewojta nie jest podziękowaniem za pisanie poematów pochwalczych na rzecz pani wójt a jedynie spelnieniem obowiązku mieszkańca gminy zatroskanego o stan Długołeki? Przepraszam, kotow7 chyba nie mieszka w Długolęce, prawda?
Jak to jest? Jak człowiek przepisze jedną książkę, to jest to plagiat. Jak trzydzieści - praca magisterska :)
esperanto
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:51

    Windows XP Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez antek_emigrant » 5 maja 2011, 23:00

Cześć KO.......... Jestem wszędzie tam, gdzie PO pcha się do władzy......ESPERANTO.... miłośnik PO, tak jak kiedyś niejaki Lepper zadaje pytania. Głupio, lub bardziej głupio , pyta( proszę nie POmylić z PYTĄ), czy ktoś ,kto nie mieszka na terenie Gminy możne w niej pracować, lub choćby wypowiadać się w sprawach gminnych? A jeżeli już pracuje to powinien swoją pensje przeznaczać na cele charytatywne................Szacowny Esperanto podobne pytania słyszałem już w trakcie kampanii wyborczej . Podobni tobie ,pseudo-geniusze rodem z PO podkreślali ,że Wójt Gminy Długołęka nie mieszka na terenie Gminy Długołęka. Co innego pan Piotr, Kandydat PO ,absolutnie podobny do nikogo jest rodowitym mieszkańcem Gminy. Wychował się i mieszka w rodzinnej Łozinie. Wybory obnażyły jednak smutną prawdę: cudowny kandydat PO, w swoim rodzinnym obwodzie w którym mieszka miał o 100% większy elektorat negatywny, od swojej rywalki, która w swojej rodzinnej Borowej już nie mieszka. I to po 10 latach rządów, a przecież władza zużywa zaufanie do człowieka. Przyznacie, piękny przykład, ale to nie koniec. Fantastyczny pupil PO tak dobrze kojarzył się swoją obecnością (od zawsze w Łozinie) że przegrał we wszystkich obwodach sąsiadujących z Łoziną. Tak go ludzie poznali,że go nie chcieli. Zapytacie jak to możliwe,że go nie chcieli skoro mieszka w Gminie, a wybrali 3 razy z rzędu kogoś kto już w Gminie nie mieszka ? Odpowiedz jest arcy boleśnie prosta: z wyjątkiem nielicznych paranoików, nikogo innego nie obchodzi adres zamieszkania. Idąc dalej za logiką rozumowania niejakiego Esperanto, choć słowa rozumowanie i logika wydają się być mocno przesadzone śmiem twierdzić ,że każdy kto nie mieszka na terenie Gminy Długołęka nie ma prawa do wypowiedzi o miejscowych sprawach.Można iść jeszcze dalej: w wyborach,w sprawach Polski bardzo często uczestniczą, wypowiadają się piszą na różnych forach nasi rodacy, którzy mieszkają poza granicami ojczyzny. Są i tacy którzy Polskę znają tylko z opowiadań lub tv. A mimo to nikt normalny nie kwestionuje ich prawa do wypowiedzi, często nawet krytyki.
................KOTOW......musisz być bardzo ważny dla miłośników PO, skoro tak licznie twoja osobę wspominają. Posługując się terminologia sportową, gwiżdże się tylko na najlepszych. A skoro gwiżdżą na Ciebie to znaczy, że byłeś i jesteś dla nich ważny. Miłośnicy PO powiadają, że twoje uczestnictwo na forum wymagało od Ciebie ogromnego wysiłku. Pozwolę sobie nie zgodzić się z tą tezą. Moim zdaniem pisanie prawdy, sprawne operowanie wiedzą i logiką to robota lżejsza od spania. Gorzej gdy wiedzy brak, a i z logiką kiepsko. Wtedy jest ciężko, trzeba się na pocić, żeby udowodnić,że białe jest czarne. I wciąż pocą się miłośnicy radnych PO. Udowadniają, że radni PO, nie są z PO. Pochwalają zabranie funduszy na bale dla staruszków, dróg w Mirkowie, i tym podobne babole. Złamanie słowa to dla nich błąd taktyczny, a kłamstwo, to nieścisłość. Sami łakną podwyżek, a swoim adwersarzom obniżają pensje, względnie karzą pracować charytatywnie. Są małostkowi. Słyszałem, że Przewodnicząca Gminy radna PO, bardzo się zdenerwowała, że pracownik gminny nie protokołuje sesji ,specjalnie organizowanych w dogodnych godzinach nocnych. Podobno sama musi pisać protokoły. Faktycznie miała babka spory kłopot, bo gdy pisała na forum w jej krótkim tekście można było się doszukać (14 świecących na czerwono słów). Nic dziwnego ,że się wściekła.
antek_emigrant
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez silwer » 6 maja 2011, 22:33

No to może już czas zmienić formę dyskusji dwóch osób . bo staje się to nudne , a czas przejść do merytorycznej dyskusji . Jest wiele innych miejscowości w tej gminie i oczekuję wypowiedzi nie tylko z Kiełczowa i Mirkowa .
silwer
 

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez huzar » 7 maja 2011, 11:26

No właśnie, może ktoś zauwarzy że mamy ładne szkoły ,ale nie ma bezpiecznych chodników do nich.Czy któryś radny jechał ostatnio do Dąbrowicy, ja wygląda nowa droga z Ramiszowa do Pasikurowic, a Ramiszów -przylesie to też nasza gmina ? jak się robi tak szybo i komleksowo wszystkie ulice, może mi ktoś odpowie? Itd. itp. Wypowiedzcie się mieszkańcy o problemach swoich miejscowości ,bo gmina to nie tylko Długołęka , Kiełczów i Mirków.
huzar
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez esperanto » 9 maja 2011, 19:26

popieram, proszę wiec huzar o rozpoczęcie dyskusji dotyczącej innych miejscowości. Moim zdaniem nominacja kotowa na nowego wice dotyczy całej gminy, nie tylko 3 miejscowości
Jak to jest? Jak człowiek przepisze jedną książkę, to jest to plagiat. Jak trzydzieści - praca magisterska :)
esperanto
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 lis 2010, 15:51

    Windows XP Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez huzar » 10 maja 2011, 21:22

No myślałem , że rozpocząłem .ale jeśli nie to uważam że jeśli wice nie jest z naszej gminy to może ma bardziej otwarte spojrzenie na całość problemów ,osobiście go nie znam, ale po czynach go osądzimy.
huzar
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez Bray » 17 maja 2011, 12:10

Zawiadomienie - VI Sesja Nadzwyczajna Rady Gminy Długołęka w dniu 17 maja 2011r.

17 maja, 16:30

http://dlugoleka.bip.net.pl/?a=1278
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez wojt166 » 17 maja 2011, 17:50

Witam wszystkich mieszkańców NASZEJ GMINY ,właśnie wróciłem z Nadzwyczjnej Sesji , takiej sesji jeszcze nie było za tej kadencji ,spokuj poszanowanie,rzeczowa dyskusja ,a co najważniejsze wspólne zdania dla poprawy życia mieszkańców Naszej GMINY, oby tak dalej ,aby nie byla to pierwsza jaskołka , z naszego ludowego przysłowia życzę powodzenia i owocnej pracy wszystkim RADNYM, PANI WÓJT i Jej współpracownikom. :-> :-> :-> :-> :->
wojt166
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lis 2010, 21:35

    Windows 7 Firefox

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez kotow7 » 18 maja 2011, 20:48

Pierwsze dni pracy i miłe zaskoczenie :-)
Tak wojt166 szacunek za porozumienie i ruszenie spraw do przodu. Teraz tylko tak dalej, a szampan się poleje. Pozdrawiam.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Internet Explorer 7

Odp.: Rada Gminy 2010-2014

Postprzez lupus » 19 maja 2011, 23:01

a wiadomo co z inna sztandarową inwestycją Pani wójt nocnymi autobusami w weekendy ? Też powinien być sukces.
lupus
 
Posty: 31
Dołączył(a): 23 paź 2010, 10:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Urząd Gminy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników