Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Gość » 17 gru 2010, 12:49

esperanto napisał(a):
kotow7 napisał(a):Był oficerem Wojska Polskiego na misjach zagranicznych, m.in Wzgórza Golan (tak mi się obiło o uszy). (...)I to nie obrona P. Azarewicza, tylko fakty. (..)

Zdecyduj się szanowny panie kotow7. Czy fakty, czy coś Ci się obiło o uszy. Bo moim zdaniem te dwa stwierdzenia nie idą ze sobą w parze.


Trzeba bardzo dużo złej woli, żeby tego nie odczytać poprawnie tzn. oficer WP i wynikające z tego obowiązki to fakty, a "obicie o uszy" dotyczy tylko konkretnie wymienionej misji.
Gość
 

Reklama

    Windows Vista Firefox

Przegląd prasy

Postprzez Demostenes » 17 gru 2010, 14:30

Gazeta Wrocławska 17.12.2010r. - artykuł dalej można rzec w temacie wyborów.

Obrazek
Avatar użytkownika
Demostenes
 
Posty: 69
Dołączył(a): 20 cze 2008, 17:54
Lokalizacja: stoned


    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez bbc » 17 gru 2010, 15:56

http://www.prw.pl/rds/play/prw/posluchaj-radia
Zapraszam do włączenia radia. Trwa dyskusja fałszowaniu głosów w Wałbrzychu i awanturze w Długołęce.
bbc
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez bbc » 17 gru 2010, 16:02

Radio Wrocław 102,3 FM
bbc
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez quaxy » 17 gru 2010, 17:34

Mało kto słucha tego radia, ale to że w Długołęce nastąpiło cudowne rozmnożenie wyborców to przebija nawet aferę z Rywinem, PiS- Beger i tą w Wałbrzychu bo takie działania to kryminał w czystej formie, do tego łatwy do udowodnienia. :lol: :lol: :lol:
quaxy
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 17 gru 2010, 18:25

Rozmnożenie głosów... Znowu zaczynasz nie znając tematu. Poczytaj wcześniejsze posty i później się wypowiadaj. Słuchasz redaktorków, którzy szukają sensacji. Tu znajdziesz więcej konkretów, sprawdzonych. Oni popatrzyli na liczby i wszystkich do jednego "koszyka".
Kolejna aferka im się marzy, Tobie też...
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 17 gru 2010, 20:46

Cześć k......... Jestem wszędzie tam ,gdzie PO pcha się do władzy! Afery ,wam się zachciało! Guaxy (co za pasjonujący nick) słyszał o aferze Rywina , Beger , a nie słyszał o aferach : Sawickiej, Misiaka, Chlebowskiego , Drzewieckiego? Informacją dnia jest nominacja na Wojewodę p. Skorupy - człowieka G. Schetyny, wcześniej Marszałkiem został p. Jurkowlaniec , też czyjś człowiek z PO. Jeżeli do tego dodamy ,że maskotkami Euro 2012 w skali mikro( na poziomie naszej Gminy )zostali wybrani Anku i Piotrku , a w skali makro ( całego kraju) Donko i Bronko również z PO ,to jedynym stanowiskiem którego nie udało się Platformie zdobyć jest : fotel Wójta Gminy Długołęka!!!!! Nie pomogły fundusze , doradcy, teraz czas uruchomić media. Słyszałem ,że upokorzony Kandydat PO, pierwszy który poniósł porażkę ubrany w barwy PO ,ma wystąpić w TVN w programie Teraz ..... My, a i Gazeta Wybiórcza ma się zaangażować.
antek_emigrant
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Łukasz Surowiec » 17 gru 2010, 20:58

Głuszec (głuszec zwyczajny)
Zamieszkuje lasy północnej i środkowej Eurazji. To największy ptak grzebiący Europy. Wyraźny dymorfizm płciowy. Toki trwają od marca do maja w górach. Wieczorem samiec zajmuje drzewo (tzw. zapady) w ustronnym miejscu, na którym rano rozpoczyna zrytualizowane toki. Rozkłada wachlarzowato ogon, wyciąga głowę i stroszy skrzydła. Wydaje niezbyt donośny odgłos składający się z czterech (wyjątkowo z trzech – bez korkowania) części (fraz). Kolejne frazy noszą następujące nazwy: klapanie, trelowanie, korkowanie (odbój) i szlifowanie. Pieśń godowa złożona z 4 następujących po sobie części tworzy spójną całość, powtarzaną o poranku nawet 200 razy!
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca, zwłaszcza 30 ostatnich dni...
Łukasz Surowiec
 
Posty: 143
Dołączył(a): 22 lis 2010, 10:54
Lokalizacja: Brzezia Łąka

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mieszkaniecWiosennej » 17 gru 2010, 21:23

Pani Aniu niech się Pani nie poddaje!!!! Bardzo Panią proszę. Wreszcie władza w naszej gminie (choć nie bez trudu) zbliża się do normalności. Nie chcemy, żeby znów powtórzyła się historia z lat poprzednich że wójt gminy Długołęka Iwona Łebek zdominowała Radę Gminy. Chociaż Rada Gminy zgodnie z prawem powinna decydować o wydatkach gminy (a Pani wójt powinna jedynie wykonywać Uchwały Rady Gminy) to w zeszłej kadencji doszło do ogromnej nieprawidłowości bo Pani wójt właściwie jednoosobowo sprawowała władzę w gminie a rada jak posłuszne pieski głosowała pod jej dyktando (Pani wójt mówiła zróbmy drogę kolesiowi to rada łapki w górę na tak itp.). Chcemy rządzenia kolegialnego jak tego ustawodawca chciał a nie ponownie rządzenia jednoosobowego. Trzymam za Panią i nową Radę Gminy kciuki, żebyście się nie poddali presji wójtowej i jej "znajomkom" takim jak kilka osób na tym forum i nie znaleźli ponownie pod jej butem.
mieszkaniecWiosennej
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez antek_emigrant » 17 gru 2010, 21:38

MieszkaniecWiosennej ........zapomniałeś dodać To mówiłem Ja Jarząbek , plus Dziękuje...ps...Myślałem ,że monopol na podlizywanie się pani Ani ma mm-Kiełczów ? Cóż, podlizywanie się PO, to robota lżejsza od spania, przybywa leniwych/ gorliwych. Proszę się nie martwić o Radną PO, ta pani nie ustanie w wykonywaniu wszystkich wytycznych Partii !
antek_emigrant
 

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mieszkaniecWiosennej » 18 gru 2010, 11:32

antek_emigrant napisał(a):MieszkaniecWiosennej ........zapomniałeś dodać To mówiłem Ja Jarząbek , plus Dziękuje...ps...Myślałem ,że monopol na podlizywanie się pani Ani ma mm-Kiełczów ? Cóż, podlizywanie się PO, to robota lżejsza od spania, przybywa leniwych/ gorliwych. Proszę się nie martwić o Radną PO, ta pani nie ustanie w wykonywaniu wszystkich wytycznych Partii !


Antek_emigrant każdy mierzy innych swoją miarą. Ja mieszkam w tej gminie i jedyny interes jaki mam w tej wypowiedzi to to żeby osoby które zdecydowały się przeciwstawić naszej carycy Iwonie Łebek, pomimo nieprawdziwych paszkwili i kalumni jakie muszą słyszeć i czytać na swój temat oraz ciągłych ataków na swoja osobę nie rezygnowały i dalej kontynuowały swoje dzieło. Po prostu są ludzie których podziwiam bo nie mam odwagi tak postępować jak oni. Zgodnie z regulaminem tego forum każdy ma prawo wyrażać swoje opinie i nie powinien być obrażany.
mieszkaniecWiosennej
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 18 gru 2010, 11:44

mieszkaniec ..... wydaje mi się, że więcej dla Gminy zrobi Pani Ania nie realizując programu PO, tylko interesy mieszkańców. Sztuka rządzenia to sztuka kompromisu. Tego wszystkim radnym życzę.
Twoje pomówienia o "kolesiach" są g... warte. Maja na celu obrzucić błotem i obrażać. A tyle razy tu na forum, wszyscy chyba, prosili, by pisać o konkretach, by zakopać toporek wojenny.
Nic nie wnosisz tylko jątrzysz. Jak masz cel?
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez (nie)wierny sluchacz watku :) » 18 gru 2010, 12:37

antek_emigrant napisał(a):Cześć k......... Jestem wszędzie tam ,gdzie PO pcha się do władzy! Afery ,wam się zachciało! Guaxy (co za pasjonujący nick) słyszał o aferze Rywina , Beger , a nie słyszał o aferach : Sawickiej, Misiaka, Chlebowskiego , Drzewieckiego? Informacją dnia jest nominacja na Wojewodę p. Skorupy - człowieka G. Schetyny, wcześniej Marszałkiem został p. Jurkowlaniec , też czyjś człowiek z PO. Jeżeli do tego dodamy ,że maskotkami Euro 2012 w skali mikro( na poziomie naszej Gminy )zostali wybrani Anku i Piotrku , a w skali makro ( całego kraju) Donko i Bronko również z PO ,to jedynym stanowiskiem którego nie udało się Platformie zdobyć jest : fotel Wójta Gminy Długołęka!!!!! Nie pomogły fundusze , doradcy, teraz czas uruchomić media. Słyszałem ,że upokorzony Kandydat PO, pierwszy który poniósł porażkę ubrany w barwy PO ,ma wystąpić w TVN w programie Teraz ..... My, a i Gazeta Wybiórcza ma się zaangażować.



czlowieku! ty masz jakas manie przesladowcza na tle tego PO....nie masz normalnego zycia? To zakrawa juz na jakas chora paranoje....wyluzuj, kazda partia robi pod siebie, ma swoj afery, jeszcze jak zyje nie slyszalem o nieskazitelnym ugrupowaniu...a ty bijesz piane jakbys odkrywal ameryke.
A ten twoj wstepniak: "Jestem wszędzie tam ,gdzie PO pcha się do władzy" jest po prostu...smieszny..dziecinny. :rotfl: ...zebys jeszcze byl "kims" w swiatku polityki, to zgoda, mozna by sobie wyrobic taki medialny znak rozpoznawczy ale w twoim przypadku...he he..no prosze... :oops:
(nie)wierny sluchacz watku :)
 

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mieszkaniecWiosennej » 18 gru 2010, 12:57

kotow7 napisał(a):mieszkaniec ..... wydaje mi się, że więcej dla Gminy zrobi Pani Ania nie realizując programu PO, tylko interesy mieszkańców. Sztuka rządzenia to sztuka kompromisu. Tego wszystkim radnym życzę.
Twoje pomówienia o "kolesiach" są g... warte. Maja na celu obrzucić błotem i obrażać. A tyle razy tu na forum, wszyscy chyba, prosili, by pisać o konkretach, by zakopać toporek wojenny.
Nic nie wnosisz tylko jątrzysz. Jak masz cel?


Chcę jak zwykły człowiek żyć w normalnej gminie gdzie panuje demokracja a nie rządzi jedna osoba!!!!! Gdzie są budowane drogi i chodniki tam gdzie mieszkają ludzie a nie w polu do sprzedania. Mam dzieci które codziennie wracają ze szkoły. Mają do wyboru 2 drogi. Pierwsza droga jest ruchliwą ulicą (ulica jest już od 15 lat w 100% zabudowana), którą jeżdżą setki pędzących samochodów, oczywiście nie ma żadnych chodników przy tej ulicy a nawierzchnia drogi jest tak stara i podziurawiona że w każdej chwili może wyrzucić samochód na pobocze. Już wiele razy moje dzieci lądowały uciekając przed samochodem w rowie. Wielokrotnie próbowałam się umówić na rozmowę z Panią wójt w tej sprawie. Niestety bardzo często bierze urlopy albo wyjeżdża....
Druga droga prowadzi przez polne drogi nazywane szumnie ulicami, gdzie nawet ciężarówki regularnie się zakopują bo taki jest stan tych dróg. Przez 7-8 m-cy w roku na tych drogach jest takie błoto, że dzieci przychodzą z nogami zmoczonymi po kolana!!!
Jeśli po tym ktoś jeszcze powie że jątrzę to już nigdy nie zajrzę na to forum bo to farsa, że człowiek który zwyczajnie mieszka w gminie i mówi prawdę (wystarczy się przejechać przez gminę) jest oskarżany o niecne zamiary. Ja walczę o godny byt mój i mojej rodziny a bezpieczeństwo moich dzieci jest dla mnie najważniejsze. Ale nie wiem czy "syty głodnego zrozumie". Baaaardzo proszę tylko żebyście się postarali zanim przeczytam podobne komentarze !!!
---edit---
Przepraszam ponowienie w powyższym poście brak było mojego nicu. Nie wiem co jest z tym forum ale ciągle mnie z niego wyrzuca, a jak piszę coś 3 czy 4 raz to zapominam się podpisać.

edycja: Posty połączone, wyrzuca, bo wygasa sesja, proszę się zarejestrować to nie będzie takich przypadków. ~Bray
mieszkaniecWiosennej
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników